Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy z wybranymi w Orange Go za doładowanie

Darmowe rozmowy z wybranymi w Orange Go za doładowanie

WitekT 21 Marca 2010 17:41

0 0
nog 3freemOd 22. marca w ofercie Nowe Orange Go pojawi się nowa usługa - Pogadajcie Sobie - w ramach której można rozmawiać za darmo z 3 wybranymi numerami w Orange za doładowanie konta.

Za 25 zł darmowe rozmowy będą obowiązywały 14 dni, za 50 zł 30 dni, a za 100 zł i więcej - 60 dni. Aktywacji usługi będzie dokonywać się SMS-em wysyłanym pod numer 910, w którym kolejno będzie się podawało 14-cyfrowy kod doładowujący oraz 9-cyfrowe numery telefonów.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 120
  • -1

    101.  2010-03-22 14:46:07

    @100 nie odwracaj uwagi od prawdziwych wad play, bo po twojej wypowiedzi jestem gotow pomyslec, ze na prawde ich nie dostrzegasz... W3 odpowiada ochlapami na oferte play? no prosze Cie... siec rodzinna w erze, era domowa czy era numer stacjonarny odpowiedzia na co w playu byla? a moze iplusopobieracz tez byl odpowiedzia na oferte play? a moze wrecz trywialne granie na czekanie? nie mowie juz o ofercie biznesowej - taryfa telemetryczna w erze, autolokalizator czy chocby wirtualna recepcja w orange. nic z tych rzeczy nie bylo odpowiedzia na play, a takich przykladow mozna mnozyc, malo tego - play samo skopiowalo niektore pomysly. play dziala strasznie populistycznie na zasadzie "patrzcie jestesmy super ekstra, dajemy wam to i tamto za pol darmo, a oni nie" tymczasem po za freshem oferta jest coraz mniej atrakcyjna. wracajac jednak do populizmu - nie bez powodu olewali biznes i nagle po 3 latach sie obudzili, szkoda tylko, ze teraz biznes olewa ich... boje sie pomyslec jakie problemy mialaby firma z nawet 20 aktywacjami w play, skoro niektorzy nawet tylko z tych piszacych na forum telepolis walcza po 2-3 miesiace z reklamacjami, wydawaloby sie prostymi, typu bledne naliczenie faktury czy brak wlaczenia pakietu.

  • 1

    102.  2010-03-22 15:00:50

    Od jutra w Erze taryfa wyjątkowa w ofercie biznesowej bez telefonu. Kwiatek z regulaminu: Promocyjna taryfa Wyjątkowa nie posiada wliczonych minut w abonament i kosztuje 9,90 bez vat miesięcznie.

  • 2

    103.  2010-03-22 15:19:19

    101. thonka ipluspobieracza nie testowałem, bo mam kabelek szybki. Natomiast na neta Play nie narzekam, gdy jestem poza domem to korzystam i jestem zadowolony. Era stacjonarna? Play również ma tą ofertę. Granie na czekanie? Również jest w Play. TO co wymieniasz, to są pierdoły, które ludzie albo nie używają, albo włączają bo kosztuje tylko 2 złote. I również często jest w Play. A nawet jeżeli by nie było to byłaby wada? Dlaczego? Większość rzeczy które wymieniłeś to są pierdoły, nie używam ich i często nie używałbym nawe gdyby była taka możliwość a ich braku nie uważam za wadę. Więc oświeć mnie o jakie wady Ci chodzi? I nie uważam kopiowania ofert za coś złego. Heyah nigdy nie krytykowałem za kopiowanie SD. Ale kopiować trzeba umieć. A nie wziąść ofertę, okroić ją do 3 numerów, skrócić termin do 2 tygodni, cenę zostawić prawie taką samą jak konkurencja, a klienci i tak będą piać z zachwytu.

  • -3

    104.  2010-03-22 15:36:57

    @103 widze w ogole nie pojales sensu mojego postu wiec wyloze Ci to prosciej: pisales o tym, ze W3 malpuje od play oferty ograniczajac je i takie tam, to Ci udowadniam, ze wlasnie play tez malpuje oferty, albo nawet wielu uslug nie ma i pewnie nie zamierza miec, bo to nie sa uslugi mainstreamowe dla ludu. sensu slowa wada tez chyba nie zrozumiales, bo nie chodzilo mi o wady braku skopiowania jakiejs oferty (bo to i nawet lepiej), ale o wady faktyczne, ktorych rzeczywiscie nie dostrzegasz takie jak zasieg - przy mobilnym internecie ma znaczenie i nikt nie wmowi mi ze nie, tak samo jak wspomniany juz wyzej przezemnie BOK, ktory nawet z najprostszymi reklamacjami nie potrafi sobie poradzic (ot glupie nieprzyznanie smsow za doladowanie we freshu rozpatrywane przez oczywiscie jak to w przypadku play bywa 30 dni, bo wczesniej nikomu sie nie chce...), a co dopiero z takimi jak komus naliczono rachunek na 800zl za internet (przy paczce 500mb i nibyblokadzie polaczen internetowych w plusie) i potem wmawia sie mu przez x czasu liczone w miesiacach, ze ze to nie ich wina. wada jak dla mnie jest rowniez brak przechodzenia srodkow w abonamentach - skoro Ty tego nie widzisz to bez obrazy, ale chyba sam dales z siebie zrobic glupca jak to okresliles ludzi m.in. z orange...

