Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe pakiety minut w Sami Swoi

Darmowe pakiety minut w Sami Swoi

sirmark 9 Czerwca 2006 15:48

0 0

Sami Swoi przygotowali specjalną ofertę dla swoich użytkowników. Pierwszych 1000 użytkowników, którzy spełnią warunki promocji otrzymają darmowe pakiety minut i SMSów.

Warunkiem przyznania pakietów jest wysłanie SMSa na numer 4142 o treści T (koszt 1,22zł z VAT) przez użytkowników, którzy na dzień 12 czerwca 2006 będą zawieszeni dłużej niż 10 dni, z powodu zakończenia okresu ważności lub wyczerpania wartości konta.




Program pakietów.
Etap I - od 1. dnia po otrzymaniu SMSa od Sami Swoi otrzymasz pakiet 30 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci - ważny 30 dni!
Etap II - 31. dnia dostajesz 10 darmowych minut na rozmowy do wszystkich sieci - ważne 30 dni!
Etap III - 61. dnia dostajesz pakiet 30 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci - ważny 30 dni!
Etap IV - od 91. dostajesz po 5 zł do każdego zasilenia Twojego konta (przy zasileniach na kwotę 20, 40, 80 lub 160 zł) - przez 30 dni!

Szczegółowy regulamin w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~issa  2006-06-09 15:54:41  host: axu86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo dobra oferta , skoro zapłapie się 1000 pierwszych użytkowników , to nikt w Polsce mający Sami Swoi nie zostanie pominięty ;-)

  • 0

    2. ~Thomas  2006-06-09 16:14:18  host: ip-85-198-231-114.broker.com.pl

    No może kilku to nie obejmie. Swoją drogą najtańsze połączenia w regularnej ofercie na stacjonarny. Tylko ta nazwa i op, który tym kieruje:-(

  • 0

    3. ~Longman  2006-06-09 16:16:37  host: etz42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakas marketingowa bzdura. Cos na zasadzie "niesiania lucerny" z Paragrafu 22 Hellera. Proponuje nawet aby Sami Swoi premiowalo tych, ktorzy maja SIMa tej sieci, a jej nie uzywaja.

  • 0

    4. ~ehmmmm  2006-06-09 16:30:17  host: nat01.rtk.net.pl

    dokładnie - hmm: "Warunkiem przyznania pakietów jest wysłanie SMSa na numer 4142 o treści T (koszt 1,22zł z VAT) przez użytkowników, którzy na dzień 12 czerwca 2006 będą zawieszeni dłużej niż 10 dni, z powodu zakończenia okresu ważności lub wyczerpania wartości konta" jak można wysłać smsa który kosztuje 1,22zł jak się nie ma nic na koncie...??
    Czyli wbrew pozorom ta promocja nikogo nie tyczy się..?
    To jak bym miał wybierać wolałbym już simplusa - tam co prawda należy się tylko jeden pakiet danego rodzaju na 30 dni *(i tyleż ważny jest ten pakiet...)
    Zastanówmy się - mamy do wykorzystania kartę za 30 zł w simplusie: i od dziś mamy przez pierwsze 10 dni darmowe rozmowy z jednym nr plusa. Potem za 6zł mamy 24 min do plusa (bez ss) i na stacjonarne w polsce, 6zł na 600smsów do plusa + za 5zł mamy 180 min do plusa od 16-6 i w weekendy i święta = razem daje 17zł po niższych stawkach - a więc 13 zł idzie w drogiej stawce *(czyli po 78gr/min brutto). Szkoda że plus nie ma kart po 20zł przedłużających rozmowy wychodzące na 30 dni - bo wtedy pewnie bym się skusił na siplusa - a tak to jak dla mnie 30zł na miesiąc to za dużo jak na prepaida...:((

  • 0

    5.  2006-06-09 16:38:26

    #4 możesz kupić 50-kę i zużyć w 3. I jest 17/mies. No ale trzeba jednorazowo zainwestować, fakt. A jak ktoś wygada te 180 min w simplusie to idzie do kiosku bierze starter za 9zł i dzwoni nastęne 180. Trochę drożej ale też tanio. I Polkomtel szczęśliwy bo klientów przybywa :)

