telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dalszy ciąg problemów w Simplusie

Dalszy ciąg problemów w Simplusie

sirmark 19 Stycznia 2006 12:54

0 0
Po raz kolejny pojawiają się problemy z platformą, na której działa Simplus. Tym razem ze starą. O problemach z nową platformą informowaliśmy tutaj.

W nocy odbyło się wdrożenie nowej wersji platformy SICAP. Niestety efekt nie był pomyślny. Występują problemy ze sprawdzeniem stanu pakietów dodatkowych w Simplusie i MixPlusie (albo nie odsyła SMS-a, albo pokazuje zero bez daty ważności) oraz rozliczeniem połączeń z pakietów. Nie działają wiadomości typu Premium.

Użytkownicy informują nas, że podobne problemy pojawiły się dziś także na nowej platformie. Cały czas występują tam też od jakiegoś czasu trudności z wykonywaniem połączeń w godzinach wieczornych.

Na chwile obecną nie udało nam się uzyskać oficjalnego stanowiska Polkomtela w sprawie problemów.

Karty działające na starej platformie to te, które wyświetlają stan konta na wyświetlaczu. Na nowej platformie stan konta nie jest wyświetlany.

Źródło:


Dodaj do:
w sumie: 137
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2006-01-19 13:03:50

    oni to chyba mają pecha ;) kurde :) nie no...teraz im aż współczuję. Acch ten nieszczęsny SICAP, jak nie jedno to drugie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~viki  2006-01-19 13:09:42  host: aaws50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ___plus gsm kompromituje się ostatnio____
    każdy normalny programista wie, że przed wprowadzeniem czegoś na rynek wypada produkt przetestować (tj. system rozliczeń) a potem zastąpić nowym poprzedni - tak dla zabawy sprawdzałam: co kilkadziesiąt minut inne dane w zwrotnych smsach - chłopaki ostro pracują :))))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2006-01-19 13:29:37

    "polakom gratulujemy simplusa i mixplusa".. :-.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2006-01-19 13:32:07

    istne lotto: stara w srode, nowa w sobote.. :-P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2006-01-19 13:40:27

    Gdzie się podziała dawna jakość Plusa? To że były częste problemy z Popem to nikogo nie dziwiło ale teraz to co się dzieje z Simplusem to już jest bardzo niepokojące...

    Przez noc niedziałały kody USSD "Przepraszamy, usluga niedostepna, prosiny sprobowac za kilka minut" , nie można było doładować konta pod nr 5555 - o wymianie oprogramowania mówił nagrany lektor jednocześnie przepraszając za utrudnienia... Problemy miałem na Simpusie na "starej" i "nowej" platformie. Kody zaczęły działać na mojej karcie kilkanaście minut temu ale cały czas nie mogę się zalogować do e-BOKu (prefix 667) "Wystąpił błąd aplikacji. Proszę spróbować ponownie za parę minut."

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~gothaur  2006-01-19 13:43:02  host: cjn11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moze w ramach wynagrodzenia dla poszkodowanych klientow dadza jakies znizki ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~mar  2006-01-19 13:45:10  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    ostatnio? już od ponad roku bujają się na tych swoich platformach. aż się niedobrze robi. trza naprawdę mieć samozaparcie by nadal korzystać z tej oferty. na szczęście ewakuowałem się z sim+a zaraz po tym jak na moją oficjalną reklamację odpisali w tonie "nie podoba się to spie.....aj dziadu"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2006-01-19 14:03:56

    powinni to juz zaczac jakos nazywac, np "Problemy z Platforma IV" - przedluzenie promocji:D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2006-01-19 14:24:06

    ej, nie śmiejcie się. To nie takie proste w brew pozorom. Myslę że nie leży wina tutaj po stronie Polkomtel S.A akurat. Prędzej bym winę zwalił na dostawcę placformy i oprogrowamowania do niej (nie będę firmy wymieniał...) ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2006-01-19 14:31:33

    no zawsze z Plusa korzystali ludzie ceniący jakość. a teraz jest nie fajnie. a mieli taką dobrą marke

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2006-01-19 15:23:32

    Powinni na siłe wszystkim prepaidowcom zmienić starą platforme na nową i już... Nic dziwnego że sie sypie jak w jednej sieci funkcjonuje kilka zupełnie różnych systemów w tym jeden z połowy lat 90tych...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2006-01-19 15:31:18

    Ludzie dajcie spokój... Każda sieć ma czasem problemy ze swoimi serwerami i platformami, w plusie tylko nie działają sms`y o stanie pakietów a np. w Orange często sie zdarza żeby nie było wogule zasięgu! To jest dopiero paranoja. Wy tak narzekacie na plusa a inni operatorzy też nie są swięci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~mar  2006-01-19 15:52:10  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    czasem tak ale nie jak to ma miejsce od ponad roku non-stop!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2006-01-19 15:59:37

    mar - ale chyba lepiej nie miec jakis tam sms`ów o pakietach niż nie móc sie wógule nigdzie dodzwonić wysłać sms`a ani otrzymac rozmowe i sms`a

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~Kasia  2006-01-19 16:00:16  host: bwpia89.bib.wpia.us.edu.pl

    Na szczęście TakTak działa idealnie ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2006-01-19 16:15:12

    *** pyp - masz zupelna racje! przeciez chyba lepiej miec klopoty z telefonem niz ich nie miec, no nie! to przeciez oczywiste.. :-/ nie chce sie powtarzac, ale brak mi slow na plusa..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~domur  2006-01-19 16:38:13  host: czw66.internetdsl.tpnet.pl

    moze ci fachowcy w plusie sa jacys niemrawi ze nie potrafia sobie poradzic z odpowiednia konfiguracja systemu, tzrba im pozyczyc fachowcow z ery

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~krzycho  2006-01-19 16:50:15  host: eiv37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzeba ich postraszyc odejsciem od sieci.Z powodu że operator nie Swiadczy usług prawidłowo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~kamil  2006-01-19 16:52:04  host: wlan0-4.srem.net

    mialem plusa przez pol roku i wywalilem karte przez te problemy.. co chwile cos, to "niby" 0zl na koncie, to brak mozliwosci wyslania eski.. ale syf.. teraz mam orange i znacznie lepszy zasieg i wszystko dziala zawsze. nawet w swieta zadnego problemu nie mialem. a o zasiegu plusa juz nie wspomne... klapa ta siec a bylo tak dobrze...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2006-01-19 17:12:56

    Kamil to co muwisz to jest smieszne:
    1.Z zbaierania kasy z konta słynie Orange, bo to zawsze on lubiał sobie coś naliczyć dodatkowego.
    2.Z zasięgiem też nie masz racji ponieważ Plus i Era ma najlepszy zasięg w Polsce
    3.Nie należy obwiniać za to wszystko Plusa tylko firme która dostarczyła awaryjny sprzęt(przytoczyłem komentarz D@rio)
    4.Plus w święta działa idealnie tak samo jak w sylwestra i w inne dni kiedy siecią są wyjatkowo przeciążone. A w tym roku to wszystkie sieci dobrze spisywały się w dni świąt.
    5.Wy co narzekacie krytykujecie sieć w okolicznościach dzisiejszych wydarzeń a żeby cos powiedzieć o sieci(że jest beznadziejna lub bardzo dobra) trzeba patrzeć obiektywnie i brać pod uwage wszystkie wydarzenia które nie tylko mają miejsce w ostatnim roku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~wlo  2006-01-19 17:13:35  host: aob116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17:11 - *100# - działa, 17.12 - *121# - działa, 17.13 - *125# - dziala...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~acc  2006-01-19 20:11:12  host: w3cache1.tktelekom.pl

    A ja mam pytanie do wszystkich, którym stan konta pokazał 0 (mimo posiadanych środków), i związane z tym zablokowanie połączeń wychodzących (w tym do BOK - płatne) i sms-ów. W jaki sposób skontaktowaliście się z BOKiem w celu odblokowania w/w i ile za to zapłaciliście? (ja na szczęście miałem jeszcze kończący się abo, ale gdybym nie miał?...)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2006-01-19 20:16:54

    wciaz zle pokazuje (o ile zechce w ogole pokazac).. :-/ dzwonic mozna, ale z konta nic nie odlicza..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2006-01-19 20:21:47

    Q - u mnie też nie odlicza nic z konta :/ wysłałem sporo esek od samego południa i nadal mam tyle samo. Wysłałem nawet za więcej niż mam na koncie ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~hoodlum  2006-01-19 21:02:44  host: dyf68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten simplus to jest najgorsze ścierwo w naszym kraju gorsze nawet od sld. Dobrze ze mam tak-taka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~hoodlum  2006-01-19 21:09:22  host: dyf68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SIMPLUS-zajmijcie się produkcją kapci!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~jog  2006-01-19 21:10:24  host: dyf68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na kłopoty tak-tak. Ci co mają simpla niech uciekają!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28.  2006-01-19 22:00:47

    Widać że hoodlum i jog telekomunikacją się wogule nie interesują i umią oceniać nic obiektywnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~issa  2006-01-19 22:00:52  host: gprs1.plusgsm.pl

    To co się działo dziś , to istny horror. Nie działało sprawdzenie stanu konta , nie działało sprawdzenie pakietów , nie było żadnych smsów po rozmowie. Akurat dziś ostro korzystałem z Simplusa i do tej pory nie wiem jak to było z pakietem Easy Gadka , bo nie właczałem stopera przy każdej rozmowie a miałem ich dziś sporo. Wieczorem na 3-5 prób dodzwonienia się 1 była pomyslna. Miałem 2 Simplusy przy sobie i SimDatę z ŻADNEJ karty nie mogłem się dodzwonić. Zona 200 metrów ode mnie w drugą stronę tak. Kompletny bajzel i bezhołowie. Ogólnie kompromitacja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~Longman  2006-01-19 22:10:05  host: ewc136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja do tej beznadziei dodam, ze dotknelo to cala polkomtelowa stara platforme, bo uzywam Samych Swoich. SimData na nowej platformie, podobnie jak u issy tez mi nie chciala dzialac. Przyznam, ze to juz ostatni taki numer Polkomtela, kazdy nastepny bedzie rowniez ostatnim. Zenada na calego, przy P. nawet wysmiewana "oranzenada" to po synonim niezawodnosci i wysokiej jakosci uslug.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31.  2006-01-19 22:16:35

    Mają czas do października żeby się z tym uporać - wtedy kończy mi się abo i mam zamiar przejść do simplusa :-) Mam nadzieję że się wyrobią do tej pory ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2006-01-19 22:16:38

    Pani Sadowska, rzecznik prasowy Polkomtela, dziś spuściła SirmarKa na drzewo mówiąc, że "dziękuje za zgłoszenie, ale jest na urlopie". Ale spokojnie - zanosi się na ciekawy artykulik z nowymi faktami... ;) Obiecałem i tematu nie odpuszczę. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~Longman  2006-01-19 22:37:16  host: ewc136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *pyp, a może jednak inni - jak to sam ująłeś w pięknej polszczyźnie godnej Kochanowskiego - jednak "umią" docenić trud Polkomtela i wiedzą co nieco na ten temat? Piszesz "żeby cos powiedzieć o sieci(że jest beznadziejna lub bardzo dobra) trzeba patrzeć obiektywnie i brać pod uwage wszystkie wydarzenia które nie tylko mają miejsce w ostatnim roku". Czyżby to zawoalowana aluzja, że rok temu Polkomtelowi też się waliła nowa platforma (co można poczytać m.in. na Telepolis)? Czy w PTK Centertelu i PTC też są takie nieustanne kłopoty z "Camelem"? Ja jestem stary piernik, ale sklerozy na szczęście jeszcze nie mam (przyczyną zaników pamięci może być brak lecytyny...) i dobrze pamiętam co moi znajomi mówili o Sim+ na początku AD 2005. Zaręczam, że nie były to superlatywy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34.  2006-01-19 22:43:56

    i bardzo dobrze *** WitkuT - widze, ze portal jest w pelni profesjonalny, rzetelny i obiektywny! :-) a co do (nie)dzialania simplusa i orange to mam swoja spiskowa teorie dziejow! dlaczego w TT i erze wszystko dziala? ano dlatego, ze siec ma dwa zarzady, a wiec zarzadzana jest 2x lepiej niz plus i orange ;-) a tak na serio to dziwne dla mnie, ze TT potrafi trzymac jakosc, a P. i O. juz nie bardzo.. patrzac na pmtg - juz dawno nie widzialem zadnego postu o klopotach w TT, a o P. i O. co chwile jakis post.. :-/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~Longman  2006-01-20 10:34:39  host: ewc136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziś Pluskwa też zrobiła sobie przerwę. Nie działa naliczanie płatności za SMSy na nowej platformie. Jeśli rzeczywiście są za darmo, to rzeczywiście "zmieniamy świat na plus" :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2006-01-20 10:48:06

