Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowa Nawigacja Orange na czas ŚDM

Darmowa Nawigacja Orange na czas ŚDM

LuiN 18 Lipca 2016 18:57

5 0

Od 22 lipca do 3 sierpnia sieć Orange udostępniać będzie za darmo usługę Nawigacja Orange, wzbogaconą dodatkowo o punkty związane ze Światowymi Dniami Młodzieży.



orange nawigacja sdm


Bezpłatny jest zarówno dostęp do usługi, jak i transmisja danych z nią związana. Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatny SMS o treści SDM na numer 80999.


W odpowiedzi na wiadomość klienci Orange otrzymają link do pobrania aplikacji nawigacyjnej.




Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange | nawigacja orange | Śdm

w sumie: 17
  • 0

    2. ~Nick  2016-07-18 19:29:11  host: 109.95.236.106

    pierwsza nawigacja, która sprawdza się porządnie w swojej roli, działa sprawie i dokładnie, aż dziw bierze, że to usługa od teleOPa

  • 3

    3.  2016-07-18 19:37:09

    2, Nick - przecież to brandowany NaviExpert.

  • 0

    4. ~HD  2016-07-18 20:28:18  host: 89-77-210-169.dynamic.chello.pl

    Czy ta nawigacja ma jakieś specjalne funkcje których nie ma mapa od gugla?

  • 0

    5.  2016-07-18 20:49:05

    @4 nie ma rozbieżności 10-15 m jak google. Od siebie polecam nawigację Waze.

  • 0

    6.  2016-07-18 21:41:36

    Orange, z okazji Światowych Dni Młodzieży, daje za darmo 1 GB na 7 dni dla użytkowników ofert na kartę. http://tlp.is/al2
    O tym też warto napisać :-)

  • 0

    7.  2016-07-18 22:28:41

    @4 co najważniejsze posiada funkcje podobne do yanosika, współdzielenie o niebezpiecznych miejscach, fotoradarach, patrolach itp.

  • 0

    8. ~Krzysiek  2016-07-18 23:10:20  host: pc-55197.zdnet.com.pl

    #4: nie porównuj proszę pseudo nawigacji googla do naviexperta... z całym szacunkiem do google, ale 2 razy na niej jechałem i dwa razy robiło takie cyrki, ze przebijała automapę.

  • 0

    9. ~xxx  2016-07-19 00:05:25  host: host-81-190-247-96.malbork.mm.pl

    smieszna akcja.
    cyrkowa impreza z cyrkowa firma. to sie dobrali ;)

  • 0

    10. ~Adam X  2016-07-19 08:23:52  host: h4-52.net.euron.pl

    Każdy za darmo może mieć Waze które rewelacyjnie wyznacza trasy, a tu tyle szumu o N.E.
    Naviexpert najlepsze chwile ma już za sobą.

  • 0

    11. ~  2016-07-19 08:32:37  host: 5.254.65.195

    Z darmowych nawigacji offline polecam Here. Bez łaski, wysyłania esemesów itp.

    Dobrze, że nie "Nawigacja OD Orange". Ufff...

  • 0

    12.  2016-07-19 11:49:36

    Bida z makiem ta twoja Here, nawet nie przewidują narzędzia na swojej stronie http://tlp.is/al8 aby zgłosić im uwagę, wskazać bubel na mapie. A bubli tam mają multum. Darmowe openstreetmap nie ma z tym problemu, bo każdy zainteresowany może od kopa zgłosić uwagę nawet bez potrzeby logowania. Mapa niewspierana przez pasjonatów w czynie społecznym nigdy nie będzie dokładna.

  • 0

    13. ~  2016-07-19 13:26:12  host: 5.254.65.246

    12. Bida to u Ciebie z kompem: http://tlp.is/alb
    Zaktualizuj sobie przeglądarkę.

    W OSM nawet nie ma numerów posesji. Wiarygodność a la Wikipedia.

  • 0

    14. ~benek  2016-07-19 13:58:15  host: apn-37-249-100-55.dynamic.gprs.plus.pl

    jak się ma stały dostęp do neta, to w czym problem, zeby korzystać ze zwykłych googlemaps albo innego gps, ktory już jest w telefonie? ;O ja przez cały weekend mam zamiar sie poruszać po Krakowie ze zwykła mapą w telefonie, mam w uproszczonym abonamencie od TMobile taki net, ze dzień i noc mogę łazić. ;D

  • 0

    15. ~atomfx  2016-07-19 18:34:13  host: 178.213.94.61

    Słuchajcie uąywam Naviexpert od dłuższego czasu. (to jest naviexpert tylko brandowany przez Orange. W innych sieciach też są klony naviexperta)
    To czego nie ma w google. można ustawić sobie częstotliwość komunikatów. wybrać lektora oraz najważniejsze. jeżeli na czas śdm w Krakowie jakaś ulica będzie wyłączona z ruchu bądź zmieni się w jednokierunkową, Albo jeszcze coś innego. to w tej nawigacji praktycznie po kilku godzinach jest to uwzględnione. oraz ponoć omija korki.
    Tylko raz miałem okazję ominąć korek w trójmieście. Osoba która dobrze znała trasę, siedziała z boku (szwagier mieszka parę lat w Sopocie) Stwierdził że muszę dobrze znać Gdańsk. bo takie alejki wybierała. Dopiero potem pokazałem że mam NE właczonego a dźwięk na słuchawce BT.
    Innym razem stałem w korku jakieś 3 min. Ale jeżeli chodzi o fotoradary. to baza jest najaktualniejsza.
    Nie wiem jak w innych nawigacjach, ale ostatnie NE zaczął prowadzić po numeracji domów w wioskach,nie wszystkich ale już jest ok
    I wisienka na torcie. Jeżeli znasz jakiś błąd na mapie. to wpisz na ich stronie. (tylko zarejestrowani użytkownicy) a problem będzie szybko rozwiązany

  • 0

    16. ~HD  2016-07-23 14:20:23  host: 89-71-11-82.dynamic.chello.pl

    Korzystam z nawigacji Google od paru lat na początku było czasami słabo ale teraz nie mam najmniejszych problemów z nawigacją i nie robi żadnych psikusów

  • 0

    17. ~HD  2016-07-23 14:22:04  host: 89-71-11-82.dynamic.chello.pl

    Na YANOSIKU jak wjechałem do Łodzi(w nocy) to se nieradził kompletnie. Waze mam ale narazie rozkminiam.

  • 0

    18.  2016-07-23 14:23:59

    17 - jak ciemno było, to skąd miał wiedzieć co i gdzie?

Dodaj swoją opinię