Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe połączenia w Święta z GG

Darmowe połączenia w Święta z GG

sirmark 19 Grudnia 2008 09:48

0 0
Gadu-Gadu zapowiedziało, że w okresie świątecznym będzie można poprzez komunikator wykonywać darmowe połączenia z Internetu na polskie numery stacjonarne i do wybranych krajów..

Z oferty skorzystać będzie mógł każdy posiadający swój numer GG nie krócej niż 30 dni. Darmowe połączenia będzie można wykonywać w dniach 23-26 grudnia, dzwoniąc na polskie numery telefonów stacjonarnych i do wybranych krajów (Austria, Irlandia, Francja, Kanada, Niemcy, Norwegia, Szwecja, USA, Wielka Brytania, Włochy).


Źródło tekstu: Gadu-Gadu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2008-12-19 09:57:57

    Bomba ;D, znam jedna osobe z stacjonarnym w UK ;) hehe

  • 0

    2. ~Hose  2008-12-19 10:10:54  host: 194.39.141.10

    Ja akurat na święta wybieram się na wyspy więc nie będę musiał tam dzwonić ;-)

  • 0

    3. ~Zbulwesrowany  2008-12-19 10:14:22  host: 94.254.253.37

    lepiej by dali za darmo korzystanie z GG w telefonie...

  • 0

    4.  2008-12-19 10:22:47

    zawsze coś :) świetna promocja! Ważne że przez 4 dni dzwonimy za darmochę. Nikt inny nie daje czegoś takiego :P

  • 0

    5. ~  2008-12-19 10:22:50  host: 94.254.185.194

    Tradycyjnie, polska rzeczywistość. Ktoś coś daje na Święta za darmo chociaż wcale nie musi, a tu trzy pierwsze komentarze i OCZYWISCIE niezadowolenie. Cała polska mentalność, zawsze źle. :-)

  • 0

    6. ~art-go.pl  2008-12-19 10:24:32  host: 94.254.185.194

    PrZepraszam, dwa. Bo kol. HOSE akurat nie narzeka :)

  • 0

    7.  2008-12-19 10:38:31

    Tak jak wyżej, dobre i to, w końcu za darmo ;)

  • 0

    8. ~hiq  2008-12-19 10:48:57  host: xt216e.stansat.pl

    Większość oparatorów voip ma taką promocję a na TELEPOLIS tylko o gadugadu pisze. Aż boje się jakby się rozczulał nad PLAY gdyby - co niemożliwe wprowadził coś podobnego. Gadusradu nie używam bo maja tragiczną jakość, obsługę klienta i oszukali mnie na ponad 60 pln, sobie mogą za to promocję zrobić.

  • 0

    9. ~mir  2008-12-19 11:26:15  host: chello084010154068.chello.pl

    Ale promocja.... Ja od 2 lat dzwonię na stacjonarne po całym świecie za free w VoIP betamax. Na koma tylko 20gr. GG może się schować z promocją i swoją jakością...

  • 0

    10.  2008-12-19 11:31:14

    @8 play wycina voip'y korzystajace z SIP wiec nigdy czegos takiego tam nie ujrzymy ;) a z gg... fajna sprawa, dzwonisz i gadasz, bez zadnych oplat (pewnie tylko rozlaczaja po jakims czasie) tylko do kogo tu dzwonic, jak prawie nikt stacjonarki nie ma po za babciami i dziadkami ;) po za tym nie mam znajomych, ktorzy nie mieliby komputera/telefonu i zaistalowanego skype/fring...

  • 0

    11. ~pablo  2008-12-19 11:32:56  host: aoe244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czmu taki servis jak telepolis zajmuje sie bzdetami takimi ja gg (najbardzoej wadliwego i beznadziejnego komunikatora jaki istenie) i te ich denne połaczenia.

  • 0

    12.  2008-12-19 12:27:54

    zapewne beda dzialac tak jak w Mikolaja, czyli nie dzialac ... tania reklama dennej uslugi, sprobowalem z ciekawosci i dostalem odpowiedz, ze niektorym uzytkownikom darmowe rozmowy mogly nie dzialac i proponuja codziennie 18-21 czy jakos tak

  • 0

    13. ~  2008-12-19 12:44:25  host: dynamic-87-105-191-59.ssp.dialog.net.pl

    12: potwierdzam to co pan Dyrektor powiedzial

  • 0

    14. ~j  2008-12-21 08:48:15  host: 77-253-112-32.adsl.inetia.pl

    Co z tego, że za darmo? A o czym tu gadać? I z kim?

  • 0

    15. ~~j  2008-12-21 08:58:11  host: um-77.um.olsztyn.pl

    czy was tez tak czesto wywala gg w telefonie? U mnie co kilka-kilkanascie minut na ekranie pojawia sie info ze polaczenie z serwerem zostalo przerwane. Lacze sie ponownie i jest ok - na kilka minut. Przerobilem wiele wariantow. Soft na symbiana, na java. Laczylem sie przez wifi i przez siec komorkowa. Gg na fona jest do kitu, a oni jeszcze kase za to chca. Zalosne dupki.

  • 0

    16. ~yhy  2008-12-22 19:29:48  host: 88-199-98-70.tktelekom.pl

    jasne juz ostatnio tak bylo i nic nie bylo

Dodaj swoją opinię