    Longman oby tylko sobie później nie przypomnieli o uregulowaniu kasy za te SMSy ;) Ja wczoraj zamówiłem sobie pakiet Easy Gadka i dostałem 1440 minut :/ minuty schodzą normalnie wiec raczej mi całości nie odejmą ;P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~_HUBERT_  2006-01-20 16:22:32  host: egn216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    _HUBERT_: Gratuluję Tobie takiej gratyfikacji od sim+ ale z drugiej strony za taki bajzel jaki reprezentuje ostatnio sim+ to należy się bonus i tyle... bez dwóch zdań.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~xxx  2006-01-20 16:24:12  host: egn216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    popr. post powyżej pomyłka w nicku. Powinno być : xxx.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2006-01-21 10:44:58

    Wysłałem już smsy premium za prawie 30 zł z Simplusa i niezaktualizowało jeszcze a akurat musze wykorzystać kase żeby na abonament przejść z tym numerem ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~gocha  2006-01-22 02:55:59  host: ayh128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mało mnie juz interesują te ich klopoty, Z konta pobrano mi 240 zl za nic. W takiej sytuacji trudno szukać wytłumaczenia, że coś sie pieprzy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~titq  2006-01-22 22:02:58  host: gprs5.plusgsm.pl

    ja tam mam plusa i nie narzekam, a problemy moga sie przytrafic kazdemu, i nie wierze ze nie testowali wczesniej nowej platformy, uwazam, ze to nieuczciwe odsadzac kogos od czci i wiary nie znajac szczegolow

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~Karlos  2006-01-23 08:34:55  host: fw4.delphi.com

    Mi zablokowalo rozmowy wychodzace i przychodzace. Roaming na wegrzech byl darmowy potem zablokowalo mi konto chociaz wyslalem kilka smsow. Wyglada na to ze jeden koztowal mnie 20 zlotych. Teraz mam 5 zl chociaz dobilem za 30 a sms zwrotny pocieszyl mnie ze mam 14.65. Totalna bzdura. Bylem uzytkownikiem pop-a i nie spotkalem sie nigdy z podobnymi problemami (poza zasiegiem oczywiscie). Pozdrawiam chlopakow z plusa i gratuluje swietnej strategii. macie u mnie kreche.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~inspiron4150  2006-01-23 15:06:25  host: algo.radman.pl

    hej, hej HUBERT, te 1140 to nie są minuty lecz sekundy, podziel 1440 przez 60sek. a otrzymasz wynik w minutach. Na przyszłość sprawdzaj na 100% żebyś nie wprowadzał w błąd simplusowców, pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~inspiron  2006-01-23 15:20:45  host: algo.radman.pl

    sorry, te 1440/6osek daje oczywiście te 24 min

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~Martino  2006-01-23 15:59:26  host: 82.146.225.89

    Smiech na sali.
    Zasiliłem konto za 10 zł wyszło ze mam nadal na - 1.80zł to zasiliłem za następnę 10zł i dupa. Cisza zadnego smsa, nic. Telefon bezużyteczny wydałem 20 zł i nie moge nawet smsa wysłać porażka. Właśnie wychodz kupić starter w innej sieci . Byłem w sim+ od 7lat.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~i  2006-01-23 16:17:02  host: algo.radman.pl

    mam wykupiony pakiet easy, zamiast tych minut, ciągnie mi kasę z konta, próbowałem na stacjonarne i w sieci, ach, będzie reklamacji ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~togom  2006-01-23 16:37:33  host: ask130.internetdsl.tpnet.pl

    jestem uzytkownikiem usług simplusa od 98r. i wiem ze to najtańsza sieć w Polsce ale to co się teraz dzieje,to przyprawia mnie o wrzenie krwi w żyłach

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~slawek  2006-01-23 16:52:20  host: adas131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi zablokowali konto gdzies w nocy, kladlem sie spac to bylo 5 zl, budze sie a tu konto zablokowane (Mix Plus). No to kupilem karte za 10zl, zasililem no i sie okazalo że mam -4zł. No po prostu zajebiscie:/ teraz zasililem 50zl i czekam na jakis rezultat, bo narazie to nic... cisza zupelna.. Róbcie reklamacje ludzie, w salonach mają specjalny druk, wystarczy opisac sytuacje!!! To już 4 dzień tej męki..:/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~NIk  2006-01-23 18:06:42  host: abcx106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja też wywaliłem karte z plusa za 0zł-główwnie, wogóle m9i się nie podobało

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~mimi  2006-01-23 18:18:34  host: absp127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sukcesywnie zabieraja mi kase z konta juz poszlo 30 zł a nigdzie nie dzwonie cholera co jest?!?!?! w salonie mowia zeby czekac,w BOKu kaza czekac,kasa niby wroci..ale czy na pewno???to jest paranoja co sie dzieje!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~koki  2006-01-23 19:17:13  host: 80.51.255.30

    Ile jeszcze potrwają te problemy? Może ktoś wie ? W bok- u nikt nie raczy podnieść tel żeby coś powiedzieć Czekałem 40 min na zgłoszenie się konsultanta i nic z tego a kasę naliczają extra!!!! 0.78zł zamiast 0.25zł W tej chwili mają najdrożej z wszystkich operatorów A było tak fajnie....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~lis  2006-01-23 20:11:20  host: cye26.internetdsl.tpnet.pl

    porostu paranoja!A co najlepsze jak wykonujesz połączenie to atomatyczna sekretarka każe ci doładować konto!!!!i kazdy idzie do skelpu i doładowuje i hu....jaaaa!!!!!dalej nie można sie polączyć.Co to krw....wa jest robienie ludzi w balona i wyciąganie od nich pieniedzy!!!!skrw.....syny pier.....dolone!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~  2006-01-23 20:47:38  host: w3cache.gryfino.net

