Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dane GUS o liczbie kart SIM po 4Q2009

Dane GUS o liczbie kart SIM po 4Q2009

sirmark 26 Stycznia 2010 16:43

0 0
Liczba kart SIM w Polsce wzrosła w IV kwartale 2009 roku o 397,3 tys. osiągając poziom 44,9602 mln sztuk - wynika z danych opublikowanych przez GUS.

Oznacza to, że 31. grudnia penetracja w Polsce wyniosła 117,76% (wzrost o 1 punkt procentowy). Obraz rynku po III kwartale prezentowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: GUS, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2010-01-26 16:53:52  host: 109.243.117.137

    ja mam 8 numerów więc chyba pompuję statystykę?

  • -1

    2. ~  2010-01-26 16:55:21  host: 87-205-223-151.adsl.inetia.pl

    Taa, a ja mam S+ z aktywnym odbieraniem połączeń, chociaż nie zasilałem karty od lutego 2009 r.

  • 0

    3. ~c  2010-01-26 17:21:35  host: 188.147.245.115.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Kart sim jest więcej niż Polaków

  • 0

    4. ~ziomal  2010-01-26 18:20:50  host: 212.2.101.63

    Lepsza by była statystyka podająca liczbę aktywnych kart SIM

  • 0

    5. ~  2010-01-26 19:42:37  host: 188.33.87.115

    @2: No i co? Normalne w każdej sieci - rok czasu. No, w heyah po 3 miesiącach od blokady wychodzących czasem faktycznie blokują.

  • -1

    6. ~Timi  2010-01-26 19:56:22  host: ip-83-238-61-156.netia.com.pl

    @4 : jak to jest karta aktywna ? tak co w play lezy po 5zł zasilona na rok ? ...

  • 0

    7. ~radas  2010-01-26 19:56:22  host: 77-255-98-244.adsl.inetia.pl

    moją karte w plusie zablokowali jak z rok jej nie doładowałem, a w erze to chyba 2 lata, statystyki są przesadzone, penetracja wynosi około 100% nie więcej.

  • 0

    8. ~  2010-01-26 20:28:44  host: v03-04.opera-mini.net

    @1 he he, jak ja bym policzył, to by wyszło, że mam ze 28 numerów ;D

  • 0

    9.  2010-01-26 21:03:50

    Mi już ostatnią Orange kartę wyłączyli, teraz tuBiedronka już ponad rok nadal ma aktywne przychodzące. Stare dwa numery Plusa nadal aktywne już leci 20 miesiąc :D, Play jeden aktywny już ponad rok przysłali mi, żebym doładował, ale nie doładuje, bo to do testów miał być numer, jeden Play używam. Kiedyś miałem więcej kart sim, ale większość już wyłączyli. Odnośnie statystyk, w każdej sieci jest nabijanie ilości abonentów, to że akurat Play daje uczciwsze zasady, ale i tak kartę nie doładowywaną ma wyłączyć w ciągu 14 miesięcy.

  • 0

    10. ~impassive  2010-01-26 23:08:51  host: ip-89-174-126-215.multimo.pl

    Byłem w spamErze. Przestałem doładowywać konto w lipcu '09 r. Bondaryk do dziś nie wyłączył mi numeru.

  • 0

    11.  2010-01-27 13:09:00

    @6, Timi: A co? Wolisz być zmuszany co miesiąc do doładowania? Jakoś w zagranicznych sieciach T-Mobile, Orange i Vodafone też są długie ważności konta i tam jakoś nikt nie narzeka.

  • 0

    12.  2010-01-27 14:38:57

    @11 jezeli wg. Ciebie Irlandia i Niemcy to tez zagranica to w takim razie musze Cie zmartwic - w obu krajach w sieciach vodafone po pol roku srodki na koncie sa blokowane, malo tego promocje sa tak przemyslane, zebys i tak musial miec cos miesiac w miesiac na koncie (Irlandia - taryfa gdzie za doladowanie 20euro co 30 dni gratis daja nielimitowane rozmowy i smsy w sieci; vodafone w Niemczech 1 euro miesiecznie kazda rozmowa po sieci 29ct + 10 euro aktywacja jednorazowo - opcja jako taryfa; Niemieckie T-mobile ma podobna opcje jak vodafone.de 1,5euro miesiecznie i kazda rozmowa 29ct rowniez jako taryfa, bez aktywacji, ale za zmiane taryfy licza sobie osobno).

  • 0

    13.  2010-01-29 18:23:14

    @12, thonka: Ale te wymienione przez Ciebie oferty są nieobowiązkowe i nie trzeba w nich doładowywać konta tylko po to, żeby móc dzwonić jak w Polsce.

  • 0

    14. ~marcii2  2010-05-25 10:17:25  host: acap189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam 3karty i niewim co z tym zrobić;]] mam telfon z dotykowym wyświetlaczem

  • 0

    15. ~marcii2  2010-05-25 10:18:57  host: acap189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiesz może kto pierwszy ujawnił telefon komórkowy?? narka;]]

  • 0

    16. ~Żanetka U.  2010-05-25 10:19:58  host: acap189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hej co mam zrobić żeby miec jakis telefon??

  • 0

    17.  2010-05-25 10:21:29

    ~Żanetka U. Wziąć Mixa albo Abonament w PLAY. :)

Dodaj swoją opinię