Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy w dzień urodzin Gadu-Gadu

Darmowe rozmowy w dzień urodzin Gadu-Gadu

WitekT 13 Sierpnia 2007 18:46

0 0
15. sierpnia Gadu-Gadu obchodzi 7. rocznicę powstania. Z tej okazji użytkownicy komunikatora będą mieli możliwość wykonywania bezpłatnych rozmów telefonicznych na krajowe numery stacjonarne.

Wszyscy internauci, którzy posiadają własny numer GG lub go założą, będą mogli 15. sierpnia bez żadnych opłat dzwonić na stacjonarne numery krajowe - przez cały dzień. Więcej informacji oraz szczegóły promocji zostaną opublikowane 14. sierpnia na stronie www.gadunaglos.pl.


Źródło tekstu: Gadu-Gadu     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2007-08-13 19:27:02

    Z tej okazji użytkownicy komunikatora możliwość wykonywania(...). Nie powinno być mają możliwość? ;)

  • 0

    2. ~MaRiO  2007-08-13 19:36:44  host: proxy38.is.net.pl

    blade_ninja : chyba raczej .. będą mieli możliwość wykonywania ..

  • 0

    3.  2007-08-13 19:41:03

    blade_ninja, MaRiO: fixed, dzięki! :)

  • 0

    4. ~4  2007-08-13 20:15:44  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    a dobra jest jakość rozmów poprzez GG?

  • 0

    5. ~arek  2007-08-13 20:31:02  host: polsl2-65.rybnet.pl

    15 sierpnia na pewno będzie fatalna;P

  • 0

    6.  2007-08-13 20:45:02

    bedzie pewnie jak kiedys - ludziska sie zuca i siec padnie - albo nikt nie bedzie mogl sie polaczyc - albo jakosc polaczen bedzie fatalna

  • 0

    7. ~traszql  2007-08-13 21:00:23  host: bve248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i co z tego, gadu wiecej zarobi na reklamach ktore slyszycie podczas rozmowy (no chyba ze juz je usuneli, jak tak to zwracam honor) ale wszystko sie okaze 15 sierpnia!

  • 0

    8.  2007-08-13 21:11:37

    a to chyba tylko dla osób, które od miesiąca przynajmniej mają aktywną usługę telefonu w GG - a tych raczej aż tak dużo nie ma. Jeśli się mylę to proszę poprawić.

  • 0

    9.  2007-08-13 21:26:06

    A kto ma jeszcze telefon stacjonarny, Ja praktycznie nie mam takich znajomych już ani w rodzinie także jak dla Mnie taka promocja może być cały rok i tak mało kiedy bym z niej skorzystał. Myslę że jeszcze troche a będą Nam dopłacać żebysmy dzwonili na stacjonarne z komunikatorów..:)

  • 0

    10. ~  2007-08-13 22:17:35  host: azr150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chętnie bym skorzystał, gdyby była możliwość telefonowania przez bramkę. (a pewnie jej nie będzie, im więcej osób w danej chwili zaloguje się do gg i ogląda reklamy, tym więcej kasy im wpadnie) @9 Moja rodzina na wsi.

  • 0

    11.  2007-08-13 22:31:05

    9 ja mam stacjo - muszę mieć, bo lubie internet po miedziaku. A że abo tel mam za 1,22zł gdy mam net od nich to już inna bajka:)

  • 0

    12.  2007-08-13 23:02:57

    Oczywiście kto ma neta przez stacjonarke to musi mieć telefon, ja już kulka lat temu zrezygnowałem bo przychodził mi w rachunku większy abo niż same rozmowy szkoda było płacić pusty abonament, a jak dzwonie gdzieś na stacjonarke to korzystam ze Skype w gg Moim zdanie jest słaba jakość połączen ale promocja zawsze dla kogoś bedzie super...

  • 0

    13. ~lll  2007-08-13 23:32:26  host: proxy.tpspark.com

    Ej stacjonarne to jeszcze nie przezytek, wielu europejczykow ma wykupiona taryfe na darmowe rozmowy z cala europa, jesli masz rodzine za granica to stacjonarny jest najtansza forma komunikacji, zaden skype tego nie przebije, przynajmniej narazie.

  • 0

    14. ~nick  2007-08-13 23:46:13  host: cbj200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tlen w Boże Narodzenie miał podobną promocję. Jakość dźwięku beznadziejna, cieżko było sie połaczyć (ciągle pisało ze linia zajęta) i co kilka sekund jakies durne reklamy przerywały rozmowe.

  • 0

    15. ~nick  2007-08-13 23:48:48  host: cbj200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 13. Jak skype nie przebije skoro pomiedzy skype jest bezplatnie tak jak pomiedzy gg czy tlen?

  • 0

    16. ~arek  2007-08-14 13:25:04  host: polsl2-65.rybnet.pl

    do 10. Można skonfifurować bramke na "Nagłosa". Sam ustawiłem Linksysa i lepiej to działa niż z progamem w komputerze.

Dodaj swoją opinię