Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowe 100 SMS-ów w pakietach startowych POP

Darmowe 100 SMS-ów w pakietach startowych POP

WitekT 20 Stycznia 2006 13:21

0 0

Od 20. stycznia w POP-ie dostępna jest specjalna promocja StartPOP 100 SMS-ów, dostępna w taryfie Nowy POP przy zakupie promocyjnego (specjalnie oznakowanego) pakietu startowego w cenie 20 zł brutto i o wartości 20 zł do wykorzystania na rozmowy i inne usługi.

Każdy, kto zakupi nowy zestaw startowy POP otrzyma jednorazowo pakiet 100 SMS-ów do wykorzystania w ramach sieci Orange dla każdego z promocyjnych zestawów startowych. Pakiet zostanie przyznany automatycznie dla każdego numeru POP zakupionego w ramach tej promocji.

SMS-y dostępne w ramach pakietu można wykorzystać wyłącznie w ramach sieci Orange z wyłączeniem numerów specjalnych określonych w cenniku usług w ofercie Nowy POP oraz SMS-ów wykonywanych w roamingu i za granice.




SMS-y z Pakietu są wykorzystywane w:
pierwszej kolejności przed jednostkami pochodzącymi z doładowań konta,
drugiej kolejności po jednostkach pochodzących z promocji SMS za 6 groszy.

Nie ma ograniczenia czasowego na wykorzystanie Pakietu. Za włączenie Pakietu nie są pobierane żadne opłaty. Po wykorzystaniu SMS-ów dostępnych w ramach Pakietu oraz w przypadku wysyłania SMS-ów nie objętych Pakietem opłata za wysłanie SMS-a jest zgodna z obowiązującym cennikiem usług w ofercie Nowy POP.

W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia ilości pozostałych SMS-ów w Pakiecie poprzez wysłanie SMS-a na numer 1444 o treści ILE.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Michaś  2006-01-20 13:39:08  host: alh121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie dość ze tylko dla nowych użytkowników, to i tak nie rekompensuje wycofania smsow za 1gr. POP i Orange sięgnęły dna.

  • 0

    2. ~pitus  2006-01-20 14:34:46  host: 213.199.216.252

    orange pop kolejna porazka orange ale to jest u nich normalne

  • 0

    3. ~giziol  2006-01-20 14:37:55  host: dqi161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ohoho, ale się szarpnęli. Szkoda, że tylko i wyłącznie dla nowych.

  • 0

    4.  2006-01-20 15:26:19

    niby spoko bo gratis. ale tylko wew siec :> jak zwykle.

  • 0

    5.  2006-01-20 15:30:20

    Co to ma być za promocja, ja nie wiem nie mam pojęcia. Jak dla mnie nic szczególnego! A poza tym co to jest 100 smsów! Jak ktoś się postara to wykorzysta je w ciągu jednego dnia!

  • 0

    6. ~kamil  2006-01-20 15:51:27  host: wlan0-4.srem.net

    no fajnie ;) za free 100 smsow ... ide zaraz po kilka nowych starterow...

  • 0

    7. ~Arek  2006-01-20 16:14:46  host: pragma.gl.digi.pl

    Witam mi odpowiadały smsy za 1 groz to byly to sieci orange a teraz są za 6 groszy i nie mam tych pakietów.

  • 0

    8.  2006-01-20 18:33:28

    Niech sobie wsadza te startery... niech wroca smsy za 1 gr. Chocby w pakietach 5 zl za 500 smsow, do wykorzystania na miesiac. Lepiej kupic 500 smsow za 1 gr i 100 smsow za 6 groszy.

  • 0

    9. ~ave  2006-01-20 18:43:49  host: 80.51.180.70

    oni myslą ze złapią nowych na badziewne 100 smsów. kpina

  • 0

    10. ~Ktos tam  2006-01-20 19:41:06  host: aqi10.internetdsl.tpnet.pl

    a co ze starymi uzytkownikami ?? nie zamierzam kupowac nowego startera dla gupich 100 smsów . Starzy uzytkownicy juz sie nie liczą . zgadzam sie to kpina

  • 0

    11. ~remik  2006-01-20 23:46:45  host: chello087207181093.chello.pl

    pakietów esemesów za 5zł już nie będzie. Chodzi o to żeby za jedną 5 złotową zdrapkę nie można było wykupić pakietu. Musisz kupić conajmniej 2 zdrapki. I stracić 4 złote z drugiej zdrapki. Tęgie głowy to w oranżu wymyślały. Mój pop leży odłogiem w szufladzie hehe a korzystam z innych sieci. Bardzo mi się takie wyjśce kalkuluje hehe

  • 0

    12.  2006-01-21 11:03:39

    Nowy starter to bym kupił gdyby było w promocji przykładowo 1000 smsów!

  • 0

    13. ~gosik62  2006-01-21 11:55:37  host: abyb144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange zwroccie nam esiki po 1 grosiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    przeciez jestesmy waszymi klientami!!!!!! jak tak mozna ??????? chyba to dla nas lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    14.  2006-01-21 13:42:22

    remik, to niedobrze, bo wlasnie ostatnio tak sobie konto doladowywalem. 4 zl na pakiety i zlotoweczka zeby uslyszec glos przyjaciolki:P

  • 0

    15.  2006-01-21 14:00:22

    remik, to niedobrze, bo wlasnie ostatnio tak sobie konto doladowywalem. 4 zl na pakiety i zlotoweczka zeby uslyszec glos przyjaciolki:P

  • 0

    16. ~budomaster  2006-01-23 15:54:52  host: dpm14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    haha, no nie wiem czy w ten sposób nowymi klientami zaklajstrują dziury w budżecie po odchodząych starych klientach :) Ja bym sie nie skusił

  • 0

    17. ~ILONA 2454  2006-02-08 18:20:52  host: bfv47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To wszystko jest do bani, chce wysłać sms za granice i nie moge. Te darmowe sms to jest blef jak nie wiem. Moim zdaniem nie powinno sie pisać że coś jest za darmo skoro tak nie jest.

  • 0

    18. ~marian  2007-08-16 21:47:16  host: 80.48.178.2

    z ania krawczyk

  • 0

    19. ~  2007-10-04 18:30:54  host: bdk206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ćześć Monis jak u ciebie mam nadzieję że dobrze w sobotę mam trochę mniej zajęć mam nadzię że się spotkamy mama

  • 0

    20. ~Effunia19  2008-05-10 19:09:33  host: 83.2.243.67

    powiedzcie mi za ile są esemesy w zagranice???

Dodaj swoją opinię