Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowa wysyłka tradycyjnych pocztówek dla użytkowników Lumii

Darmowa wysyłka tradycyjnych pocztówek dla użytkowników Lumii

WitekT 20 Sierpnia 2013 14:55

8 3
Posiadacze smartfonów Nokia Lumia mogą wysyłać tradycyjną pocztą darmowe widokówki. Wystarczy pobrać ze sklepu aplikację Nokia Pocztówki.

nokia pocztowka nokia pocztowka nokia pocztowka nokia pocztowka

Proces komponowania pocztówki polega na wybraniu zdjęcia (dostępne jest kilkadziesiąt efektów graficznych), a następnie dodaniu tekstu i adresu. Przesyłka tradycyjną pocztą jest wysyłana w ciągu maksymalnie trzech dni.

Posiadacze Lumii 920, 925 i 1020 mogą wysłać 15 pocztówek miesięcznie, a pozostałych modeli - 5.

Więcej szczegółów na stronie windowsphone.com.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lumia | nokia

w sumie: 31
  • 1

    13. ~...  2013-08-20 19:21:23  host: 77-253-0-91.adsl.inetia.pl

    Rewelacja! Super pomysł. @11 Powinieneś pisać teksty dla komików i to piszę ja, czyli osoba która uważa Androida za system pisany na kolanie.

  • 1

    14. ~Bartek  2013-08-20 20:03:33  host: 46.77.124.72

    Nie rozumiem co wszyscy tak narzekają na Nokię. Miesiąc mam 520,baterii jeszcze nie wyciagalem żadnego restartu,pokaż mi andka w tej cenie,który będzie tak płynnie chodzić.Fakt system ograniczony,ale można na nim robić cuda,a swoje Nokia dokłada,system się rozwija,jeszcze niejeden sięgnie po ten telefon.

  • 1

    15. ~miro  2013-08-20 20:11:46  host: 178235248218.warszawa.vectranet.pl

    @ 6 a moim zdaniem lepiej by wyszli jak by mocno zaczeli rozwijać Symbian i MeeGo chociaż Symbian Belle już był bardzo przyjazny w obsludze. Powiem tak Nokii z Androidem bym nie kupił bo to samo co ma każdy inny producent, więc co mi z tego że Nokia jak dalej ma andka. Teraz mam andka ale z chęcią nabył bym Nokię z Symbianem, tyle że już takich nie ma.

  • 0

    16. ~...  2013-08-20 20:35:13  host: 77-253-0-91.adsl.inetia.pl

    @miro Symbian Belle nadal jest w sprzedaży. Sam mam taki telefon. Androida nie kupie - to maszynka szpiegowska, prywatność w tym systemie nie istnieje.

  • 2

    17. ~dfsdff  2013-08-20 21:02:15  host: host-89-229-138-12.chelm.mm.pl

    Gdyby nokia sie nie wygłupiała to by dalej produkowała telefony z symbianem. Przynajmniej w wersji na telefony niedotykowe czyli s60v3 fp2 w stylu nokia e52, e72,e66 itd ...A tego WP mogliby dawac na dotykowych. I kazdy by był zadowolony.

  • 1

    18.  2013-08-20 21:06:50

    @16 ale brakuje porządnego modelu z Belle FP2, jest tylko gruba 808 oraz 701 i 700 bez AF i z malutkimi wyświetlaczami. Jakby wypuścili jakiś 4 calowy model w obudowie Lumii, to mogliby go klepać do 2016, jak początkowo planowano.

  • 0

    19.  2013-08-20 21:09:48

    @8 jakby Nokia wybrała Androida, to musiałbym założyć konto applefan_2

  • 3

    20. ~fylypek  2013-08-20 21:12:43  host: 088156037018.olsztyn.vectranet.pl

    Ja używam NOKIĘ E52 już 3,5 roku. I uważam ją za telefon niemal idealny. Jakby wydali coś w tym stylu, tylko z lepszym procem i z więcej RAMu to pewnie bym wziął - ale nie z WP. Wiadomo - wyświetlacz nie do neta, ale wtedy kupiłbym tablet. Niestety w obecnej sytuacji przy najbliższej okazji przesiądę się na Androida. Pewnie Nexus 4.