  • 2

    105.  2010-03-22 15:40:34

    @101 fajnie porównywać w newsie o prepaidzie fresha do ofert biznesowych. Polityka W3 jest taka że mają bardzo atrakcyjne oferty dla nielicznych bez ogólnodostępnych regulaminów po to żeby pozostałe 99% skubać. W Play osoba z ulicy ma to co w W3 pod stołem. Dla przeciętnego użytkownika Play jest najatrakcyjniejszy.

  • -1

    106.  2010-03-22 15:51:24

    @105 spojrz zatem kto zaczal temat o kopiowaniu ofert, ja dalem tylko przyklady na to, ze nie jest tak, jak to zakladaja coponiektorzy, iz wszystko co robi play jest cudowne, a reszta tylko malpuje od nich. jest wiele ofert, o ktorych istnieniu wiekszosc nawet nie ma pojecia, wiele ofert, ktore play skopiowalo z innych sieci i owszem kazda ma wady, ale pisanie w stylu, ze wszyscy tylko markuja jakies ruchy po play i tylko tam sa rewelacyjne oferty jest. wg. mnie duzym naduzyciem...

  • 1

    107.  2010-03-22 15:55:06

    104 Brak przechodzenia minut w abo. Masz rację, o tym zapomniałem. Ewidentna wada. Lecz nie dla mnie i większości tutaj piszących mających prepaida. Zapomniałem o tym bo nie mam abo. Ale z BOKiem się nie zgodzę. Mam Play od półtora roku i jeszcze nigdy nie byłem zmuszony korzystać z ich pomocy, a na wszelkie pytania dostawałem satysfakcjonujące mnie odpowiedzi. Zasięg neta mi odpowiada. Czemu mam to uznać za wadę? Ja jestem zadowolony. A jeżdżąc po Polsce, tam gdzie nie miałem zasięgu, testowałem również Heyah i iPlusa. I wiesz co? One też nie miały zasięgu.

  • 1

    108.  2010-03-22 15:59:22

    @104 @106 widzisz ja po doświadczeniach z BOK Ery i Orange twierdzę że BOK Play jest w normie. Era tak samo rżnie klientów po parę tysięcy za internet i jest wiele problemów z naliczaniem niezamawianych usług. Więc ja bym się skupił na ofercie podstawowej :)

  • 1

    109.  2010-03-22 15:59:35

    106 Napisałem, że nie uważam kopiowania za wadę. Ale trzeba umieć skopiować. Jeśli to byłby grzech to mp3, mp4, dvd, ABS, ESP, LCD, samochód z 4 kołami i wszystkie zdobycze techniki produkowane byłyby przez 1 producenta. Napiałem, że trzeba umieć skopiować, bo to co mamy powyżej to wybrakowana kopia SD z którego i tak się klienci cieszą udowadniając że jest lepsze od SD. Nie czytałeś tego co napisałem czy nie zrozumiałeś?

  • 1

    110. ~iwona  2010-03-22 16:26:08  host: dpt207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgodze się z @rabarbarem, orange ostatnio robi dużo ciekawych ofert, ale tez pod tym wzgledem nie ma co się porownywac sie do zachodu, zawsze bylismy w tyle, pewnie bedziemy musieli poczekac zanim cos się zmieni. :/ Ale widac ze cos się dzieje, gdyby tak faktycznie przeanalizowac wszytskich operatorow to nie ma co narzekac. Przynajmniej daja wybor i kazdy może dobrac cos pod siebie. @guti W popie tez dali najpierw 1000 minut, a pozniej mozliwosc wykupienia pakietu 400 smsow za jakieś grosze(mam na mysli nakrecone minuty) , więc ofert nie brakuje ,nie ma przeciez przymusu korzystania z tej oferty jeśli nie skupiasz się na 3 konkretnych osobach..., wiadomo ze wszytsko zalezy od indywidualnych potrzeb, dlatego wlasnie jest pelen wybor ofert..