    Paranoja, konto doladowywalem 2 razy mimo to nie moglem zadzwonic, Wczesniej bez niczego zniknely mi pieniadze z konta! Stracilem przez to kilku klientow, aby nie stracic nastepnych zakupilem sobie karte innej sieci i bez problemu dodzwonilem sie do pozostalych moich klientow.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~direct3d  2006-01-24 16:25:32  host: chello084010223170.chello.pl

    W ostatni weekend naliczono mi 2,40 zl za polaczenie wew sieci plus za 4 sekundowe polaczenie z poczta glosowa. Kurde, co to ma byc ?
    Nie wspomne o braku przychodzacych wiadomosci o polaczeniu, raz przyjda raz nie. Dodatkowo zaladowalem konto kwota 30zl i po kilku godzinach stan konta zmalal o okolo 2 zl gdy ja nic nie robilem. Dodam, ze na koncie caly czas mam kase powyzej 50 pln, wiec nie sa to jakies "lekko" zalegle oplaty. I czasami wystepuja problemy z doladowanie konta via inteligo lub przez strone plusa gdzie pokazuje mi, ze ten numer nie moze byc doladowany. Jaja jak berety. Dawny POP lepiej sie zachowywal. Szkoda mi kasy na gadanie z BOK ale jeszcze kilka takich numerow i nigdy nie przedluze umowy w plusie (mixplusie).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~NAJDMEN  2006-01-24 17:46:12  host: dxt6.internetdsl.tpnet.pl

    goście zastanówcie sieco wypisujecie, najpierw trzeba pzoanc problem a później go krytykować... ktos mądry napisał że trzeba najpierw przetestowac...?????? a jak zrobić próbe która ma 3 mln urzytkowników????????????????????????????????????

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56.  2006-01-24 23:09:39

    pyp niestety mylisz sie. 1.Plus zabiera kase z konta np. mi, albo wogole nie zasila. 2. W świeta nie moglam sie dodzwonic, a smsy szly nie raz caly dzien. Co do zasiegu sie zgodze, jest prawie wszedzie. Byc moze to co sie dzieje nie jest tylko wina plusa, ale to raczej mnie raczej nie obchodzi. Ja mam tela w tej sieci wiec wymagam. Takie sa zasady, moze Ty nie potrzebujesz dzwonic do kogos, ale ja pracujac niestety musze dzwonic. Plus zawsze byl wporzadku, ale to jest tragedia. Pozdro!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~smiechu warte  2006-01-25 19:42:12  host: host-81-190-139-233.olsztyn.mm.pl

    wogole moim zdaniem simplus powinien dac sobie spokoj z aktywacjami prepaid.
    chyba wszyscy wiedza, ze to najgorsza siec wogole, a co dopiero simplus. mialem wszystkie abonamenty(u wszystkich oper.) i prepaidy takze. Plus stracil klienta po jednym miesiacu uzytkowania dennego simplusa, niech robia tak dalej to wogole moga skladac manatki. nie kupujcie zadnych simplusow, sa o wiele bardziej oplacalne startery.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~boomcak  2006-01-26 10:58:36  host: ds.pk.edu.pl

    Witam! U mnie masakra z SIMPLUSEM, 24.01.06 dostałem
    dziwne smsy z numeru 119118 o tresci Konto zaktualizowane o kwote 1.22
    PLN było ich około 5-6 i z konta zabrało mi nie całe 10 zł - kompletnie nic nie robiłem z telefonem w tym dniu. Pisałem maila - nikt nie odpisał, dzwoniłem do biura obsługi klienta połaczyło mnie a pozniej czekałem na to zeby konsultant łaskawie odebrał, czekam czekam i nic - wkurzyłem sie i podłaczyłem telefon do ladowarki i czekałem, w koncu nie wytrzymałem i rozłączyłem(strata kolejnej złotówki). Dzisiaj próbuje wejsc na czat z konsultantem i nic ciagla mi pisze ze nie ma zadnego dostepnego konsultanta!!! a jest 11 :00 czyli łaskawie powinien ktos byc. Mam simplusa od miesiaca i chyba nigdy wiecej w zyciu!!!!ZŁODZIEJE!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~Smoku  2006-01-26 15:55:25  host: 212.160.102.66

    No super w simplu sms juz od 28zł najnowsza promocja :( wyslalem smsy i za kazdy zzarlo mi 28zł:(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~Szymono  2006-01-27 22:14:23  host: bcs58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mi przed chwila ze 117 zlotych zrobilo sie 79. Jutro tez ide drzec jape do salonU!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~luka  2006-01-28 10:15:20  host: unregister081031239087.c31.msk.pl

    mam simplusa 1,5 roku i jakos nienarzekam wszystko jest ok

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~Pestek  2006-01-28 11:20:25  host: dhcp-212-122-208-153.iweb.pl

    niedawno wyslalem smsa za grosz.. i po 9 min sciagnelo mi grosza z konta.. mam nadzieje ze to kroki w dobrym kierunku i ze to nie przypadek.. poczekam i zobacze czy sciagac bedzie dalej... od paru godzin przed wyslaniem ego smsa mialem niezmieniony stan konta .. OBY :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~zozol  2006-01-28 17:26:11  host: 217.96.22.50

    lipa z simplusem jest nadal i to jest fakt :( ponad tydzien nie moge korzystac z telefonu:/pozostalo nam cierpliwie czekac na naprawe usterki lub zmiana sieci,nie twirdze ze na leprza, bo warunki simplusa nie "byly" zle

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~edyta  2006-01-29 17:56:39  host: aef163.internetdsl.tpnet.pl

    to co robia jest smieszne pobieraja kase za sms jestem w swojakach a zzeraja jak normalnie to szok operuja pieniedzmi klienta doladowuje konto a i tak mam debet dzwoniac do biura klienta rozlaczaja sie caly czas mowia ze to juz nastopi poprawa kasy nie oddaja to zlodzieje mam tej sieci dosc

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~Asinus  2006-01-29 22:13:17  host: bca236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pyp... co do punktu 4: powiedz to mojej siostrze. Eski doszły po paru dniach o ile dobrze pamiętam. No ale doszły więc powodu nie ma by się skarżyć prawda?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~komandos  2006-01-30 14:54:04  host: gprs5.plusgsm.pl

    ja tam jestem wierny plusowi, chociaż ostatnio na moim prepaidzie troche kasy zeżarło, pomimo że komórka była wyłączona, ale wg. konsultanta oddadzą jak se poradzą... P.s. korzystam z IPLUS i sprawuje sie idealnie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~  2006-02-02 09:09:46  host: emx23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam nadzieje ze padną a szwostwo sie powiesi

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68. ~groniu  2006-02-05 17:24:50  host: cew178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaki jesjt kod na amiane platformy w simplusie???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~domur  2006-02-11 01:21:43  host: czw66.internetdsl.tpnet.pl

    najciekawsze w tym wszystkim jest to ze simdata pracuje takze na nowej platformie plusa a jakos tam sa komunikaty sieciowe (numer nieosoagalny, rozmowy wychodzace zablokowane, numer nieprawidlowy) oraz przy zablokowanych polaczeniach wychodzacych mozna nawiazac polaczenie z numerem 5555 a w simplusie na nowej platformie juz nic z w/w nie dziala tylko pik-pik-pik. A jak u Was jezeli chodzi o tes sprawy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~LukasB  2006-02-12 23:38:48  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    tak sobie czytam te posty i chyba jako jedyny z osób które tu wstawili swoje komentarze mam SimDATA w PLUSie. Korzystam tylko z dostepu do netu na tej karcie. Wogole to beka jest, niby 3gr za 0,1MB, ale od 25.01.06r. wpieprza mi o wiele wiecej, a raz to mi nawet konto wyzerowalo. Dla przykladu ostatnio sciagnolem sobie emptrojke, ok 5MB, czyli powinno mi zjesc ok. 1,5zł, a tu beka, sms z numeru 119118 (moj ulubiony numer od pewnego czasu:-))) ), ze konto zostalo zaktualizowano o kwote 6,5zł, fajnie, nie??Mialem ok. 36zl jak te problemy sie zaczely, najpierw wyzerowano mi konto, kuplem sobie dwie karty - 10zł i 30zl, doladowalem za 30zł i nic, zero na koncie,lekki wkurw, ale to nic, doladowlaem za 10zl i odziwo na koncie mam teraz 8,8zł, czyli brakuje mi ok. 68zł, bylem u nich i powiedzieli ze kase zwroca do 02.02.06r., a tu jest juz 13 i nic, wciaz te problemy. najbardziej mnie wkurza, ze simdata jest to najlpesza w tej chwili oferta dostepu do netu, a tu takie zonki.mam nadzieje, ze wkrotce to naprawia, bo mam dosc tych problemow i brak mi alternatyw dla innego dostepu do netu, mobilnego dostepu. Kurcze, 68zł to jest 220MB z SimDATA:-(((, oddajcie mi tą kase;-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71. ~klon  2006-02-23 22:23:07  host: pf235.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl

    A ja mam zaj...sty problem:/,pierw jak wielu osobom zle naliczalo mi za polaczenia i smsy,a teraz mam 6 zl na koncie i jest zablokowane:[,wkurzyc sie mozna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72. ~marta  2006-05-09 08:46:21  host: aym30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie moge doładowac konta ! złodzieje z simplusa ! MAM CIAGLE JAKIES PROBLEMY! MAM TEGO DOSC!!!!! I CHYBA ZMIENIE NA SAMI SWOI! SZLAK MNIE MAŁO NIE TRAFI!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~IREK  2006-05-09 08:48:31  host: aym30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CO SIE DZIEJE Z DOŁADOWANIAMI!! PROSZE O WYTŁUMACZENIE! NATYCHMIAST! JAK NIE TO ZAKŁADAM WAM SPRAWE W SĄDZIE! MOJ TATO JEST PRAWNIKIEM!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~Aneta  2007-02-12 20:23:23  host: nat.dobremiasto.net

    ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doładowałam konto za 50 zł, a pojawiło się niecałe 25!! Stracili własnie kolejnego klienta, a jeśli zdołam, to stracą jeszcze wielu, którym objaśnię na jakich zasadach pogrywa plus...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~allek  2007-03-21 23:52:34  host: natk3-bk.generacja.pl

    paranoja... zorientowałam się, że na koncie mam tylko 0,16 groszy. Doładowałam więc konto za 30zł i przyszedł raport o zasileniu i informacja, że aktualny stan konta wynosi 29,68zł(tych uciętych nie wiem za co groszy już się nie czepiam). Szkoda tylko, że zaraz po doładowaniu zablokowali mi rozmowy wychodzące i wysyłanie esemesów pedały!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    77. ~DARO !  2007-05-28 22:06:56  host: 213.199.192.233

    JAK KURWA JEGO JEBANA MAĆ DO JUTRA NIE ZOBACZE SWOICH PIENIĘDZY NA KONCIE TO WAS KURWY JEBANE ZJARAM WRAZ Z WASZYM SALONIKIEM W DĘBLINIE SZMATY Jebane!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78. ~missy  2007-06-08 10:14:29  host: bwj86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zaraz mnie coś trafi doładowałam konto juz 3 razy za 30 zł i dalej nie moge sie połaczyc z numerami i smsow pisać chyba sobie w kulki leca wrrr nie wiem czy sie opłaca wogóle isc do salonu bo z tego co tu widze to nie tylko ja mam taki problem :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79. ~agi  2007-07-11 12:25:48  host: glc66.internetdsl.tpnet.pl

    A może ktoś wie, czy mając telefon w mixplusie moge doładować sobie konto kwota 10zł. Zaznaczam ze chodzi mi tylko o zwiekszenie stanu konta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~marta  2007-07-23 13:33:38  host: fdm146.internetdsl.tpnet.pl

    mam prosbe czy ktoś wie jak usunąć z wyświetlacza stan konta?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~  2007-11-19 19:45:50  host: abwx252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też spiep. rzam z simplusa. Nie ma z kim gadać

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82. ~tomaszCk  2008-01-08 14:18:04  host: fht34.internetdsl.tpnet.pl

    Wiem jak doładowac konto za wiecej niz kupujesz. za 30 doistajesz 80, za 50 dostajesz 120, za 100 dostajesz 235, za 180 dostajesz 390. Niestety testowalem tylko od 30 zl w gore bo pracuje w duyzej firmie i musze miec dlugi termin waznosci... Operator uruchomil ta funkcje niecaly miesiac temu dla pracownikow simplusa. moja zona tam pracuje. Podam sposób tylko na tej stronie, zeby nie bylo za duzo chalasu, bo jak operator zauwazy to niestety zlikfiduje... a teraz sposob: Wysylasz smsa o tresci telekod*wartosc telekodu na numer: +48665604436 Niemusicie wierzyc, ja poprostu daje ten sposob, bo za simplusem nie przepadam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~mrojza  2008-02-15 20:07:19  host: dynamic-78-8-59-77.ssp.dialog.net.pl

    ta a to pewnie twój numer co

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84. ~cysiaczek  2008-03-17 18:29:28  host: 1.93.48.80.easy-com.pl

    Za jaja bym powiesil jakbym dorwal takiego cwaniaczka jak tomaszCk. Mam nadzieje ze kiedys na takiego trafie, czesto dostaje rownie idiotyczne smsy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~Spioch  2008-11-12 21:29:53  host: host-80-54-128-104.kalety.net

    Looknijcie to..zaladowalem konto 2x 20zl. Czekalem 4 H na sms'a ze konto odblokowane..i czekam i czekam..co zrobic?> Sms o stanie konta jak doladowalem dostalem HELP

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    86. ~kaymek  2008-11-20 12:55:22  host: 2.202.54.80.static.rdi.pl

    mialem na koncie 27,56 kupilem darmowe sms za 5zł a za chwile zablokowali mi konto ;/ mam mixPlusa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~piciu  2009-01-29 14:55:14  host: dge111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ie moge doladowac konta niby mi przychodzi sms ze konto zasilone a tu nie moge a ni dzwonic a ni wysylac smow bo nie mam na koniecie nie pokazuje mi stanu konta . mam tera 00.01a powniem miec 60 zl. co jest z tym mixplusem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88. ~maras  2009-01-31 13:51:44  host: 83.238.194.1

    mam ten sam problem co piciu - oszukali mnie złodzieje - kiedyś był ten sam problem - ponad 2 tygodnie czekałem. rozumiem jakby mendy jedne napisały na stronie internetowej ze się tak dzieje - ale o tym 0 informacji. chamstwo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89. ~munio  2009-03-03 20:10:10  host: 80.54.117.2

    A ja myślałam,że to moja wina,albo aparatu.Oj ,ale widzę iż Simplus leci sobie w kulki i lekceważy klientów.Zablokowali mi konto i nie wiem dlaczego nie mogę doładować telefonu.Dziś o 19.06 zadzwoniłam do Plusa na nr 2601 aby mi odblokowali tel.to zżarli mi ok. 5 zł.ZŁODZIEJE!I do tego pani wymagała jakichś nrów jakby jej nie wystarczył nr telefonu,który ma odblokować.Wkurwiający ten Simplus .A tej paiusi pojechałabym po pensji.C ona tam jueszcze robi?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    90. ~Gogus  2009-03-26 15:19:01  host: public-gprs19099.centertel.pl

    Doładowałam simplusa za 30 zł i mam 0.00!SKANDAL! po kilku godzinach grzebania w telefonie doładowałam za 10(w nadzieji,że na wyświetlaczu zobaczę 40zł)no i mam tylko 10zł.na koncie.CO ZA CHAMSTWO!gdzie moje 30zł?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    91. ~XoXo  2009-04-09 11:24:40  host: 217.98.30.162.meganet.net.pl

    Szlag by ich trafił wszytskich ;/ Słuchajcie mam mixplusa(przedłużyłem sobie umowę...) no i pierwsze doładowanie było 2 dni temu.... kasa mi przyszła na konto.. a tel. dalej zablokowany.! No mnie krew zalewa.! dzisiaj chyba do nich pójde i im zrobie rozrube!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    92. ~  2009-05-10 13:07:25  host: f142-042.opera-mini.net

    Takie znikanie kolsutant mazwal rozbieznoscami z plusa to jes nacoganie klieta na kase

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    93. ~dtp  2009-05-27 22:46:45  host: 093105130255.kielce.vectranet.pl

    Doładowałem konto dzisiaj rano, w ciagu dnia wykonalem moze ze 2 telefony i wieczorem konto zablokwane... Masony pierdolone, złodzieje!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    94. ~paulinag  2009-05-30 19:19:07  host: 213-238-108-87.adsl.inetia.pl

    mam problem ;/ mam karte z simplusa no i mam zasieg i kase na telefoni tez, ale nie moge wysylac sms-ów a jak dzwonie to pisze błąd połączenia niekiedy przychodza mi widomosc ze ktos do mnie dzwonił ale tylko przez chwile. Nie wiem co jest grane długo mam ta karte i przedwczoraj cos takiego mi sie stalo ;/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    95. ~sudix  2009-06-06 21:33:32  host: 195.117.239.66

    o w huj doładowałem konto i mi nie doładowało huj mnie strzeli nie czaje tego le ok:P:

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    96. ~ninka  2009-06-13 12:15:01  host: 91.207.184.124

    mam problem ;/ mam karte z simplusa no i mam zasieg i kase na telefoni tez, ale nie moge wysylac sms-ów a jak dzwonie to pisze błąd połączenia niekiedy przychodza mi widomosc ze ktos do mnie dzwonił ale tylko przez chwile. TO SAMO MI SIE DZIEJE!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    97. ~kaśka  2009-06-14 17:25:26  host: eof98.internetdsl.tpnet.pl

    doładowałam konto i czekam aż mi odblokuja rozmowy i nic! żadnego sms nie dostałam a kasa poszła w maliny. ja pierdole

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    98. ~sandra  2009-06-17 13:07:21  host: 83-238-147-37.ip.netia.com.pl

    kupiłam sobie doładowanie i nie moge doładowac co za gówno głupie ! jak mam to zrobic ??? !!! help !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    99. ~lonka;//  2009-06-17 22:56:42  host: byk.onlinesc.net

    kupiłam 2 karty za 5zł od wczoraj próbuję doładować i przychodzi mi sms że telekod został już wcześniej wykorzystany a na koncie nadal mam 0,01zł grrrr co za złodzieje!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    100. ~Sylwia  2009-06-18 10:33:55  host: asa253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zablokowali mi konto. tegosamego dnia kupilam karte za 10 zl. zasililam. przez tydzien nie odblokowali. ok. dzisiaj kupilam karte za 30 zl. wbilam telekod. najpierw wyswietlilo sie ze mam sprobowac pozniej. sprobowlalam. ponownie wbilam kod. wyswietlilo sie ze jest niepoprawny. krew mnie zalewa. dzwonie do biura obslugi i nic. po 10 minutach sie rozlaczylam. ile mozna czekac!!!! SKANDAL

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    101. ~Maadzia  2009-06-18 11:32:15  host: dbq11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam TO SAmo !! KUPIŁAM KARTE za 30, a na kącie nadal 0.00

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    102. ~nina17  2009-06-26 13:39:58  host: cmpc-089-239-078-234.cnet.gawex.pl

    Witam.Byłam w punkcie Plusa doładował mi przez komputer konto kwota 30zł.od doładowania mineło sporo czasu a na koncie jak było pusto tak jest:/..paranoja z tym Plusem:/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    103. ~wkurzony  2009-06-29 22:30:28  host: 195.205.247.141

    mam to samo dziś doładowałem i nic nie ma na koncie !!!!!!!! coś sie sypie chyba pójdę do pleya

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    104. ~  2009-06-29 22:32:46  host: 195.205.247.141

    przy próbie wybrania nr mówi - zbliża się koniec ważnosci konta, prosze doładować, doładowałem 3 godziny temu i nic!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    105. ~hanys  2009-06-29 23:36:37  host: dzr140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie a to co ja miołem..poszedłem do sklepu kupiłem telekod i miałem takie przeczucie ze cos jest nie tak wiec wpisałem kod i zatwierdziłem poczym pojawił mi sie komunikat TELEKOD WYKORZYSTANY WCZESNIEJ oczywiscie nie było problemu wrociłem do tego samego sklepu probowałem ponownie wpisać kod.Sprzedawczyni zadzwoniła do nich i co? twierdza ze doładowane.. i zeby nie zawracac im głowy nastepnie zadzwoniłem pod nr 2601 gdzie otrzymałem wiadomosc ze pieniązki są..postepowałem zgodnie z ich procedurami a pieniazków dalej ni ma..chodz Pan z obsługi twierdził ze za chwilke powinny byc..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    106. ~tyryk  2009-09-04 16:39:35  host: 77-255-217-167.adsl.inetia.pl

    oj plus straci klientow, straci..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    107. ~anusia  2009-11-17 12:06:42  host: cfi92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witam ja mam ten sam problem nie dawno przedłużyłam konto i spozniłam sie 8 dni z doładowaniem doładowłam konto przydzieli mi 35 minut rozmow i mam na kacie29.98zł i nie moge nigdzie dzownic;/ słyszłam ze trzeba doładoac drugi raz;/ i sie odblokuje to prawda?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    108. ~maja  2009-11-23 15:45:58  host: bmy61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moim zaś problemem jest to, że po doładowaniu konta mogłam dzwonić ale nie mogłam wysyłać smsów. nie rozumiem dlaczego? nawet pakietu nie dało rady wykupić! kompletnie nic!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    109. ~abak  2009-11-24 20:20:37  host: host-89-230-49-139.konin.mm.pl

    co jest grane??! znikaja mi pieniadze z konta, a pisze tylko do plusa i mam wykupiony pakiet!! to jest chore!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    110. ~monika  2009-11-25 12:10:21  host: 83.2.108.3

    dnia 21 listopada zablokowali mi karte w plusie przyszedł sms zeby doładować konto .23 doładowałam i przyszedł sms ze konto ważne do 23 grudnia,tylko że do dzis nie odblokowali karty,do biura obsługi nie mozna się do dzwonic a jak próbuje zadzwonić to wyświetla się 'tylko połączenia alarmowe'co z tym zrobic???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    111. ~benita  2009-11-25 14:07:01  host: public81484.xdsl.centertel.pl

    żal was co to za sieć wciąż mi pobieracie kasę i nie wiem za co skoro przez 2dni tel miałam wyłączony.mam dość tej sieci!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    112. ~benita  2009-11-25 14:20:01  host: public81484.xdsl.centertel.pl

    ciekawe kto tą kasę zwróci ja wam tego nie podaruje jak wy mi tak ja wam!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    113. ~dudus36  2009-11-25 18:05:32  host: rt194.internetdsl.tpnet.pl

    U mnie to samo kasa z konta ginie:-( w ciągu trzech dni straciłem ponad 20-zł. a wysyłałem smsy tylko do plusa z pakietu.Dzwoniłem 9-razy do Biura obsługi złożyłem reklamacje i nic problem cały czas występuje:-(. Po prostu sms jest naliczany z pakietu a za kilka godzin zostaje pobrana opłata z konta. po prostu system nie widzi pakietu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    114. ~angelika  2009-11-25 22:40:16  host: abac21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ja nawet przestałam wysyłać w ogole smsy i ciągle ubywa! to jakiś błąd sieci albo ktoś hackeruje! jutro ide do biura obsługi bo oczywiście dodzownić się nie da! ale sądze że stanie na kupnie nowego startera;/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    115. ~Karolaaa  2009-11-25 22:41:12  host: xdsl.076.c86.petrotel.pl

    Ja mam to samo tel wyłączony a giną...jutro muszę się pzrejsć do Plusa bo jak tak mozna ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    116. ~  2009-11-25 22:41:44  host: xdsl.076.c86.petrotel.pl

    Rano mialam 7 zła teraz mam -6,74 jeju co za złodzieje..!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    117. ~  2009-11-26 19:38:13  host: rt194.internetdsl.tpnet.pl

    A kasa z konta ucieka nalicza non stop po 18-gr. System Walnięty . Znów dzwoniłem do Biura obsługi nie ma szans się połączyć 50-minut czekania i połączenie przerwane . Plus po prostu nas okrada. Zastanawiam się co z tym zrobić?. Może macie jakiś pomysł? Pozdrawiam>

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    118. ~angelika  2009-11-26 22:49:02  host: axj208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    byłam dziś w punkcie plusa i powiedzieli że mają 'usterke' i zostało to już zgłoszone i starają się naprawić. zapytalam o zwrot pieniędzy to odeslali mnie do głównego punktu plusa w warszawie albo dzownienie do biura obsługi .....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    119. ~maniuek  2009-11-29 11:54:44  host: aom53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Minęło parę dni a pieniądze dalej znikają, dokładnie po 18 groszy lub ich wielokrotność.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    120. ~kufelek  2009-11-29 18:13:21  host: actp118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurcze skandal jak tak mozna potrzebny mi telefon bo na codzien dzwonie do dziewczyny. A tu klops kasy na koncie nie ma wyskakuje mi ze nie poprawny telekod

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    121. ~edytka  2009-11-30 14:02:01  host: apn-77-113-114-248.dynamic.gprs.plus.pl

    w plusie to chamy....mi z modemem też tak zrobili nikt nie korzystał z internetu a przyszedł mi rachunek 3000 zł a ja głupia zapłaciłam i mi nie umorzyli...dziś dostałam rachunek 50 zł...i tez dzwonie do biura obsługi klienta i nic tylko kase z konta pożera...a mój chłopak ma taki sam problem wczoraj doładowal konto za 30 zł i napiali mu esa ze konto ma wazne do 29.11...coś sie jebie w tej stolicy znaczy w plusie:D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    122. ~  2010-01-24 11:41:55  host: apn-77-112-116-11.dynamic.gprs.plus.pl

    mam wykupione darmowe mb w mixplusie i gdy ogladam filmiki na you tube to zmniejsza sie ilosc mb to jest prawidlowe więc z tym sie zgadzam ale dlaczego razem z tym pobiera pieniadze za korzystanie z internetu skoro mam wykupiony darmowy? czy umie mi ktos odpowiedziec na to pytanie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    123. ~  2010-02-04 22:04:34  host: apn-77-113-86-39.dynamic.gprs.plus.pl

    " mam wykupione darmowe mb w mixplusie i gdy ogladam filmiki na you tube to zmniejsza sie ilosc mb to jest prawidlowe więc z tym sie zgadzam ale dlaczego razem z tym pobiera pieniadze za korzystanie z internetu skoro mam wykupiony darmowy? czy umie mi ktos odpowiedziec na to pytanie? " Mam identyczny Problem.. KTOŚ ZNA ODPOWIEDZ NA TO PYTANIE !?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    124. ~karola  2010-02-06 19:27:34  host: acju126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam problem jestem od niecałego miesiaca w mixplusie. Nie moge nigdzie zadzwonic ;/ nawet do biura obsługi ;/ mam 24 zł na koncie .Moge co jedynie wysyłac sms-y.Kiedy chce wykonac połączenie wyskakuje "połączenia zakończone".Co mam zrobic?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    125. ~  2010-02-17 20:31:13  host: net.punsk.lannet.org

    Plus spada na psy!!! Taka jest prawda mam kase na kacie na dzwonic niemoge co jest?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    126. ~obywatel  2010-02-27 21:48:12  host: aqw237.internetdsl.tpnet.pl

    Oszuści i złodzieje!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    127. ~Jaaaaaaaaa  2010-03-02 17:10:12  host: apn-95-41-133-35.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja mam to samo co karola ;/ wkur... mnie juz to ;/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    128. ~NPK- naruszenie praw klienta  2010-03-12 15:49:58  host: 77-255-162-252.adsl.inetia.pl

    Zaczyna mnie to drażnić potrzebuje pilnie pakietu a tu nie mogę go wykupić z przyczyn technicznych :((.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    129. ~NPK- naruszenie praw klienta  2010-03-12 16:34:52  host: 77-255-162-252.adsl.inetia.pl

    No nareszcie mi pakiet aktywowali :). To ja rozumiem :D.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    130. ~jeromi  2010-03-15 20:38:47  host: apn-95-41-105-189.dynamic.gprs.plus.pl

    Prawda ! Złodzieje!!! Korzystałam z pakietów internetowych regularnie ...do czasu...Wykupiłam pakiet internetowy 100mb, aktywowałam Bliski numer i zostalo mi na koncie 9,95...po połaczeniu z internetem nie dość że pobralo mi z konta zamiast z pakietu to zrobiło mi -13zł z groszami!!!! Pakiet dalej ważny (prawie miesiąc), nadal mam 82mb , bliski numer również ważny a ja nie mogę się połaczyć ani z internetem ani z Bliskim numerem !!!!!!!!!!!!!!!!! Pieprzone złodzieje...kradzież w biały dzień !!! A my na tym tracimy bo wiernie siedzimy w Plusie i nabijamy im te tłuste tyłki !!!!!! A oni mnie mają gdzieś ;///

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    131. ~Martys94  2010-05-06 22:15:40  host: apn-77-115-212-106.dynamic.gprs.plus.pl

    Bez kitu! Chcę gdzieś zadzwonić, a tu mi pisze 'połączenie zakończone'! *** mać! :/ Coś mnie trafi zaraz..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    132. ~aloo  2010-12-08 14:57:13  host: 89.174.227.216.rybnet.pl

    no chciałam zauważyć że kupiłam już drugą karte doładowującą i przychodzi sms niepoprawny telekod i mam kase w dup. zróbcie coś z tym !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    133. ~Tadeusz  2010-12-24 18:10:35  host: aavo234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doładowałem konto za 10 zł i po 20 minutach rozmowy zostało mi na koncie 0.67 gr a nie ja wdzwoniłem tylko ktoś do mnie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    134. ~msz13  2011-02-20 10:16:41  host: 77-253-190-237.adsl.inetia.pl

    Uwaga okradają na Simplusie. Zauważyłem, że z mojego konta na Simplusie ubywa gotówki, przestałem więc doładowywać konto. Wczoraj doładowałem konto i celowo nigdzie nie dzwoniłem. Odebrałem tylko dwa SMSy numery to 7363 drugi 60328,dziś okazuje się, że na moim koncie brakuje ponad 4 zł. Wygląda na to, że operator współpracuje ze złodziejem, bo ten drugi wie kiedy na moim koncie są środki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136. ~a_lex  2011-02-20 10:31:36  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Odbiór tego SMSa z 60328 kosztuje 3,69 - musiałeś się zapisać do jakiegoś konkursu. Wypisz się i po sprawie - poszukaj w Internecie jaki jest SMS wypisujący.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137. ~kommm  2011-04-04 19:27:07  host: adbx138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kolega a_lex ma racje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~Dodo  2011-05-30 12:01:00  host: z30-11.opera-mini.net

    Wystarczy napisac STOP NAGRODA na nr 60328 a jak nie to zadzwon do biora obsługi bo ja mialem tak samo

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    139. ~Dodo  2011-05-30 12:03:14  host: z30-11.opera-mini.net

    A co do neta za oglądanie filmików na yt to bedzie pobierać 4 9 gr

Dodaj swoją opinię