Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowa nawigacja piesza od Nokii

Darmowa nawigacja piesza od Nokii

WitekT 17 Grudnia 2009 11:53

0 0

Pierwsze 10 tys. osób, które zaktualizuje Nokia Maps do wersji Ovi Mapy, otrzyma bezpłatnie i bezterminowo nawigację pieszą na cały świat w swoim telefonie.

W tym celu wystarczy wejść na stronę www.nokia.pl/nawigacjapiesza i podać swój numer telefonu, a kod aktywacyjny zostanie wysłany SMS-em. Licencja musi być aktywowana do końca stycznia 2010 roku.

Funkcja nawigacji pieszej w Ovi Mapach to ścieżki i skróty dla pieszych w miastach i w terenie, które ułatwią spacery. Usługa, wzbogacona o kolejne 70 miast na świecie, umożliwia wyszukiwanie i dodawanie nowych punktów podczas nawigowania. Dodatkowym udogodnieniem są wyraźne graficzne rozróżnienia pomiędzy strefą pieszą a ulicami, ikony środków transportu publicznego, wyraźny opis poszczególnych punktów POI oraz aktualne informacje o pogodzie w każdym miejscu na świecie.




Do dyspozycji użytkownika Ovi Map są również przydatne w czasie podróży informacje pochodzące ze źródeł, takich jak Lonely Planet, ViaMichelin, Wcities czy CustomWeather. Dzięki nim można sprawdzić pogodę w dowolnym miejscu na świecie, znaleźć potrzebne miejsca oraz ciekawe wydarzenia. Dodatkowo, użytkownicy mogą wykupić funkcję nawigacji samochodowej wyposażonej w szereg przydatnych narzędzi - Lane Assistance pozwalający znaleźć właściwą drogę na skomplikowanych skrzyżowaniach czy Road Overview umożliwiający podgląd przebytej drogi. Dzięki usłudze kierowcy są także informowani o ograniczeniach prędkości oraz o lokalizacji kamer mierzących prędkość pojazdów.

Licencje na nawigację samochodową można wykupić na rok, miesiąc lub 24 godziny. Płatności można dokonać kartą kredytową lub za pomocą Premium SMS.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2009-12-17 11:58:11

    Fajna sprawa, chodź moim zdaniem lepsze by była licencja na pół roku za darmo ale na nawigacje samochodem :)

  • 0

    2.  2009-12-17 12:53:02

    właśnie że dobra rzecz, czasem w obcym mieście trzeba uderzyć gdzieś z kapcia i warto mieć takie coś przy sobie... :)

  • 0

    3.  2009-12-17 14:32:58

    rejestracja nie działa - button do wysyłania nieaktywny :(

  • 0

    4. ~patafian  2009-12-17 14:36:52  host: awf88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma tam mojego fona Nokia 6303 Klasik. Jak to jest że bidnemu zawsze witaer w oczy wieje?

  • 0

    5. ~  2009-12-17 14:36:57  host: 80.238.89.138.ip.abpl.pl

    szkoda tylko że wersja Ovi Mapy 3 jest dostępna tylko dla nowych telfonów

  • 0

    6. ~  2009-12-17 14:37:59  host: 80.238.89.138.ip.abpl.pl

    #3 zaakceptuj warunki to będzie aktywny

  • 0

    7.  2009-12-17 14:44:24

    # 6 - oczywiście że akceptuję. Sprawdzałem na 3 rożnych przeglądarkach - bo myślałem że mi Flash coś szwankuje - ale dalej nic :(

  • 0

    8. ~bambo  2009-12-17 17:06:11  host: 188.33.241.135

    u mnie też nie działa. Może 10tys. licencji się już rozeszło? ;-)

  • 0

    9. ~garda  2009-12-17 17:20:25  host: 195.60.183.2

    Pred chwilą dostałem sms z licencją. Działa na nokia E52. Połączenie z internetem konieczne do weryfikacji licencji.

  • 0

    10. ~  2009-12-17 19:45:59  host: 62.152.147.6.dsl.dynamic.eranet.pl

    a mi cos nie idzie aktualizacja do ovi caly czas jest komunikat ze nie mozna zainstalowac skladnik jest wbudowany

  • 0

    11. ~ktosik  2009-12-17 20:54:20  host: 77-255-117-51.adsl.inetia.pl

    Mi wszystko poszło, w ciągu 20s przyszedł sms, aktywowałem i wszystko gra :)

  • 0

    12.  2009-12-18 02:44:37

    ja tez dostalem kod od razu. mam tylko taki problem... wywalilem nokia maps z 6300i. jak wgrac to z powrotem? jak wybieram telefon to pisze ze ta nokia ma juz nokia maps zainstalowane:D co zrobic zeby ponownie bylo to w telefonie?:>

  • 0

    13. ~fOrCe  2009-12-18 09:32:37  host: 195.42.249.134

    Też się zalapalem :) Wszystko smiga... przyda sie :) Tym bardziej, że piesza nawigazja na cale zycie troche by kosztowala ;)

  • 0

    14. ~fred  2009-12-18 10:38:36  host: metalurg.realestate.net.pl

    jak to zrobic

  • 0

    15. ~TWDonald  2009-12-18 23:16:47  host: ip-89-174-120-159.multimo.pl

    Na E52 działa. Wszystko w niecałą minutę :)

  • 0

    16. ~ozi  2009-12-19 20:24:23  host: det107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może mi ktos wytłumaczyć czy jak mam telefon nokia 6303 to jest możliwość wgrania tych ovi map jesli tak to jak to zrobic? Z góry dziękuje ;)

  • 0

    17. ~  2009-12-24 17:14:49  host: 87-205-151-95.adsl.inetia.pl

    na nokie 6700 pójdzie?

Dodaj swoją opinię