  • -1

    22. ~  2013-08-20 21:57:30  host: user-188-33-174-172.play-internet.pl

    @5 a teraz streść to w kilku słowach i po naszemu.

  • 0

    23. ~  2013-08-20 22:00:13  host: user-188-33-174-172.play-internet.pl

    @10 ja jednak przesiadam się z L9 na Lumię920.

  • 1

    24.  2013-08-20 23:10:20

    Ale usługa... Ale Nokia jest bogata i ja stac na to :)

  • 0

    25. ~przem  2013-08-20 23:42:17  host: 179.31-7-45.tkchopin.pl

    Przed momentem próbowałem wysłać i jest błąd wysyłania :/

  • 1

    26.  2013-08-21 00:28:13

    @9 *** ? Czyli system wyznacza jakość telefonu...dobrze wiedzieć ;) Na Andku masz duży rozstrzał, ale to co kupisz zależy tylko od ciebie. Do twojej wiadomości - Nokia od dawna nie produkuje w Europie, jak reszta w tym jak Apple robi to w Azji, skąd teksty o chińszczyźnie ?! @Suqa - fani chcieli telefonów, ale pomiędzy ~ 2010-2012, a teraz nie ma żadnej zapowiedzi, zaraz koniec roku czyli pierwszy telefon pojawiłby się w 2014...czy teraz jest sens ? Niby firmy jak Alcatel walczą nawet o okruszki, a przecież sporo firm z Azji nie ma dystrybucji na całym świcie, w każdym państwie. Ile Lenovo czy ZTE sprzedaje się w Polsce, w USA ? Teoretycznie trochę miejsca jest, ale kogo ono teraz interesuje ? @11 - fajny jesteś...upadła by bo ? BB właśnie ma problemy, Apple to firma która zajmuje się nie tylko telefonami i to osobny temat. Nokia jeszcze jakieś 2 lata temu miała szansę wg mnie bo - Andek był na fali i można było się podłączyć - bardzo ważny argument bo te wzrosty były olbrzymie. Nokia weszła by do tej samej wody, ale to również plus, bo ktoś chciał Nokię ale wiedział że z Symbianem koniec, MeeGo również zostało jako eksperyment więc co konsument mógł wybrać ? WP...ale gdyby były oba systemu to z powodu samej popularności Andka dużo ludzi dostało by dodatkowy wybór w obrębie tego systemu. Dlaczego mieliby wybrać Nokię ? Bo była liderem, bo włączyłaby się do rywalizacji z Samsungiem, HTC (wtedy mieli znacznie większy udział w Androidzie) i zanim np. LG czy Samsung urósłby tak mocno to sami wcześniej odebrali im i zgarnęli dla siebie trochę rynku. Marka Nokii (dlatego ktokolwiek kupował telefony z WP...nie dla WP, ale dla Nokii), były lider, najpopularniejszy i rosnący system, bezpośrednia walka z resztą, a gdzieś nie z boku (z WP), własne rozwiązania Nokii jak aparaty, Pure View w Andku na Nokiach i większe możliwości - czyli małe, duże, tanie, drogie, może z qwerty jak ni

