Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe połączenia z Simplusa do Heyah

Darmowe połączenia z Simplusa do Heyah

WitekT 18 Marca 2006 19:27

0 0
Polkomtel ma ciągle problemy ze swoją platformą prepaid. Do ostatnich problemów dotyczących bezpłatnego numeru w MixPlusie, doszły… darmowe połączenia do Heyah.

Z wiadomych powodów nie podamy sposobu na darmowe połączenia z Simplusa do Heyah – powiemy tylko, że nie wymaga on wcale wielkiej ekwilibrystyki ze strony użytkownika, chociaż możliwy jest tylko w pewnych, określonych okolicznościach.

O problemach z bezpłatnym numerem w MixPlusie pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    47. ~Pestek  2006-03-20 11:23:32  host: 82.146.252.153

    nawet jakbym znal sposob na darmowa rozmowe w heah nie skorzystalbym :P mam brata w heyah.. trzeba byc prawym obywatelem a nie jakims zlodziejem. bo sam fakt ze ma sie swiadomosc ze to jest dziura w systemie sprawia ze kradniemy. :P niech zyje simplus; a ten witek chyba nie ma co robic...

  • 0

    48. ~numa  2006-03-20 11:56:18  host: dpu125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To bardzo miłe ze strony simplusa, ze ma darmowe rozmowy na heyah :) Inna sprawa, że to niezla lipa, żeby tak mocno ta platforma dziurawa była.Przypomne - najbardziej zaawansowana technicznie sieć :)

  • 0

    49. ~wally  2006-03-20 12:00:39  host: aclr48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzies tam mam simplusa w szufladzie, ale nawet nie mam ani jednego znajomego ktory by mial heyah...

  • 0

    50.  2006-03-20 12:18:11

    ~Pestek : uczciwie gadasz.. tylko ze patrzac na opów to oni wykorzytsuja luki w prawie telekomunikacyjnym i rzeżbią polaczków. tak bylo ,jest i bedize, wiec w ten sposób mozna sie zrewanżowac Plusowi. SAm mialem 2 abo w Plusie i kilka reklamacji. A mistrozstwem świata bylo postwienie nowego BTSa w miejscowosci obok ktory zagluszal inny nadajnik Plusa , przez co rozmawiac nawet przy oknie nie moglem. Ale chyba odbieglem nieco od tematu ...

  • 0

    51. ~issa  2006-03-20 13:48:52  host: awz244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***pestek - odniosę się tylko do ostatniej części Twojej wypowiedzi , bo pierwsza jest O.K. A więc co do Simplusa - on już chyba ledwo żyje i leży pod respiratorem ;-)

  • 0

    52. ~Pestek  2006-03-20 14:24:41  host: 82.146.252.153

    mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej.. u mnie jedynie co zauwazam to opoznienia w rozliczaniu z smsow.. szczegolnie wieczorem. a tak wszystko gra. mmsow nie wysylam. pozdro

  • 0

    53. ~kazik  2006-03-20 16:54:57  host: dpq202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może byłoy lepiej gdyby to wszystko rozpadło sie na miliard częsci? Moze wtedy plus uszczknął by troszke ze swoejgo rekordowego zysku i kupił nową trzecią platformą

  • 0

    54. ~maniana  2006-03-20 22:00:43  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    ja nie rozumiem plusa. dywidendy chce wypłacać, bo kasę muszą trzepać, ale inwestować w wyjmianę platformy to już nie łaska? przecież to w ich interesie.

  • 0

    55. ~r  2006-03-20 23:04:16  host: chello087207181093.chello.pl

    chcemy nowej plaformy w simplusie. Może być nawet platforma obywatelska. Byle chciała dziłać Rwał ich nać!

  • 0

    56. ~Paweł  2006-03-20 23:09:43  host: bqr88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A u mnie bez zmian.... kolejny dzien gadania z heyah za darmo.... :)

  • 0

    57. ~kamil  2006-03-21 19:05:55  host: wlan0-4.srem.net

    ten plus juz mnie wkurza.. mimo ze jestem 3rok... jutro kupuje starter POPa :) witaj ORANGE :)

  • 0

    58. ~xxx  2006-03-21 22:38:55  host: efv130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    maniana: jak sam napisałeś w plusie króluje podejście do klientów które mozna określić jednoznacznie: maniana :) aha i jeszcze sajgon.

  • 0

    59. ~firanka  2006-03-22 21:24:43  host: c109.e-wroc.com

    a moze znajdzie sie chetny na sprzedaz tego sposobu dzwonienia z sim+ na heyah ?

  • 0

    60. ~dudek  2006-03-24 14:05:44  host: abiq194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tez sms do plusa z heyah po 3gr i odwrotnie

  • 0

    61. ~firana  2006-03-24 17:42:58  host: c109.e-wroc.com

    kurcze jak Wy to robicie? moze zdradzcie ten sekrecik co? :>

  • 0

    62.  2006-03-24 22:54:10

    Czy ta promocja jeszcze dziala?

  • 0

    63. ~Ganging  2006-03-25 20:40:43  host: cqo210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobre podoba mi się to - przebija to nawet buga z internetem w heyah

  • 0

    64. ~tosiek  2006-03-28 11:57:19  host: pc-1-120.euro-net.pl

    moze ktos wreszcie zdradzi tajemnice dotyczaca mozliwosci wykonywania bezplatnych polaczen, chyba ze wszyscy forumowi specjalisci tylko o tym mowia i wiedza ze cos takiego jest mozliwe ale nie wiedza jak to zrobic:) zaczynam w to wierzyc

  • 0

    65. ~firanka  2006-03-28 22:43:43  host: c109.e-wroc.com

    tosiek mysle tak jak ty. moze znajdzie sie jakas osoba, predzej czy pozniej i tak naprawia te bledy wiec jednoczmy sie pokazmy co potrafimy.

  • 0

    66. ~exyl  2006-04-05 01:43:46  host: w3cache.icpnet.pl

    Naprawili juz to?

Dodaj swoją opinię