Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy z Gadu-Gadu

Darmowe rozmowy z Gadu-Gadu

LuiN 12 Lipca 2010 16:49

0 0

Do końca wakacji (lub do odwołania) Gadu-Gadu oferuje darmowe połączenia wychodzące na numery stacjonarne i komórkowe na terenie Polski oraz na telefony stacjonarne w wybranych krajach świata.

By skorzystać z usługi należy doładować swoje konto Gadu-Gadu kwotą minimum 5 zł. Aby wykonać połączenie w promocji, należy w komunikatorze poprzedzić wybrany numer telefonu symbolem gwiazdki.




Długość połączenia na telefony komórkowe w Polsce i stacjonarne zagranicą, jest ograniczona do 2 minut, a na telefony stacjonarne w Polsce - do 10 minut. Gadu-Gadu zastrzega sobie prawo rozpoczynania i/lub przerywania połaczen w ramach promocji krótkimi komunikatami reklamowymi typu audio.

Zobacz: regulamin promocji Dzwoń za 5 złotych (plik .pdf; 35 kB).

Źródło tekstu: Gadu-Gadu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33. ~  2010-07-12 20:55:44  host: 91-202-172-103.internetia.net.pl

    ad. 32 połtaczenia do PLAY nie działają ( na numery przeniesione z innych sieci nie wiem bo niem mam możliwości sprawdzenia)

  • 0

    34. ~  2010-07-12 21:35:11  host: user-109-243-121-141.play-internet.pl

    dajcie spokoj obsluga boa ujdzie nawet przyjemni ale dzial techniczny to kaszana na MAX-a kupilem numer w sklepie internetowym 2 tego miesiaca mail wyslano nastepny aktywowano :) do dzisiaj lezy i czeka na aktywacje "nie ma takiego numeru" hehe zglaszane 2razy i nadal nie aktywny

  • 0

    35. ~dana  2010-07-12 23:04:09  host: aabd19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 27 ~ cyt. "tylko z jednym numerem rozmawiam ponad tysiąc minut miesięcznie". Weź się przeprowadź do niego.

  • 0

    37. ~  2010-07-13 07:20:24  host: 212-106-30-225.adsl.inetia.pl

    BOK GaduAir rzeczywiście nieco odstaje. Przywykłem do tego, że na zgłaszane problemy w Heyah miałem odpowiedź najczęściej w ciągu 24h albo przynajmniej informację o przybliżonym okresie rozwiązania problemu a tymczasem w Gadu Air w przypadku problemu trzeba czekać min. tydzień i dłużej zanim odpiszą. Sama oferta jest jak dla mnie korzystna.

  • 0

    38. ~qwertty  2010-07-13 07:57:28  host: 87-205-52-166.adsl.inetia.pl

    do 37 - mnie z kolei bardzo sprawnie obsluguję - odpisują zawsze po paru godzinach, nigdy nie czekałem na połączenie z BOK (bo mają jeszcze mało klientów). Fakt, czasem sporo wolniej odpisują, ale tylko kiedy pytam o coś trudnego (VoIP i inne usługi dodane). Być może są jakieś większe przestoje, kiedy jest jakaś fla problemów np. z przenosinami numerów.

  • 0

    39. ~Arczi  2010-07-13 09:12:35  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    37* ja jakoś takich problemów nie miałem. parę razy odzywali się po 15-25 minutach. Póki co jestem zadowolony z GA

  • 0

    40. ~  2010-07-13 09:20:34  host: 212-106-30-225.adsl.inetia.pl

    @39: ja zadowolony z oferty także jestem ale szybkość działania BOK przynajmniej w moim przypadku jest mało zadowalająca. Wiem, że pewnie są i gorsze ale Heyah wg. mnie ma chyba najlepszy BOK. Być może to zależy od zgłaszanych problemów lub zadanych pytań. Ja zgłaszałem do tej pory złą taryfikację, nie działające bonusy, problemy z doładowaniem itp. Część problemów usunięto ale niektóre trwają do dzisiaj czyli prawie 2tyg. od zgłoszenia.

  • 0

    41. ~  2010-07-13 10:05:46  host: aeot166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jest prostszy sposób żeby darmowe minuty z GG nie wpadały na konto PLAY po 1;59 rozłączać połączenie

  • 0

    42. ~  2010-07-13 10:14:14  host: 91.216.160.25

    Jakie "zagranicą"? Po jakiemu to?

  • 0

    43. ~  2010-07-13 10:21:12  host: 91.216.160.25

    GA w NIEKTÓRYCH przypadkach może i się opłaci. Ale jak to działa... 1.Internet przez kilka miesięcy notorycznie się zawieszał. Co parę MB, a nawet co paręset kB trzeba było się rozłączać i łączyć od nowa. Teraz niby jest lepiej, ale nie zawsze. 2. Doładowanie konta raz poszło dobrze, raz za którymś razem, a trzecie w ogóle - dopiero po mojej interwencji uaktualniono mi stan konta. 3. Jeden z moich numerów WYŁĄCZONO w chwili utraty połączeń wychodzących ("rejestracji karty SIM nieudana). Wg regulaminu zakończył się dopiero okres aktywny i teraz powinien być jeszcze miesiąc na odbieranie (jak i wszędzie zresztą).

  • 0

    44.  2010-07-13 10:38:54

    @43: niestety w GA okres kiedy możemy odbierać połączenia jest taki równy z okresem, kiedy możemy wykonywać połączenia a potem numer jest blokowany. Przez miesiąc po upływie tego terminu można odzyskać środki poprzez zasilenie konta.

  • 0

    45. ~exSimplusowiec  2010-07-13 10:53:40  host: 130.138.227.40

    Ad.43 rozłączanie internetu to już przeszłość. Ja podłączam telefon do laptopa i grzeje MB:) Bardzo dobra oferta.No jak ktoś pół roku na 10zł jedzie i po pół roku zapomni doładować to nie dziwne że mu blokują. Trzeba doładowac kartą kredytową ze strony konto.gadu-gadu.pl i po problemie. Po kilku minutach pieniądze są na koncie. Darmowe MB i minuty VoIP wpadają na konto po doładowaniu;)

  • 0

    46. ~zzz  2010-07-13 10:57:39  host: 87-205-52-166.adsl.inetia.pl

    Simplusowiec, jak chcesz radzić to radź chociaż poprawnie. najelpszą formą doładowania jest płatność z banku - natychmiastowo odnotowana, niestety płatność kartą płatniczą z opcją płatnosci w internecie jest odnotowana z różnym (kilkugodzinnym, w teorii do 24h) opóźnieniem. Tak jest wszędzie, wszystko przez autoryzację transakcji.

  • 0

    47.  2010-07-13 11:30:56

    33: na numery przeniesione do play połączenia działają

  • 0

    48. ~  2010-07-13 12:01:13  host: t12-08.opera-mini.net

    co to za debilna firma? od dluzszego czasuu chcilem dwiedziec sie jak dziala Happy Hours, ale oczywiscie informacji nie ma (choc dalbym glowe ze pre miesiecy temu ja czytalem). 10 minut i jeszce do tego reklam? A kto mi powie jak to sie ma do HH, gdzie doladowanie mialo byc 10PLN, godz 18-21 plus weekendy, i takze gwiazdka????????????????????????????

  • 0

    49. ~dr  2010-07-13 13:10:50  host: aarv115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktoś się dodzwonił do play? a może regulamin nie przewiduje darmowych połączeń do play?

  • 0

    50. ~dr  2010-07-13 13:17:05  host: aarv115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oo na niektóre numery play działa a na niektóre nie (podobno nie są objęte promocją, tak gada automat, ciekawe dlaczego?)

  • 0

    51. ~zzz  2010-07-13 13:36:43  host: 87-205-52-166.adsl.inetia.pl

    do 49 - regulamin jest w tekście, przeczytać dwie kartki A4 trudno nie jest...

  • 0

    52. ~mentos  2010-07-13 13:57:06  host: dpk11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe ciekawe ile w praktyce będą brzmieć krótkie komunukaty typu audio, hehe Może niecłą minute, a resza wystarczy na rozmowe:p

  • 0

    56.  2010-07-13 16:54:13

    Nie ma się co podniecać tymi rozmowami za wiele, widziałem lepsze rzeczy. Do tego kto przeniósł numer do Play da się zadzwonić, bo jest prefix W3. A do tych co są prosto z prepaida czy postpaida nie.

Dodaj swoją opinię