  • 0

    6. ~Longman  2006-06-09 16:42:18  host: etz42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *ehmmmm, masz oczywiscie racje, a ja jeszcze dodam od siebie troche. Jak uzytkownik prepaida moze wyrazic swoje desinteressement uslugami danej sieci? Pytanie za 2 punkty - nie placac za nie tym samym nie doladowujac swojego SIMa. A poniewaz to prepaid to nie przedluza to umowy. Ergo Sami Swoi nagradzaja nielojalnych uzytkownikow. To chyba pierwszy tego typu program w Polsce. TT nagradza "im dluzej tym taniej", proponuje (wlaczony tryb ironia), aby w SS ceny spadaly w zaleznosci jak dlugo nie zasilalismy konta. To byloby novum. Chyba czas, aby "wielki Jaroslaw" jednak zlikwidowal te siec, skoro nawet marketingowcy wystrzelali sie z sensownych pomyslow. PS Jedynym ewentualnym wytlumaczeniem (aczkolwiek dosc pokretnym), ze uzytkownicy tej sieci we wzmozony sposob odplyneli po zwalce na poczatku roku i ze SS chca ich "przywrocic macierzy". Wtedy jednak rzecznik Sadowska wyszlaby na przebrzydla klamczuche...

  • 0

    7. ~  2006-06-09 16:50:38  host: nat01.rtk.net.pl

    do Remik: jeśli simplus miałby stałę promocję chętnie zainwestowałbym te 50zł i miał rozmowy na 3 miesiące. Jednak Oni nawwet już w swoim regulaminie piszą ze każdą swoją promocję mogą zawiesić wcześniej bez podawania przyczyn...:((
    I jak można inwestować w takiego operatora...??
    Ale jeśli chodzi o kartę za 9 zł to jest sprawa do przemyślenia - wychodzi 5g/min do plusa...

  • 0

    8.  2006-06-09 17:49:56

    #7: całkowicie się zgadzam z tym co powiedziałeś. Ja tam też w simplusa nie będę inwestował. No chyba, że w te połączenia po 5 gr :) Doskonale uzupełnienia Tak-Taka ;)

  • 0

    9. ~ghost dog  2006-06-09 17:57:37  host: ebv96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wiecie że: "W związku z wprowadzeniem promocji "Od 16 darmo" zakończona zostaje poprzednia promocja Simplus "Darmowe rozmowy i SMSy za zasilenia". Użytkownicy, którzy mieli wprowadzony numer w ramach tej promocji i dokonają zasilenia swojego konta do dnia 09.06.2006 roku będą korzystać z benefitów promocji przez okres zależny od wartości dokonanego zasilenia (zgodnie z warunkami promocji)."

  • 0

    10. ~dt  2006-06-09 18:38:13  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    #7 ale tez wymysliles. To martwy zapis z ktorego nikt nie ma zamiaru skorzystac wiec twoj argument jest smieszny.

  • 0

    11.  2006-06-09 20:22:55

    O JAKICH PAKIETACH W SIMPLUSIE ZA 5ZL 180 MINUT PISZECIE? CZY JESTEM DO TYLU? O NICZYM TAKIM NIE SLYSZALEM...

  • 0

    12.  2006-06-09 21:09:51

    leży u mnie nie otwarty jeszcze a wciśnięty mi kiedyś na ulicy przez długowłosą blondynkę, nierozpakowany prepaid simplusa. Mega 3 z 3 pln (i obietnicą 12 gdy zacznę korzystać z tego nr). Jak go użyć, aby zyskać najwięcej minut w plusie?

  • 0

    13. ~ksad  2006-06-09 21:45:28  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Na razie nie ma nic ekstra. Włóż starter do telefonu, wykonaj pierwsze połączenie, a następnego dnia rano (najpóźniej po 24 h) otrzymasz obiecane 12 zł.

  • 0

    14. ~michu1027  2006-06-23 19:50:29  host: dia111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kto mi napisze kod na 180 min za 5zł bo mam mixa i slyszalem ze jest taka promocja. ha do kiedy ona trwa??pozdrawiam i dzikeuje

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-56-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ddsds | 2017-12-17 06:08:10

@13Gdzie masz Keyone za 1900 zl? Na eglobal jest za 1,8 tys a Priv za niecale 900!


~młody_pelikan | 2017-12-17 00:58:23

tekefon dla biedaków i szarakow.Elita kupuje iPhone.


~adamek123 | 2017-12-17 00:35:48

na to wlasnie czekam. zobaczymy kto pierwszy wypuscis takiego tableto smartfona microsoft a moze samsung.w gre wchodzi jeszcze lenovo


~Floo | 2017-12-17 00:26:00

Aha


~Floo | 2017-12-17 00:24:48

MicroUSB?

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet