Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy w TakTaku po 22

Darmowe rozmowy w TakTaku po 22

WitekT 21 Stycznia 2008 16:56

0 0

Od jutra w TakTaku tanieją połączenia w ramach promocji Numerki za grosze. Od godziny 22 do 8 będą nawet darmowe.

Przypomnijmy, że usługa umożliwia wykonywanie tanich połączeń z 3 wybranymi numerami w Erze (także Erze Domowej i Firmowej). Dotychczasowa wersja promocji oferowała połączenia w godzinach 8-22 za 9 groszy, zaś w pozostałych godzinach za 3 grosze. Teraz te stawki wynoszą odpowiednio 5 groszy oraz 0 groszy.

Obniżenie stawek będzie obowiązywało do 15. kwietnia, potem wrócą stare stawki. Aktywacja oraz miesięczna opłata za każdy numer pozostała bez zmian i wynosi 4 zł.




Krótkie kody:
aktywacja - *129*1*9-cio cyfrowy numer#,
dezaktywacja - *129*2*9-cio cyfrowy numer#,
sprawdzenie listy numerów - *129#.

Zmian w usłudze będzie można dokonać także pod numerem 9797 oraz w iBOA.

Priorytety wykorzystania cenników usług: Numerki za Grosze, Nocne Szaleństwo, Erajednostki.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 113
  • 0

    94. ~Pu94  2008-01-22 19:24:32  host: acbr107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @83 NO z tym belkotem to troche przesadziles na temat play. Po 1 to dobrze ze maja telefony multimedialne wkoncu to siec dzialajaca tylko na 3g a 2 to co mowisz a infrie to tez bzdura bo korzystaja puki co z plusa wiec jakby nie patrzec maja najwiekszy zasieg w kraju. Za to no orange sprzedaje telefonu multimedialne sniac tylko o sieci 3g wiec to dopiero jest bubel nie wspominam o roznych uslugach u roznych operatorow bo czasem jest zal. Ostatnio ostro jechalem po simplusie bedac klientem ery 8 lat jednak gdy na to patrze to za oslugi warte ponad 100zl w erze mam to samo w simplusie za 40zl . Jedyne to to ze msuze posiwecic 5 minut na wklepanie kodow na pakiety. Sadze jednak ze zaczne praktykowac to na stale bo tak naprawde operator zbiera moja danine comiesiac a ja zostawiam darmowo 60zl co mi daje co drugie doladowanie zadarmo . Fajnie tu kolega napisal o punkcie odniesienia do cennika innego operaotora . Bardzo przepraszam wszystkich ze nie ide slepo doladowywac konta ale to ja na to pracuje i mam prawo wyboru uslug wybieram to gdzie jest taniej. W erze jest dorba jakosc uslug ale u innego uslugodawcy mozna miec 3x tyle za ta sama kwote doladowania wiec sorry ale to juz jest chore . Nikt niechce niczego zadarmo poprostu ma byc tanio Plus Gsm iazlwazyl ze tanio nie znaczy wcale zle dal najwiekszy zasieg dal mase tnaich pakietow i sieci w lozy jako pierwszy to chyba juz o czyms swiadczy . Pozdrawiam

  • 0

    95. ~felek  2008-01-22 20:21:53  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    jesli bedzie wiecej takich propozycji ze strony TT to widze to w super kolorach i napewno przelozy to sie na zyski i zmiane lidera w rankingu

  • 0

    96. ~  2008-01-22 21:48:36  host: 87-205-241-85.adsl.inetia.pl

    zeby PTC bylo liderem to najpierw musi pokonac plusa a pozniej orange a z tym bedzie ciezko tym bardziej ze inni operatorzy maja w swojej ofercie podobne rozwiazania.w popie nie ma darmowych rozmow po 22 ale za to sa 3 wybrane numery po 10groszy z czego caly pakiet kosztuje 6zl dla porownania w erze 4zl ale tylko jeden numer

  • 0

    97. ~xxx  2008-01-22 21:52:21  host: emn227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepiej będzie jak dziady przywrócą Mega Pakiet czyli 250 min. za 50 zł. a nie jakieś nocne banialuki, w nocy żeby rozmawiać z dziewczyną obok przez komórkę nawet za 5 gr. pogięło ich tam czy co :)

  • 0

    98. ~  2008-01-22 23:46:48  host: siedlce8-tp.sdl.vectranet.pl

    Fajnie. Do tej pory do 4zł/mc dokładałem 1,80zł za godzinę rozmowy po 22... Niby niewiele, ale jakby policzyć cały miesiąc i kilka takich tanich rozmów po 3gr/min, to mi się spora sumka potrafiła uzbierać... A teraz 4 zeta i do połowy kwietnia płacę sam abo za usługę. Przyda się. Ale za 20gr/min w sieci też bym się nie obraził;) Pozdro dla całego TELEPOLIS i wszystkich tu obecynch!

  • 0

    99.  2008-01-23 11:25:31

    Co by nie mowic, to troche za pozno. W Orange Go (starym) sa trzy wybrane numery po 5gr/min. i za 1 nr placi sie 5zl, a Era dopiero teraz sie obudzila, jak Orange juz chce wrecz wycofac Go z oferty. Szkoda, ze nie mieli takich cen przynajmniej rok temu na ta promocje. Teraz to taki niby ruch, ze cos sie robi, a tak naprawde, to ja juz nie mam do kogo dzwonic na Ere, tymbardziej w nocy, gdy mialbym za free, bo albo pouciekali do w/w Orange, albo do Play.

  • 0

    100.  2008-01-23 15:25:13

    nigdy nie jest za pozno, zawsze jest sam raz oferta, szyta na miare dla Klienta TT, po prostu jest to takie proste... ale moge jeszcze raz wytlumaczyc - wybierasz kilka osob i gadasz z nimi, i za to nic nie placisz - o tu chodzi!

  • 0

    101. ~filip  2008-01-24 20:17:56  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    oferta jest bardzo dobra, mozna gadac ile sie chce a najlepiej robi sie to w wieczorem i to poznym:) bardzo dobra oferta TT, jedna z lepszych

  • 0

    102. ~promedico  2008-01-25 01:35:59  host: nat-15.autocom.pl

    to ja też wrzucę 3 grosze. Moim zdaniem wybór operatora to kwestia priorytetu, skusiłem się na tel w play na kartę bo dawali 200sms przez rok do każdej sieci i piszę sobie za darno co daje mi ok 40 zł oszczędności co miesiac, mam 2 tel w orange gdzie mam najwięcej znajomych i orange Go oferuje sms za grosz i mms za 2 gr oraz min połączenia po 20gr (oczywiście w sieci) a 3 tel w orange w planie firmowym gdzie mam niezliczoną ilość darmowych minut z wybranymi nr. Dlaczego tyle tel? to proste ,mam 1 nr dla rodziny ,2 dla znajomych a 3 to czysty przypadek i musialem włożyć coś do navigacji czylui MIO a701 i padło na playa, oczywiście nie zawsze mam 3 nr, zwykle to 2 nr a jak jade gdzieś zabieram MIO, w domu to nie ma znaczenia ale poza domem bywa różnie. Z ery zrezygnowałem bo nie była mi potrzebna a plus.... trzeba mieć tam dużo znajomych bo ta sieć moim zdaniem dla nie najmniej się opłacała. Podsumowując układ niby idealny ale i tak czuje powoli ,że optimum to jednak 2 tel a nie 3 bo przy 3 robi się za dużo bałaganu :)

  • 0

    103.  2008-01-27 12:18:04

    Moja koleżanka i kolega pracują w PTC. Chodzą słuchy, że ma pojawić się nowa oferta na początku lutego. Dokładniej chodzi o zmianę taryf abonamentowych. O TT nic nie słyszała.

  • 0

    104. ~lilo  2008-01-28 12:48:33  host: dqt230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie rozumiem, tych kto porownuje do innych ofert. tu mowimy wylacznie o prepajdzie. Jak na razie, to z taka promocja taktak wyprzedza pozostalych. moji potrzeba spelnia, o cos innego nie musze martwic

  • 0

    105. ~mikolaj  2008-01-29 16:24:05  host: dow103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no normalnie nie schodzi z toplisty w cale sie nie dziwie, czemu ta promocja wbudza takie zainteresowanie juz od kilku tygodni. uzytkownicy TT na tym tylko zyskuja!

  • 0

    106. ~lewo  2008-01-29 19:55:06  host: 125-mo2-10.acn.waw.pl

    bardzo fajna oferta mozna sobie podzwonic na dobranoc i nie przejmowac sie o pieniazki na koncie, jeszcze ferie sie zblizaja i walentynki takze przyda sie to

  • 0

    107. ~splacnack  2008-01-29 22:26:35  host: abkg110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepiej by było od 20. Ma może ktos jakieś wieści, czy bedzie podwójne doładowanie na święta? Skoro nie obnizyli ceny za erajednostke to ja kombinuje , że tak

  • 0

    108. ~jojo  2008-01-29 22:28:06  host: eea119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lewo (106) "pieniążki na koncie"? Może i tak, ale popatrz sobie na opłatę aktywacyjną za każdy z 3 numerów.

  • 0

    109. ~splacnack  2008-01-29 22:42:30  host: abkg110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Otóz to 4 złote trza wpierw dać za kazdy numer

  • 0

    110.  2008-01-30 08:27:17

    4 zł to znowu nie tak dużo. Wystarczy policzyć i widać, że przy 17 minucie rozmowy cena za 1 minutę połączenia wynosi 29 gr, czyli tak jak w pakiecie 25 minut za 7,25zł. Jeżeli z wybranym numerem rozmawia się więcej niż 17 minut to wychodzi taniej niż gdyby zużywać na połączenie erajednostki.

  • 0

    111. ~waldek  2008-02-14 10:10:18  host: aavp115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ja wole za 8 zł w simplusie sobie pakiet aktywować że mam 200 min na rozmowy po 16 i przez cały weekend a nie po 22. kto wtedy gada?a dzisiaj walentyny, czekam do 16 i wyznania czynie hehe

  • 0

    112. ~abbaddon  2008-02-14 13:14:53  host: abbn39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    właśnie, 4 złote aktywacji za 1 numer? a ile ja w te noce zdołam pogadać? gdzie one darmowe, w simplusie za 4zł (pół pakietu) to jest 100 minut do całej sieci i dwa razy więcej godzin na to przeznaczone.

  • 0

    113. ~mati  2008-02-15 14:56:16  host: aawm207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no prosze, po co komu rozmowy po 22?heh aja w simpusiku mam po 16 + cały weekend. torche lespza oferta moim zdaniem:D

Dodaj swoją opinię