Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe rozmowy, ale w Niemczech

Darmowe rozmowy, ale w Niemczech

WitekT 31 Stycznia 2005 13:49

0 0
Abonenci niemieckiej firmy Ish od 1 lutego będą rozmawiać za darmo.

Co prawda dotychczasowa opłata - 1 eurocent za minutę – była i tak niewielka, ale rozmowa za darmo to zupełna rewolucja.

Firma Ish ma ok. 6 tys. abonentów w Kolonii, Bonn, Dortmundzie, Duesseldorfie i Bochum i to właśnie oni będą korzystali z tej usługi. Niemiecka firma zapewnia tez dostęp do internetu i telewizji kablowej.

Abonenci Ish, dzwoniący poza sieć, płacą 2 eurocenty za minutę w przypadku rozmów miejscowych i 3 eurocenty za rozmowy na obszarze całych Niemiec.


Źródło tekstu: WP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~tom  2005-01-31 13:54:00  host: host-81-190-58-103.lublin.mm.pl

    To jest dopiero sieć! Ale czekamy (z nieśmiałą nadzieją) na informacje od Idei...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet