Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Darmowa AutoMapa Android Beta 2 już dostępna

Darmowa AutoMapa Android Beta 2 już dostępna

LuiN 19 Marca 2012 12:57

0 0

AutoMapa udostępniła kolejną wersję Beta swojej nawigacji przeznaczonej dla systemu Android. Aplikacja trafi do sprzedaży po zakończeniu programu beta testów.



Producenci AutoMapy rozpoczęli kolejną serię beta testów najpopularniejszej polskiej aplikacji nawigacyjnej w wersji dla platformy Android. Na stronach www.AutoMapa.pl wszyscy użytkownicy Androida mogą pobrać i przetestować AutoMapę Android w wersji Beta 2 i dołączyć do grona testerów tej aplikacji.




AutoMapa Android Beta 2 zawiera m.in. w pełni działającą platformę LiveDrive! umożliwiającą sprawne pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych.

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    2. ~luka  2012-03-19 13:06:30  host: 87-205-255-183.adsl.inetia.pl

    ile czasu działała Wam pierwsza Beta? czy wygasła po jakims czasie na telefonie?

  • 0

    4.  2012-03-19 13:20:01

    1, Pierwsza ekipa odpowiedzialna za dział aplikacji nie sprostała zadaniu - pożarły nas inne obowiązki. Ale nie wykluczamy ponownego startu działu. Niestety nie mogę wskazać konkretnego terminu, bo nie bezpośrednio ode mnie ta kwestia zależy.

  • 0

    5. ~kwr  2012-03-19 13:47:16  host: rev49.tfskok.pl

    Ciekawe czy na ics działa.

  • 0

    6. ~  2012-03-19 13:50:00  host: user-46-113-61-108.play-internet.pl

    dziala na cm7? czy tylko oficjale jak beta1?

  • 0

    7. ~foral  2012-03-19 13:54:08  host: 212.160.172.70

    na froy działa na WajkIUI też działa podobno na ICS też

  • 0

    9.  2012-03-19 14:16:21

    Ja jade na Cyanogenie i mi śmiga na SGS ;)

  • 0

    10.  2012-03-19 14:56:43

    Działa bez problemów na ICS.

  • 0

    12. ~..::''""::..  2012-03-19 16:12:18  host: 178-36-96-12.adsl.inetia.pl

    @11 w markecie nie szukaj bo tam nie ma, na automapa.pl w dziale beta jest.

  • 0

    13.  2012-03-19 16:35:41

    dzieki, znalazlem.

  • 0

    14.  2012-03-19 17:32:56

    Jak tam u was działa ?? Bo szczerze mówiąc po odpaleniu się fajnie zapowiadało, ale teraz miałem okazję przetestować.Na dość krótkim odcinku bo ok. 4 km ,ale non stop się zmieniały punkty docelowe albo startowe oraz trzeba było zjechać z głównej drogi na lewo dość mocno i wjechać na górkę a AutoMapa powiedziała coś w stylu lekkiego zjazdu do lewej także tutaj mnie zaskoczyła nieprecyzyjnością(wiadomo wersja beta , na pewno to zgłoszę im na maila ) Oraz (nie wiem czy to wina fona) często gubiła sygnał GPS ,a jak już znalazła to jeszcze przed nawigacją dość mocno powaliła drogi i pokazała ,że jestem na równoległej drodze która znajduje się ok 100m. od tej na której stałem. Chciałbym wiedzieć jak to u was jest z tymi punktami docelowymi i startem ?? Bo u siebie musiałem podczas jazdy z 3 albo 4 razy ustawiać punkty docelowy bo ciągle sam się zmieniał.

  • 0

    15.  2012-03-19 17:35:40

    Telefon jaki posiadam to Samsung Galaxy S, tak btw. jest strasznie prądożerna !! z 3 % baterii na odcinku 4 km ^^

  • 0

    16. ~Dziubus75  2012-03-19 18:05:38  host: aggj42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niunius to chyba 1 sza Twoj anawigacja w zyciu. Problemy ktore opisujesz to wiekszosci pochodna słabego sygnalu GPS. A zjadanie baterii to norma w telefonach przy GPS :)

  • 0

    17.  2012-03-19 18:22:00

    Nie no mam GPS-a ale takiego osobnego ,a wcześniej miałem tylko na Symbianie , także jest to moja pierwsza navi na Androidzie ;) No wiem ,że słaby zasięg to wina fona ale jakoś na innych aplikacjach wymagających GPS tak szybko sygnału nie gubił. Mimo wszystko punktów docelowych i startu nie powinien sam zmieniać podczas jazdy, a niedoprecyzowanie skrętu też winą telefonu nie jest a mapy ;)

  • 0

    19.  2012-03-19 18:45:59

    Ściągnąłem i zainstalowałem tę aplikację. Jutro będę się mógł przekonać, czy działa prawidłowo i jeśli występują błędy, to czy są dokuczliwe. Zobaczymy. Na razie dziękuję Telepolis za bezpośredniego linka.

  • 0

    20.  2012-03-19 21:07:56

    Na U8300 nadal nie widzi GPS-u. Jak ta wersja, tak jak poprzednia, się nie przeterminuje (licencja jest do 10.IV) to będzie przynajmniej mapa offline. Instalacja na starą wersje szybka, ale z problemami (program nie odpowiada - czekaj) - nie zauważyłem, czy coś sobie dociągało.

  • -1

    21. ~  2012-03-19 21:44:23  host: z16-12.opera-mini.net

    sssssssssss tego co wiem z darmowych rzeczy za darmo jest tylko stan darmowy w play

  • 0

    22. ~tomek  2012-03-20 19:04:20  host: 178-37-141-123.adsl.inetia.pl

    Ta aplikacja jest w pełni offline?

  • 0

    23. ~tester  2012-03-21 12:19:09  host: pix.cplus.com.pl

    Dziś jechałem do firmy z nową wersją - Hołek rozmija się często z wyświetlaczem, mam 200m do skrętu, a ten gada o 220. Do tego LiveDrive to jakaś lipa, navi kierowała mnie prosto w megakorek, pojechałem objazdem, uliczkami, które są w automapie i nawet przeliczyła po nowemu trasę - oszczędność przynajmniej 15 minut...

  • 0

    25. ~barbie  2012-03-27 14:45:52  host: 178-36-110-180.adsl.inetia.pl

    nie zabieraj telefon SGS+ mom, tylko kóp sobie sfuj

  • 0

    26. ~Misiek  2012-06-11 07:32:46  host: 235-161-78-94.net.stream.pl

    potwierdzam tak w pierwszej jak i drugiej wersji Beta AM rozmija sie z zeczywista odlegloscia do zakretu czy skrzyzowania o okolo 20 do 25 metrow. Trzeba uwazac. Poza tym wszystko dobrze.

Dodaj swoją opinię