Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowa "ostatnia mila" w Szwajcarii

Darmowa "ostatnia mila" w Szwajcarii

WitekT 6 Czerwca 2005 14:04

0 0
Swisscom Fixnet, szwajcarski monopolista na rynku telefonii stacjonarnej, najprawdopodobniej niedługo będzie musiał udostępniać "ostatnią milę" operatorom alternatywnym za darmo. Takie rozwiązanie zarekomendowała komisja senacka, a niedługo zajmie się tym parlament.

Swisscom jako powód przeciwko wprowadzeniu darmowej "ostatniej mili" podał fakt, że wpłynie to negatywnie na jego przyszłe plany inwestycyjne.

W tej chwili abonenci korzystający z usług operatorów alternatywnych muszą płacić co miesiąc abonament monopoliście.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~2012  2005-06-06 21:34:00  host: dzv107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skąd my to znamy, ciekawe tylko czy również tamten monopolista jest w swoim kraju nielubiany żeby nie powiedzieć znienawidzony. Tak czy inaczej zapewne nikt tamtego operatora nie odkupił od rządu za kilka euro. Ale cóż, Szwajcaria to nie jakiś bantustan, a liczy się nie wielkość a jakość :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet