Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy w Sami Swoi

Darmowe rozmowy w Sami Swoi

WitekT 14 Grudnia 2006 12:01

0 0
darmowe ss mOd 13. grudnia do oferty Sami Swoi wszedł zestaw startowy z usługą darmowych rozmów z wybranym numerem przez 60 dni.

Użytkownik, po włączeniu do sieci specjalnego zestawu oznaczonego naklejką, będzie mógł aktywować usługę Darmowe rozmowy na okres 60dni. Wystarczy, że prześle bezpłatnego SMS-a na numer 8989 o treści D nr telefonu wybranej osoby w sieci Sami Swoi. Przykład: D 887123456.

W skład specjalnego zestawu startowego wchodzi również karta SIM z limitem początkowym 9zł oraz materiały informacyjne.

Zobacz: regulamin darmowych rozmów w Sami Swoi (plik .pdf, 62 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2006-12-14 12:10:29

    sztandarowy przykład złej polityki i brak pomysłu na prepaida.

  • 0

    2. ~marcin  2006-12-14 12:30:11  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    Zajefana promocja, tylko dla kogo....?

  • 0

    3. ~jahu  2006-12-14 12:35:26  host: bxh203.internetdsl.tpnet.pl

    rewelacja, dla juz pozyskanych ochlapy i zero dalekowzrocznosci - nawet jak ktos to kupi to co dalej, zestaw ma wywalic do kosza?

  • 0

    4.  2006-12-14 12:36:27

    szkoda że nie w całym Plusie a tylko w SS, tak to żadko kto sie pokusi na 2 zestawy skoro w domu już ma kilka telefonów.

  • 0

    5. ~GregPepe  2006-12-14 12:38:08  host: 217.30.157.11

    kupujesz se 7 takich zestawów i starczy na rok :)

  • 0

    6.  2006-12-14 12:56:12

    to nieuczciwe, dla stałych klientów sami swoi, takiej promocji nie ma tylko dla nowych, pewnie ja tez kupie taki starter, po 2 miesiącach go wyrzucę, i statystyka samych swoich wzrośnie, brawo- a karta po wygaśnięciu jest ważna rok.

  • 0

    7.  2006-12-14 13:00:21

    i. w momencie kiedy wysokośćii. pobranych opłat za połączenia wykonane w ramach Usługi osiągnie lub przekroczy 2,44 zł z VAT, konto Użytkownika zostanie zaktualizowane o wysokośćiii. należnej kwoty; iv. jeżeli w ciągu 5 dni suma opłat za połączenia wykonane w ramach Usługi jest niższa od 2,44 zł z VAT, konto Użytkownika zostaje zaktualizowane o wartośćv. należnej kwoty po 5 dniach od wykonania pierwszego z połączeń w ramach Usługi. trochę bez sensu, po co te odejmowania dodawania, itd.

  • 0

    8. ~  2006-12-14 13:33:46  host: prosie20-1.aster.pl

    bosman102: Dlatego warto zmienić platformę rozliczeń na "Dostępny limit krótkim kodem" a rozmowy będą naprawdę darmowe bez żadnego wyłącz i włącz telefon.

  • 0

    9. ~heyak  2006-12-14 13:41:12  host: dpy70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    najlepsze są prepaidy ptc.Ostatnia promocja w TT podwójne doładowanie-rewelacja.W ogóle tt ciagle coś udoskonala, tak samo heyah.I promcoje są dla wszystkich, i nie ma rozdziału na sieć, i poza sieć.

  • 0

    10.  2006-12-14 14:09:50

    nie wiem po co to w ogóle jeszcze istnieje.

  • 0

    11. ~jojo  2006-12-14 14:25:58  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Promocja mogłaby nawet być, tylko czemu jest to jednorazówka. Powinni dać możliwość wielokrotnego skorzystania z tej oferty (bez kupywania kilku starterów).

  • 0

    12. ~Karol  2006-12-14 14:43:24  host: chello062179030237.chello.pl

    Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi :)

  • 0

    13.  2006-12-14 17:53:12

    Widać jak powoli Sami Swoi się pogrążają... no cóż...

  • 0

    14. ~ehmm  2006-12-15 13:55:32  host: abiu7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    60 dni za darmo z jedną osobą a tu ludzie marudzą.. No w najgorszym razie kupi sie 2 starterki po 9,99zł i ma sie 2 miesiące nielimitowanych rozmów - czy to jest zła oferta..??

  • 0

    15.  2006-12-15 13:58:27

    Karol-ładnie to powiedziałeś:)

  • 0

    16. ~kodijak  2006-12-15 16:47:08  host: internet.starlan.pl

    No ja tak zrobiłem z dziewczyną hie hie. Skonczy się promocja to wywalę.

  • 0

    17.  2006-12-15 18:45:20

    marudzicie :P kupic starterek pogadac przez 30 dni, wurzucic i kupic nastepny i tak do konca tej promki. jak sie ma dziewczyne to napewno sie z tego skorzysta, bo tanio wyjdzie

  • 0

    18. ~bolek  2006-12-20 14:49:03  host: dtz197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktoś kupił taki starterek bo w katowicach chyba jeszcze nie mieli

  • 0

    19. ~goscu  2007-01-30 12:35:07  host: fcj210.internetdsl.tpnet.pl

    Kurcze, nie wiem czemu narzekacie na sami swoi. Wywaliłem swojego popa i odpaliłem sobie samiswoi przed 7 miesiącami. Jestem zadowolony z 2 rzeczy: 1)tanie rozmowy na stacjonarne bez żadnych promocji oraz tanie komórki do wszystkich. 2) no i doładowanie 80 pln starcza na 210 dni, a tego nie ma żadna sieć. Generalnie dzwonie przez voip i przed upływem 3 miesięcy w popie musiałem wygadać na siłę prawie 50 pln. A co do SMS to jest droższy. Ale w życiu napisałem mniej niż 20 sms-ów przez telefon. Po prostu wprowadzanie tekstu klawiaturą od telefonu doprowadza mnie do szału. Jedyny minus sami swoi to brak darmowej bramki sms przez net.

  • 0

    20. ~pablo!!!!!!  2007-04-11 22:46:07  host: 195.205.214.163

    jak ty na siłe wygadujesz 50zetow przez 3 miechy po po co ci telefon jak prawie z niego nie kozystasz!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię