Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dariusz Jędrzejczyk odchodzi z Hawe

Dariusz Jędrzejczyk odchodzi z Hawe

sirmark 10 Stycznia 2015 01:50

0 2

Hawe poinformowało, że Dariusz Jędrzejczyk zrezygnował z funkcji członka zarządu spółki z dniem 9 stycznia. W zarządzie spółki pozostaje obecnie tylko Piotr Kubaszewski (prezes).

Jędrzejczyk zrezygnował także z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej w zależnej od Hawe spółce Mediatel.




Dariusz Jędrzejczyk zanim trafił do Hawe pracował przez 9 lat w Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Grupa Kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych.

Źródło tekstu: Hawe, wł     

Dodaj do:

Tagi: dariusz jędrzejczyk | hawe | mediatel

w sumie: 19
  • 1

    1. ~x  2015-01-10 01:58:38  host: host-189.68.ktmtelekom.pl

    Tam nikt nie śpi w redakcji o 1.50? :)

  • -4

    2. ~kondominium  2015-01-10 07:29:16  host: public-gprs516427.centertel.pl

    O jaaa....goooo....takie ważne, że trza było za dziesięć druga w nocy o tym pisać? Nie masz spania albo baby? Jeszcze brakuje paska, niczym w parchu tvn. Litości. Swego czasu też newsem dnia było odejście jakiegoś znawcy tematu z rpkom i pisaliście o tym PIERWSI. Super.

  • 0

    4. ~  2015-01-10 08:46:41  host: dhp104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Błogosławieni ci którzy odchodzą bo ich wyzyskiwano...

  • 3

    7. ~telekuku  2015-01-10 14:24:13  host: 91-234-8-222.gesanet.net

    6 - wydarzeniem nie do pobicia będzie odejście wlo z Telepolis. :-)

  • 0

    8. ~Adam M.  2015-01-10 20:41:24  host: 78.156.177.1.dynamic.ip.euron.pl

    Tak jak szczury opuszczają tonący okręt tak ci co jeszcze mogą opuszczają tego bankruta.

  • 0

    14.  2015-01-11 01:34:09

    Były prezes T-Mobile za to został restauratorem: http://tlp.is/50r - nie ma to jak zwrot o 180 stopni

  • 0

    16. ~Andrzej.  2015-01-11 10:48:29  host: user-31-175-16-248.play-internet.pl

    @15 Kurna jest to w internecie, więc musi to być prawda!

  • -1

    17.  2015-01-11 22:15:34

    Konkurencja zrobiła wpis z namiarami na sms premium dla wośp, a TelePolis caĺy weekend śpi. Spoczęliście na laurach. Coraz więcej śmieciowych artykuĺów, coraz mniej merytorycznych informacji.

  • 2

    18.  2015-01-11 22:25:35

    słoneczny: a dlaczego MUSIMY taką informację dać? Nie wydaje nam się, że spoczęliśmy na laurach, ale jesteśmy gotowi do twardej, merytorycznej rozmowy na ten temat. Ale opartej o fakty, a nie intuicję. OK? :-)

  • 2

    19.  2015-01-11 22:28:49

    Jeszcze tylko dodam, że ta informacja, pod którą komentujesz, może być dla Ciebie nieinteresująca, ale ważna może być dla innych.

  • -1

    20. ~  2015-01-11 23:31:24  host: user-94-254-193-45.play-internet.pl

    A dla kogo na przykład?

  • 1

    22.  2015-01-12 08:38:56

    20: dla osób pracujących w branży.

  • 1

    23. ~Smuga  2015-01-12 09:41:11  host: ip106-116.iwacom.net.pl

    Może wróci do byłej Firmy ;) Jako Prezes ?

  • -1

    24. ~Calm7  2015-01-12 09:59:23  host: n15-10-02.opera-mini.net

    17). A co ma wspólnego portal gsm z j.owsiakiem wośp???

  • 1

    25.  2015-01-12 10:19:38

    słoneczny... Numer esemesa i treść podaje strona WOŚP chyba? Ja bez problemu znalazłem. Ty musisz na portalu telekomunikacyjnym szukać? A o nr i treść esemesa akcji Pajacyk nie zapytasz? O te numery, które zasilają fundacje "telewizyjne - TVN-u i Polsatu albo Budzika nie zapytasz?

  • -1

    26. ~obria  2015-01-12 10:38:37  host: public-gprs516448.centertel.pl

    Widzę, że wrócił redaktor bezczelny i pokasował komentarze. No cóż, boli chyba, że ktoś ma inne zdanie. Proponuje maść na ból d..y, do kupienia w każdej dobrej aptece. Pozdrawiam Pana redaktora bezczelnego.

  • 1

    27. ~  2015-01-12 10:50:53  host: ec2-54-203-141-57.us-west-2.compute.amazonaws.com

    jo tam wrócił - chyba na chwilę. znów można pisać bzdury.

  • 1

    28. ~Adam M.  2015-01-12 11:19:02  host: h4-52.net.euron.pl

    Wyprzedaż:

    Hawe Telekom podpisała umowę obejmującą sprzedaż infrastruktury światłowodowej oraz jej obsługę z ATM, dzięki czemu zarobi 4,2 mln zł. Dodatkowe przychody z tytułu usług serwisowych objętych umową wyniosą ok. 120 tys. zł rocznie.

    - To kolejna ważna umowa jaką Hawe Telekom podpisało w ostatnim czasie. Niedawno informowaliśmy o 20-letniej umowie z T-Mobile, teraz podpisaliśmy umowę z ATM a równolegle pracujemy nad kolejnymi kontraktami. Widzimy, że zapotrzebowanie na infrastrukturę światłowodową jest bardzo wysokie ? powiedział Prezes Hawe Piotr Kubaszewski.

  • 0

    29. ~aa  2015-01-21 15:19:28  host: 89-71-142-79.dynamic.chello.pl

    To nie jest wyprzedaż tylko zwykła sprzedaż towaru, którym dysponuje Hawe. Hawe może w każdej chwili wciągnąć do kanalizacji dowolny kawałek światłowodu za niewielką cenę ponieważ najważniejsze jest wybudowanie kanalizacji na czyjejś ziemi, a potem to już tylko zarabiać. I tak to wygląda.

Dodaj swoją opinię