Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy na stacjonarne w GG w Mikołajki

Darmowe rozmowy na stacjonarne w GG w Mikołajki

WitekT 3 Grudnia 2008 15:16

0 0

6. grudnia Gadu-Gadu wprowadza jednodniową promocję, w ramach której połączenia z komunikatora do polskich (i wybranych europejskich) sieci stacjonarnych będą darmowe.

Oprócz polskich sieci stacjonarnych, można także dzwonić do abonentów w Austrii, Irlandii, Francji, Kanadzie, Niemczech, Norwegii, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Prosto ze swojego komputera i zainstalowanego w nim komunikatora internauci będą mogli złożyć telefoniczne mikołajkowe życzenia wszystkim znajomym i rodzinie. Wprowadzamy pilotażowo taką możliwość w dniu 6. grudnia, w Mikołaja, to myślę ciekawy prezent dla kilku milionów osób - mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu.




Dzwonić może każdy użytkownik, który posiada swój numer GG nie krócej niż od 30 dni. Saldo konta GG nie ma znaczenia - może wynosić nawet 0 zł.

Telefon internetowy jest wbudowany w najnowszych wersjach komunikatora Gadu-Gadu 7.7 Classic oraz tzw. testowej wersji beta Nowe Gadu-Gadu.

Źródło tekstu: Gadu-Gadu     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~enigma  2008-12-03 15:38:04  host: korp14.avistamedia.pl

    fajny prezent :)

  • 0

    2. ~~  2008-12-03 16:22:36  host: apn-77-115-123-214.gprs.plus.pl

    odmiana: (...) Kanadzie, Niemczech,

  • 0

    3. ~hiq  2008-12-03 17:04:37  host: xt216e.stansat.pl

    a jaki jest w tym haczyk?

  • 0

    4. ~  2008-12-03 18:18:08  host: acdr243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hiq- właśnie o to samo miałem zapytać.. Może reklama? Po prostu raz skorzystają, spodoba sie i dalej będą chcieli? ;)

  • 0

    5.  2008-12-03 18:23:14

    haczyk ;) pewnie się nie dodzwonisz nigdzie w czasie promocji. Nie pierwsza taka promocja.

  • 0

    6. ~Marek  2008-12-03 18:47:09  host: wawhsb-198.dial.plusgsm.pl

    Z tego co testowalem to zdecydowanie lepsza jest jakosc rozmowy z GG beta. W starym rzeczywiscie czesto mialem problemy szczegolnie w happy hours. Jak dla mnie bombowa promocja, mogliby jeszcze na sylwestra zrobic.

  • 0

    7. ~darcio  2008-12-03 20:06:49  host: nat-mi3.aster.pl

    supercio promocje oby czesciej

  • 0

    8. ~Adam  2008-12-03 20:16:56  host: 77-253-25-27.adsl.inetia.pl

    w SKYPE za 12zl za darmo do wszystkich w Polsce na stacjonarne

  • 0

    9.  2008-12-03 21:28:00

    Adam,i masz pewność ,że się dodzwonisz:-)

  • 0

    10.  2008-12-03 23:40:35

    może i to dobre ale swojego betamaxa nie zmienie

  • 0

    11. ~lesioand -tvsat24  2008-12-04 19:09:24  host: staticline22578.toya.net.pl

    to jest to może pogadamy za friko a czy będzie dostępny sygnał, moze poczekamy do dnia następnego

  • 0

    12. ~tvsat  2008-12-04 19:11:42  host: mail26.anonymouse.org

    no tak czekamy do 6 grudnia

  • 0

    13. ~nick  2008-12-04 20:46:53  host: cbt37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta, żeby ludzie w Austrii, Irlandii, Francji, Kanadzie, Niemczech, Norwegii, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii i we Włoszech się przekonali jaką ciulatą jakość połączenia się ma dzwoniąc z PL. Co najwyżej można się najeść wstydu za darmo.

  • 0

    14.  2008-12-06 10:54:27

    To jest ściema. Jak chcę rozpocząć połączenie to głoś kobiety mówi "Twoje konto jest nieaktywne. Prosimy doładować konto" i rozłącza. Numer GG mam od 4 lat...

  • 0

    15. ~Alfred_ok  2008-12-06 22:27:47  host: ebl59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sćiema, dokładnie ja mam to samo, zeby doładowac... ale podpucha :( a szkoda :(

Dodaj swoją opinię