Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy w BT

Darmowe rozmowy w BT

WitekT 17 Listopada 2004 11:12

0 0
British Telecom oferuje swoim klientom darmową telefonię internetową. Warunkiem jest podpisanie umowy na dostarczanie szerokopasmowych łączy do końca tego roku.

Firma chce w ten sposób zaprezentować korzyści płynące z tego typu połączenia, jest także elementem strategii firmy dążącej do przejścia z telefonii tradycyjnej na VoIP.

Oferta ograniczona jest do pierwszych 50 tysięcy osób. Nie obejmuje ona połączeń międzynarodowych, na telefony komórkowe oraz na numery specjalne typu premium.

W chwili obecnej z szerokopasmowych usług BT korzysta 1,3 miliona osób.


Źródło tekstu: BT, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet