Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe płatności online w Play

Darmowe płatności online w Play

orson_dzi 8 Czerwca 2016 18:28

13 8

W ramach promocji Play rezygnuje z pobierania prowizji za opłacanie faktur online.



Promocja dotyczy płatności przez Play24 oraz płatności przez eawizo/e-fakturę - jednorazowych płatności z rachunku bankowego lub karty oraz cyklicznych płatności kartą.


Promocja potrwa do 31 sierpnia.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: płatności online | play

w sumie: 35
  • 2

    16. ~Miś  2016-06-09 09:30:25  host: 77-255-112-176.adsl.inetia.pl

    @15 - a hose to znaczy wąż ogrodowy...

  • -3

    17.  2016-06-09 09:36:11

    W eurobanku mam wszystko za free tj. bankomaty, płatności, posiadanie karty... można, można, więc jakałaska ze strony play, szok i kpina.

  • 0

    18. ~  2016-06-09 10:12:38  host: 188.146.143.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @5: Firma nazywa się BlueMedia, a BlueCash to nazwa ich usługi szybkich przelewów, dostępnych w kilku bankach (choć ja tam wolę Express Elixir od Krajowej Izby Rozliczeniowej, ale i tak rzadko z tego korzystam).

  • 0

    19. ~  2016-06-09 10:13:46  host: 188.146.143.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @17: A czy €bank daje ci za darmo szybkie przelewy na konta w obcych bankach czy tylko zwykły Elixir?

  • 0

    20.  2016-06-09 10:16:02

    19 - a który daje za darmo?

  • 0

    21. ~  2016-06-09 10:16:42  host: 188.146.143.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Do regularnych płatności mam Polecenie Zapłaty - usługa jest w większości banków darmowa, nie muszę pilnować terminu, mój bank sam wysyła przelew na kwotę ostatniej faktury w ostatnim dniu terminu płatności.
    I zawsze mam 56 dni na wycofanie dokonanej płatności (czego nie zapewnia ani żadna odmiana przelewu, ani zlecenia stałe), mogę także czasowo zablokować realizację transakcji lub całkowicie wycofać zgodę w systemie transakcyjnym.

  • -1

    22. ~  2016-06-09 10:17:30  host: 188.146.143.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @20 W T-UB było chyba 10 szybkich przelewów w miesiącu bez opłat.

  • 0

    23. ~naima  2016-06-09 10:22:22  host: user-94-254-178-2.play-internet.pl

    @20 np. Alior w koncie wyższej jakości

  • 0

    24.  2016-06-09 10:23:57

    21 - polecenie zapłaty jest tak starym narzędziem płatniczym, ze naprawdę - nie musisz tłumaczyć zasad ;-)
    I co z tego że było, jak już nie ma?
    Zatem - po co ten argument był?

  • 0

    25.  2016-06-09 10:25:11

    23 - i wszyscy lecą do Alior Banku z regularnym wpłatami min. 2500 (chyba?) i drobnymi płatnościami kartą za 700 zł?

  • 0

    26. ~naima  2016-06-09 10:37:44  host: user-94-254-178-2.play-internet.pl

    @25 2500 wpływ lub 700 karta. Przy dzisiejszych cenach to naprawdę nie trudne. Za to masz 5 lat gwarancji, że wszystko w koncie masz za free, nawet przelewy za granicę, ktore w innych bankach czasami kosztują 50 PLN.

  • 0

    27. ~  2016-06-09 10:41:03  host: 188.146.143.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @24: Wiele osób wciąż mało wie o tej formie płatności np. nie wiedzą np. że transakcje wykonane w ramach Polecenia Zapłaty można wycofywać (nawet zgody odbiorcy i bez uzasadnienia jak w przypadku Chargeback dla kart).

  • 0

    28. ~Grzybek  2016-06-09 12:03:29  host: user-109-243-170-114.play-internet.pl

    Dotychczasowa prowizja za wykonanie NATYCHMIASTOWEGO przelewu za pomocą Blue Media wynosiła 50 groszy. Oczywiście można samemu wykonać przelew ZA DARMO, ale wtedy nie jest on realizowany tak szybko, a poza tym trzeba uzupełnić wszystkie dane tj. nr konta itp. Polecenie zapłaty to zupełnie inna bajka ;) W przypadku tej promocji wg mnie jest to ukłon w stronę klientów, bo jak ktoś już wcześniej zauważył biorą prowizję na siebie. W skali roku nie jest to jakaś astronomiczna kwota - bagatela 6 zł, ale chodzi o sam fakt.

  • 0

    29.  2016-06-09 12:12:35

    26 - to sobie poczytaj co ludzie piszą ;-) Szczególnie ci, którzy mają konta w dwóch albo trzech bankach.

  • 0

    30.  2016-06-09 12:13:44

    28 - a wszystkie banki obsługują przelewy natychmiastowe przez BlueMedia? Niewiele...

  • 0

    31. ~naima  2016-06-09 12:31:12  host: user-94-254-178-2.play-internet.pl

    @29 ja mam konta w 4 bankach, a od roku alior jest moim głównym kontem. Szczególnie gdy teraz banki zaczynają wracać do opłat za bankomaty, za przelewy ekspresowe itp. lub zmniejszają liczbę darmowych.

  • 0

    32.  2016-06-09 13:28:02

    CyfrowyPolsat by też mógł przerzucić na siebie opłatę za płatność online, chyba 75gr biorą (znaczy się BlueMedia).

  • 0

    33.  2016-06-09 19:01:28

    @17: ale polecenia zapłaty w Eurobanku nie masz za free

  • 0

    34. ~  2016-06-09 22:52:02  host: 188.146.72.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @30: Nie z każdego banku wyślesz przelew natychmiastowy (BlueMedia czy Express Elixir), ale chyba w każdym nadasz przez pay-by-link (np. płatność online w EBOK lub sklepie internetowym - obsługiwane m.in. przez BlueMedia, Dotpay, PayU) i w każdym odbierzesz taką płatność.

  • 0

    35. ~zafir  2016-06-12 22:08:01  host: 77-252-71-55.ip.cybergrota.com.pl

    No to łaskawcy pier... Promo sobie zrobili do końca wakacji. A niech łachy nie robią. Jest tyle innych możliwości zapłacenia faktury bez opłat.

Dodaj swoją opinię