Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe połączenia na stacjonarne w Skype

Darmowe połączenia na stacjonarne w Skype

WitekT 15 Maja 2006 23:18

0 0
Od dziś użytkownicy Skype w USA i Kanadzie mogą dzwonić na numery stacjonarne w tych dwóch krajach za darmo.

Mieszkańcy innych krajów nie mają, niestety, takiego szczęścia i obowiązują ich dotychczasowe stawki za połączenia do USA i Kanady. Promocja dla mieszkańców Ameryki Północnej ma trwać do końca roku.


Źródło tekstu: telekomunikacyjny.blox.pl     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2006-05-15 23:24:08

    A jak rozpoznaja czy jestem z USA czy z Polski? Czy moze wystarczy zalozyc nowe konto, ale za lokalizacje podac USA?

  • 0

    2. ~  2006-05-15 23:29:00  host: aatg237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na stronie źródłowej pojawił się dziś pewien artykuł - "Jeżeli tak łączą, jak wożą...", zalecam jako lekturę do poduszki.

  • 0

    3.  2006-05-16 00:43:33

    nieżle...do Polski taka oferta to niiiiigdy nie dotrze....

  • 0

    4.  2006-05-16 00:50:27

    Witku, nie tylko na stacjonarne: w USA i Kanadzie nie ma rozróżnienia na typ numeru, połączenie na stacjonarny kosztuje tyle samo, ile na komórkę (również w Skype - czyli za darmo do końca roku). To abonent sieci komórkowej płaci za odebranie połączenia :)

  • 0

    5. ~lola  2006-05-16 09:05:15  host: proxygot2.srv.volvo.com

    Muddy: płaci, albo nie płaci. Moja siostra ma taryfę, w której nie płaci za rozmowy przychodzące.

  • 0

    6.  2006-05-16 10:12:51

    lola: w porządku, ale dzwoniąc do niej płaci się tyle samo, ile dzwoniąc na numer stacjonarny. Widocznie operatorzy rezygnują z części zysku (bądź przerzucają koszty gdzie indziej), dając bezpłatne przychodzące.

  • 0

    7.  2006-05-16 12:46:51

    A ja mam darmowe połaczenia po 4 gminach , 10 tys numerow :).. he he

  • 0

    8.  2006-05-16 13:15:19

    w sobote i niedziele nie placi sie za polaczenia przychodzace w T-mobile :) w USA

  • 0

    9.  2006-05-16 19:04:23

    Z tego co wiem w usa placa dwie strony- dzwoniacy i ddbierajacy.Na stacjonarne dzwonia czesto ankieterzy.Pewnie jest to ,ze to wielki kraj i opcji jest tyle ile stanow.

  • 0

    10. ~słuchawka  2006-09-10 22:05:04  host: nat32.netburg.pl

    a ja mam darmowe na wszystkie wiochy i to nie tylko ze skype

Dodaj swoją opinię