Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe SMS-y przez Skype do klientów Orange

Darmowe SMS-y przez Skype do klientów Orange

WitekT 16 Lipca 2010 20:28

0 0

orange sms skypemOrange wprowadziło nową funkcjonalność w swojej bramce SMS - wysyłanie wiadomości przez Skype.



Aby wysłać SMS-a ze Skype, należy do grona swoich kontaktów dodać użytkownika sms.orange.pl. Następnie należy zacząć rozmowę podając numer telefonu w sieci Orange. Jeżeli numer jest poprawny, system poprosi o wpisanie treści SMS-a.


Wysyłanie wiadomości SMS w ten sposób jest bezpłatne. Raz na 10 wysłanych SMS-ów użytkownik zostanie poproszony o przepisanie kodu z obrazka w podanym linku.


Więcej szczegółów na stronie sms.orange.pl.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2.  2010-07-16 21:11:23

    Może i ciekawe rozwiązanie, ale strasznie nieużyteczne... Jeśli nie pojawia się numer nadawcy jako nasz numer, to zdecydowanie łatwiej i lepiej pisać smsy z normalnej bramki orange, nie trzeba wklepywać całego numeru tylko można wybrać z tej podręcznej listy...

  • 0

    3. ~r  2010-07-16 21:36:21  host: 94.254.210.43

    no ale dla kogoś kto stale używa skypa i nie ma chęci sie logować w oranżadzie takie rozwiązanie może być przydatne.

  • 1

    4.  2010-07-16 22:33:10

    Ale na bramkę Orange nie trzeba się przecież logować :)

  • 0

    5. ~znudzona  2010-07-16 22:40:40  host: 77-253-166-160.adsl.inetia.pl

    Orange ostatnio się jakoś dziwnie mocno promuje:)

  • 0

    6. ~r  2010-07-16 22:49:06  host: 94.254.210.43

    #4: No faktycznie, to dlatego że dawno nie używałem orange. Ale na bramce za każdym razem trzeba przepisać kod z obrazka. A tu raz na 10 wiadomości. W tym upatruję zysk. Bo reszta faktycznie jest wątpliwa. Dzięki za wyjaśnienia :)

  • 0

    7.  2010-07-16 22:54:08

    #6 - tylko, że z tego co rozumiem, to chyba trzeba klikać w jakiś link, żeby otworzyć stronę, na której można wpisać kod :) Jak dla mnie głupiego robota, równie dobrze można tą stronę sms.orange otworzyć.

  • 0

    8. ~r  2010-07-16 22:58:28  host: 94.254.210.43

    #7: No ale stronę sms.orange musisz otwierać za każdym razem. A jak ktoś stale nawija ze skypa to oszczędzi ileś tam milisekund ;-) No ale fakt faktem, zyski są dość iluzoryczne.

  • 0

    9. ~mrzolwik  2010-07-17 01:19:02  host: 107-pra-23.acn.waw.pl

    Można wysyłać bezpłatne SMSy z komórki. Jeżeli ktoś używa internetu i ma Skypa to dość wygodna forma zaoszczędzenia. Chyba, że znacie jakieś ciekawsze mini aplikacje na Symbian, WM6, Javę czy Androida.

  • 0

    10. ~amigo007  2010-07-17 02:09:28  host: 213-238-96-160.adsl.inetia.pl

    A nie łatwiej i lepiej wysyłać sms-ki do WSZYSTKICH sieci, a nie tylko orange z własnego telefonu? Doładowanie 30zł i 1000 darmowych smsów, doładowanie 50zł i 2000 darmowych smsów. Czy muszę reklamować tą sieć?

  • 0

    11. ~r  2010-07-17 07:45:27  host: user-109-243-179-166.play-internet.pl

    #10: jasne że lepiej, tylko że niektórzy prócz esemesowania jeszcze dzwonią. No i jak ktoś dzwoni sporo w jednej sieci to inna mu nie podpasuje. Nie mówię tu o ogóle oferty bo ta w sieci na pe jest moim zdaniem obiektywnie najlepsza.

  • 1

    12. ~ewqaewqa  2010-07-17 08:16:53  host: t15-11.opera-mini.net

    Ostatnio wiekszosc serwisow o nowinkach technologicznych myli pojecie funkcjonalnosci z funkcja. "Orange wprowadzilo nowa funkcjonalnosc",a moze raczej funkcje,bardziej po polsku?"Funkcjonalność to nie to samo, co funkcja. Funkcjonalność jest nazwą pewnej cechy",czyli zbior danych funkcji moze uczynic program czy telefon funkcjonalnym,ale juz funkcjonalnosci nie da sie wprowadzic,ew. mozna ja zapewnic.

  • 0

    13. ~elbro  2010-07-17 09:54:58  host: chello089074230228.chello.pl

    Mam wrażenie, że ze skypa korzystają ludzie, którzy chcą rozmawiać z ludźmi za granicą. Ale po co im jeszcze wysyłać smsy? No nie wiem, dla mnie to troche porażka.

  • 0

    14.  2010-07-17 11:08:39

    Mam przeniesiony numer z orange do inej sieci. Zarowno ze skype jaki z bramki bez problemu mozna wyslac smsa z bramki orange. Wazne by przed zmiana sieci byl wyslany smsa INTERNET pod numer 102. Wiadomo o co chodzi.

  • 0

    15.  2010-07-17 11:12:33

    Sory za maly blad w zdaniu ...

  • 0

    20. ~Ado  2010-07-17 12:00:21  host: 62.68.48.146.static.ltt.ly

    fajnie - mi się przydaje, bo sieci słabo tutaj działają

  • 0

    21. ~stefi  2010-07-18 10:08:36  host: user-109-243-203-160.play-internet.pl

    przydala by sie taka usluga w play

  • 0

    22.  2010-07-18 11:41:48

    Przy obecnej cenie minuty i sms komus sie chce korzystac z bramek ?

  • 0

    25.  2010-07-18 11:49:46

    * @amigo007 Nie zawsze latwiej, bo komputer ma zazwyczaj wygodniejsza klawiature, a nie kazdy ma mozliwosc wykorzystania kompa do wysylania przez wlasny telefon.

  • -1

    26.  2010-07-18 11:52:27

    #10 & #21 :D A swoja droga, to juz brakowalo mi w tym watku odniesienia do P4 ;)

  • 0

    27. ~momi  2010-07-22 12:08:19  host: afid151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eee tam ja wolę wysyłać darmowe smsy na loterie pusty sms-przynajmniej moze wygram niezla kase:)

Dodaj swoją opinię