Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy w Heyah i SMS-y do wszystkich sieci

Darmowe rozmowy w Heyah i SMS-y do wszystkich sieci

LuiN 11 Marca 2011 14:16

0 1
Wystartowały dwie nowe promocje Heyah, w ramach których można bez limitu rozmawiać wewnątrz Heyah oraz wysyłać darmowe SMS-y do wszystkich sieci.

Rozmowy w Heyah bez limitu przez 30 dni to możliwość prowadzenia darmowych, nielimitowanych rozmów krajowych i połączeń wideo ze wszystkimi w Heyah. Ofertę można aktywować wpisując kod *100*19# i zatwierdzając przyciskiem połączenia lub wysyłając bezpłatny SMS o treści TAK na numer 519. Usługa zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin, o czym użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em.

W każdej chwili klient może sprawdzić status, wpisując kod *100*19*1# i zatwierdzając przyciskiem połączenia. Usługa kosztuje 9 złotych i jest aktywna przez 30 dni. Aby kolejny raz skorzystać z oferty należy ponownie dokonać jej aktywacji. Oferta jest dostępna dla wszystkich użytkowników taryfy Nowa Heyah oraz Taryfy Pakietowej.

W ramach oferty 1000 SMS-ów do wszystkich sieci użytkownicy Heyah mogą przez 30 dni wysłać do 1000 wiadomości SMS do użytkowników wszystkich polskich sieci komórkowych. Koszt aktywacji usługi to 9 złotych. Aby skorzystać z oferty należy wpisać bezpłatny kod na numer *100*75# i zatwierdzić przyciskiem połączenia lub wysłać darmowy SMS o treści TAK na numer 575. Uruchomienie usługi zostanie potwierdzone SMS-em w ciągu 72 godzin od złożenia zlecenia.

Status usługi oraz ilość pozostałych do wykorzystania SMS-ów można sprawdzić wpisując kod *100*75*1# i zatwierdzając przyciskiem połączenia. Usługa wymaga każdorazowej aktywacji po upływie 30 dni. Oferta jest dostępna dla wszystkich użytkowników taryfy Nowa Heyah oraz Taryfy Pakietowej.

Źródło tekstu: Heyah     


Dodaj do:
w sumie: 154
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    172. ~kad  2011-03-14 19:58:16  host: apn-95-41-228-57.dynamic.gprs.plus.pl

    do 167 tak smsy w pakiecie są do wszystkich, także do playa, cyfrowego polsatu i niestety do samej heyah też

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    173. ~  2011-03-15 08:11:52  host: v10-15.opera-mini.net

    dopuki waznosc konta w heyah bedzie jak obecnie to ta oferta jest dla mnie jak abonament, jak smycz... Podobnie w innych ofertach W3. Play pokazał ze telefon moze miec kazdy i doladowauje kiedy chce - za to brawa!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    174.  2011-03-15 09:20:16

    @173 zamiast z samego rana siedzieć na telepolis proponuje przed śniadaniem studiować słownik ortograficzny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    177. ~  2011-03-16 05:26:35  host: z31-16.opera-mini.net

    176, na moje reklamacje 3razy nie odpowiedzieli przez 30dni. Nigdy nie odpowiedzieli nawet w ciagu tygodnia. W heyah odpowiedz jest zazwyczaj w 24h. Jak byl problem z kodami aktywującymi, to na plusie też nie dzialaly. Play24 to dalej masakra

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    179.  2011-03-16 08:48:12

    Idiota pracuje chyba dla Polkomtela wypisując takie bzdury. Każde dziecko wie że Simplus jest bardzo drogi a ważność doładowań krótka. Wystarczy poczytać tutaj o taryfach, jakaś masakra http://simplus.pl/v.do?idx=836355

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    180. ~  2011-03-16 09:15:04  host: t19-12.opera-mini.net

    Otworzyłem ten link i przypominał mi się film z jasiem fasolą gdy zniszczył bardzo drogi obraz i domalował długopisem twarz kobiecie z portetu. Kustosz miał podobne odczucia jak ja gdy otworze stronę simplusa. Nie da się patrzeć, szoook.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    181. ~Miłe zaskoczenie!  2011-03-18 00:40:15  host: 77-255-249-29.adsl.inetia.pl