  • 1

    111. ~test  2010-03-23 09:20:24  host: mir.limes.com.pl

    Cos nie za bardzo dziala ta promocja. Chcialem ja aktywowac (doladowac konto zgodnie opisem na orange.pl) ale po probie dostalem sms zwrotnego ze mam nadal aktywna promocje Pogadaj Sobie i musze poczekac na jej zakonczenie. Co ciekawe telefon doladowywalem za 50 zl 2 miesiace temu... wiec ta promocja juz nie dziala. mial ktos podobny problem?

  • 1

    112. ~Paproch  2010-03-24 13:34:55  host: 94.254.240.224

    Kilka miesięcy temu miałem problem z Pogadaj Sobie. Po doładowaniu za 100 zł nie dało się uruchomić tej usługi bo system podawał komunikat, że muszę doładować za 25 zł; nie był w stanie usunąć tego problemu nawet dział Techniczny Orange w rezultacie czego otrzymałem w ramach reklamacji zamiast jednego numeru 1200 minut na wszystkie numeru Orange i stacjonarne.

  • -1

    113. ~Paproch  2010-03-24 13:46:22  host: 94.254.240.224

    Pierwsze rozmowy w sieci bez ograniczeń były przed laty w ramach Plus Nieskończoność ale szybko się skończyły.

  • -1

    114. ~daria  2010-03-25 12:55:05  host: dqc145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co do nowej oferty orange, to jest jest całkiem niezła, można załadować sobie konto i gadać za darmo z 3 wybranymi osobami, w play jest stan darmowy do wszystkich, no ale zawsze lepsze 3 osoby za darmo w orange niż nic. Ostantnio ciągle wprowadzają jakieś promocje: jak nie na kartę 1000minut w orane pop( chodź te stare nakręcone minuty za 4złe też nie są złe), w abonamencie za czy planach optymalnych, to teraz to, ciekawe tylko co będzie dalej?

  • 0

    115. ~  2010-03-26 07:16:37  host: wyzyny.info

    @Paproch Też raz tak miałem. Potem cała rodzina dzwoniła z mojego telefonu xd A co do promocji... zawsze to jakiś krok. Ja niestety w orange muszę zostać, bo mam tam 90% swoich znajomych.

  • -1

    116. ~puszatek  2010-03-27 22:47:11  host: 188.33.50.174

    74 "ROZMOWY W SIECI SĄ DLA OPA NIEWIELKIM KOSZTEM" jak najbardziej są kosztem niemałym. Play nie tyle może sobie pozwolić na taką promocję małą ilość abonentów co MUSI ją wprowadzić żeby zdobyć rynek (i każdy nowy klient to straty na tej promocji). Z większością tu komentujących użytkowników PLAY-a jest jedne problem. Raz czarne nazwą czarnym raz białym byle wyszło że użytkownicy innych sieci dają się doić a Play jest jedyną słuszną drogą. To nic ze nikt racjonalny będąc w go nie ładuje za 25 zł, ale trzeba jechać po doładowaniu 25. To nic że w go siedzą głównie ludzie (chodzi o użytkowników orange) którzy mają przekalkulowane co im się opłaca i jak, lepiej. Użytkownicy Playa i tak wiedzą lepiej że się dajemy doić i gdzie indziej mamy taniej, Oni to po prostu wiedzą :) Ewentualnie przelewają kompleksy że sami nie umieli dla siebie wcześniej dobrać odpowiedniej oferty. Swoją drogą to jakiś objaw życzliwość, więc nawet podziękować by wypadało :)

  • 0

    117. ~sseebb  2010-08-05 17:23:03  host: ayu122.internetdsl.tpnet.pl

    widze ze jak zwykle wiekszosc postów nie na temat. ta oferta to tylko zmniana innej - z jednego nr zrobili 3, z orange i stacjonarne tylko orange, z aktywacji po 5 dniach(bez wykorzystywania kodu-który przydaje sie w innych promocjach) na aktywacje kodem, w sumie zmiana nie wielka. ale nadal 3mam sie orange

  • 0

    118.  2010-08-05 17:26:17

    @up Przecież nigdy nie ma tak że za darmo dostajesz. Wszystkie nowe taryfy to jedynie lekkie manipulacje obecnych. Operator musi wyjść na swoje.

  • 0

    121. ~Calm7  2011-06-05 14:40:28  host: z12-06.opera-mini.net

    120). A co, wyslales tam smsa?

  • 0

    122. ~  2011-08-30 00:13:00  host: 87-206-1-43.dynamic.chello.pl

    ertyuiop

Dodaj swoją opinię