  • 1

    27.  2013-08-21 00:29:15

    , może z qwerty jak niektóre LG, HTC, Sony czy Motoroli np. mini pro, X10, Desire Z, Milestone itp. WP jednak nie tylko jako soft sam w sobie niesie dla użytkownika ograniczenia, ale także bardzo duże dla producentów, a większość ludzi o tym nie wiem bo skąd, telefon jest, działa i już, ale tak potrafi każdy niezależnie od systemu. Skoro WP jest taki boski to dlaczego nie odzyskał ludzi z Symbiana ? Ok to za dużo, to może WPorażka odzyska w USA udział Windowsa Mobile ? :D Powtarzam się, ale jak się czyta argument - Andek to syf, wszystkie telefony z Andkiem to syf to prowokacja, trolll jakiś ? Dobrze, że jest wybór, ale ludzie woleliby WP w wersji bliżej jednak trochę poprzednikowi, MS przesadził z graniczeniami i kontrolą nad WP, a przecież aplikacje/pomysły producentów mogą przechodzić kontrolę przed dopuszczeniem ich dla odbiorców. Fani MS domagają się wyboru...to właśnie oni nie chcieli żeby takowy był, bo kto wtedy wypromowałby produkty majkro? Argumenty jakieś za chociaż spróbowaniem Andka były, argumenty za tym że Nokię to duże kosztuje są - cena akcji, ilość sprzedanych telefonów w ogóle, tych zwykłych, ilość sprzedanych smartphonów - 9 miejsce..., MS daje kasę, ale Nokia też płaci za licencję, uzależnienie od MS co do systemu, jego restrykcje i ograniczenia dla samej Nokii, brak możliwości próby z czymś innym. Jak podpisywali cyrograf to mogli się zgodzić na brak Andka...ale powinni sobie zachować prawo do MeeGo czy czegoś podobnego...skoro Bada miała prawie 3%...to niewiele mniej niż Nokia mogłaby pewnie mieć z czymś swoim...i prawie tyle co ma WP :D

  • 1

    28.  2013-08-21 00:37:16

    Symbiana samemu nie chcieli ciągnąć, a zmiany przyszły za późno, MeeGo to właśnie konkurent Andka i szkoda go trochę...Dobrze, że jest trzeci gracz, ale ~ 4% po takim czasie dla Nokii i Symbiana oraz dla MS tj. starego WM to...naprawdę porażka, marketingowa, prestiżowa, biznesowa. Jak komuś pasuje WP - bardzo proszę...@23...porównujesz LG L9 do Nokii 920 ? Lumia ma sporo argumentów wobec L9, ale cena LG to ~ od 850zł na allegro za nówki z gwarancją, a L920 to jednak 1300zł, jakieś 400zł, 45% ceny L9 więc o czym mówimy ?

  • 0

    30. ~Red  2013-08-21 01:22:27  host: 122.Red-81-45-53.staticIP.rima-tde.net

    Nokia mocno walczy o klienta i stosuje naprawdę ciekawe bonusy. Tu gdzie mieszkam w abo na poziomie 15 euro 920 kosztuje 9,99 euro ale sprzedawcy mogą rabatować ja nawet do 1 euro. Niestety ludzie biorą tylko iPhone i SG4 lub Note2. Reszta słuchawek nie sprzedaje sie i już :)

  • 0

    31. ~Nokia  2013-08-21 07:22:06  host: 93.154.145.174

    Bo ludzie są głupi i lecą za reklamą a raczej benchmarkami. Ja tam zawsze będę kupował Nokie póki będę żył i nic tego nie zmieni.

  • 1

    32.  2013-08-21 08:07:10

    @31 i póki będą jakieś sprawne Nokie na portalach aukcyjnych, bo tych nowych to już niedługo nie będzie...

  • 0

    33. ~r  2013-08-21 10:45:39  host: public-gprs651141.centertel.pl

    #32: Nokia 3310 jest wieczna więc zawsze sobie coś chłopak dobierze ;-)

  • 0

    34. ~...  2013-08-21 12:57:49  host: 87-205-228-229.adsl.inetia.pl

    @pacman Mylisz Symbian z Symbian Belle - dla mnie to dwa różne systemy, mimo jednego "pochodzenia". Symbian to dla mnie koszmar ktory powinein paść już 5 lat temu, Belle jest genialny.

Dodaj swoją opinię