    Miałem już się przenieść z Heyah do Play Fresh, ale widzę, że jednak zostanę tutaj dłużej (jeden numer w Play już mam). Oczywiście, że oferta Play jest trochę bardziej atrakcyjna niż w Heyah, ale nie na tyle, by się przenosić (jak dla mnie). Nie jestem małolatem, ale dużo piszę SmS'ów (większość z klawiatury komputerowej;tel podłączony do kompa+OVI suit), więc oferta Heyah jak najbardziej mnie cieszy. (czy jest lepsza oferta na rynku do smsowania do wszystkich sieci?) Wszędzie dobry zasięg, cena min standardowo 29gr / Play 80gr i niedrogi internet 2gr/100kb bez zadnych pakietów. z kolei starter Play służy mi do wykonywania dłuższych rozmów do tejże sieci oraz na stacjonarne ;-) (pewnie jak u większosci ;P) PS. pozatym w Heayh podwójne doładowania, mocno obniżają cene minuty/smsa i nie są to jakieś środki na koncie "bonusowym", jak w przypadku reszty sieci,tylko doliczane są bezpośrednio do konta głównego, co jest wielką zaletą, bo można je bezpośrednio wydać na usługi dodatkowe (smsy premium np.), co nie jest możliwe np. w play, gdy korzystasz z opcji 30 za 10.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    182. ~werty  2011-04-08 10:36:37  host: aagm26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hahahaha.....!!!! Śmieszna oferta.W Play mam to samo za darmo!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    183.  2011-04-12 23:10:28

    @182, w Heyah po doładowaniu konta też masz darmowe rozmowy w sieci, za 9zł możesz je wykupić w pakiecie. Do tej pory można było wykupić nielimitowane połączenia w sieci tylko w usłudze Dzień za Grosze. No i jeszcze 1000 smsów za 9zł - dobre rozszerzenie oferty. Do tej pory zawsze darmowe były smsy tylko wewnątrz sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    184. ~  2011-05-04 20:31:37  host: z32-05.opera-mini.net

    Jeżeli wykorzystałem już cały 1000 sms, a usługa jest ważna do 10 maja to muszę czekać do tej daty, aby włączyć kolejny pakiet czy można jakoś to obejść i już dziś włączyć kolejny pakiet ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    185. ~grekol  2011-05-04 21:12:18  host: dsw97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    184- musisz poczekać, bo nic mi nie wiadomo żeby można było ten pakiet wyłączyć, niestety.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    186.  2011-05-16 12:28:24

    Jesli wysylasz duzo smsow to HEYAH wymiata. maja 1000sms za 9zl do wszysrkich a PLAY 6zl za 600 do wszystkich. A bonusy w PLAY po doladowaniach nie sa wazne przez 30 dni chyba ze doladujesz za 30zl!! Takze te 20zl miesiecznie w heyah to itak jest minimum

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    187.  2011-05-16 12:30:07

    co z tego ze w PLAY nie musze sie martwic o waznosc, jak za podstawowa stawke 9gr nawet na 100sms mi nie starczy....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    188.  2011-05-16 12:30:58

    poza tym heyah ma smsy w sieci za darmo bez zadnych pakietow, pokazcie mi takie cos w play xd

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    189. ~mallory  2011-05-16 14:40:12  host: user-31-174-213-46.play-internet.pl

    @184 i 185, trzeba poczekać aż upłynie 30 dni od dnia aktywacji. Chyba, że w czasie korzystania z pakietu skończy się ważność numeru na połączenia wychodzące. Wtedy usługa jest automatycznie dezaktywowana, trzeba doładować konto i można ponownie aktywować pakiet 1000 sms ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190. ~  2011-05-16 15:03:13  host: afbg252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    185 186 187 smsy w w play są zadarmo w sieci i za sieć w pakiecie kosztyją 1gr bez pakietu 3gr

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    191. ~  2011-05-16 22:52:44  host: 31.41.144.41

    @190. 3gr SMS to także akurat w pakiecie, ale kwotowym (30za10).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    193. ~  2011-05-21 10:21:20  host: acgw182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    191 ale ten pakiet bez żadnych przeszkód można wykorzystac w całosci , więc wszyscy którzy wiedza na jakich zasadach działa mają smsy po 3gr

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194. ~wuzet  2011-05-24 15:43:47  host: user-31-174-73-36.play-internet.pl

    W Heyah jest 1000 sms do wszystkich za 9zł, w Play tylko 600 sms za 6 zł, więc Heyah jest więcej i wychodzi taniej, co dla mnie ma ogromne znaczenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    195. ~  2011-08-25 17:56:31  host: z14-09.opera-mini.net

    Ho hoo hooo... Calkiem fajnie Wam w tym Heyah :-) Pakiecik minut na 30 dni, 10zl - idealnie. Bedac w Orange az taak dobrze to nie mam, jedynie z esemesami daje rade: za 5zl mam 500 do Orange i 500 do wszystkich sieci :-) Pozdrawiam Heyowiczow, Calm7.

Dodaj swoją opinię