Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dalej 30 gr w GO na Orange

Dalej 30 gr w GO na Orange

WitekT 14 Kwietnia 2006 22:47

0 0

Promocja 30 groszy za minutę dla użytkowników Orange GO została przedłużona do odwołania.



Zasady promocji pozostają bez zmian: w ramach opłaty 6 zł użytkownik przez 30 dni może rozmawiać z numerami Orange i stacjonarnymi płacąc 30 gr za minutę. Więcej o promocji pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    34. ~Paweł  2006-04-16 19:48:15  host: bpp77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://gala.onet.pl/2,30265,1,6,warszawa,galeria.html


    Pani Kossmann po raz kolejny w czerwieni! To juz kolejny wystep w tym samym ubraniu.... O matko.....

  • 0

    35. ~nabix  2006-04-16 21:48:03  host: staticline23239.toya.net.pl

    Francuzi jak zwykle zachłanni, chcą wydoić z Polaczków poprzez TP i Centertela

  • 0

    36. ~issa  2006-04-17 21:43:09  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    Mówicie co chcecie , ja się dalej będę upierał przy tym , że oferta GO 30gr za opłatę 6 zł jest ŚWIETNA. I w żadnym wypadku nie robię sobie żartów. ***bolek 2004 - a dokładnie... Mam starszych znajomych z telefonem i oni by w życiu nie pisali się na jakieś tam terminowe pakiety , sprawdz ile itp. Płacą 6 zł i ŻEGNAŃSKO - tj. dzwonią po 30 groszy i nic ich nie obchodzi. O to właśnie chodzi. Takich klientów jest zdecydowana większość , jestem tego pewny. I ta oferta Orange jest po prostu strzałem w dziesiątkę. Jeśli ktoś wydaje ok. 30-50zł miesięcznie na telefon to za 100/110zł ma praktycznie opłatę z głowy. Doskonała oferta.

  • 0

    37. ~remik  2006-04-18 00:50:09  host: chello087207181093.chello.pl

    *issa: źle mówisz. Te pakiety w Go są bardziej świetne od kretyńskich pakietów w simplusie. Ale zasadniczo najlepszy rodzaj pakietu jest w TT. Moim zdaniem oczywiście. Bez opłat aktywacyjnych i bez terminów. A teraz do reszty: podwójne doładowanie kończy się w zależności od tego za ile doładowaliście konto. W popie bym z takiego doładowania nie skorzystał bo tam lubią zerować konto Więc mam ich gdzieś :)

  • 0

    38. ~remik  2006-04-18 08:37:04  host: 87.207.181.93

    a jeśli chodzi o klikanie w więcej opinii to pewnie każde kliknięcie liczy się do statystyk odwiedzin na stronie. I tylko temu służy. Więc nie kuście adminów do wprowadzenia "jeszcze więcej opinii" bo pożałujecie hehe

  • 0

    39. ~oskerc  2006-04-18 19:19:46  host: w3cache.dolsat.pl

    ta promocja mi odpowiada i jestem z niej zadowolony.po każdej rozmowie{30gr} jej koszt podliczam w stosunku do zwyklej ceny{60gr} i jest mi z tym bardzo dobrze ze moge oszczedzic na telefonie.a jak sie skonczy to od razu jA przedłuze

  • 0

    40. ~oskerc  2006-04-18 19:23:43  host: w3cache.dolsat.pl

    w dodatku coS im sie pomylilo i zamiast 30 dni moge rozmawiac przez 32 to jest od 1 kwietnia do 3 maja

  • 0

    41. ~Ewusia  2006-04-19 20:24:59  host: adm100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja jestem w popie i to jest najlepszy prepaid.do popa mam 15 gr za minutę do 3 numerów i 1 grosz za smsa.a pakiety masz gadane -30 gr/min do orange i na stacjonarne.pop jest super!

  • 0

    42. ~salvador  2006-04-20 14:17:07  host: 193.24.200.61

    ewusia zal mi twojej glupoty. masz 15 gr do 3 numerow w orange ale nie mow ze masz tez 30 gr do pozostalych w orange. lepsze numery i masz gadane wzajemnie sie wykluczaja. pozdro

  • 0

    43. ~heuman  2006-04-20 16:00:03  host: host-217-172-254-12.lodz.mm.pl

    salvador całkowicie się z Tobą zgadzam i żal Mi tych oszukiwanych klientów Popa i Go w Pazernej Pomarańczy,ale co zrobić sami są sobie winni,że ich robią na okrągło w bambuko

  • 0

    44. ~r  2006-04-21 09:51:26  host: 87.207.181.93

    to jest fakt obiektywny. Za swoją głupotę trzeba płacić. Mi wcale klientów Popa nie żal.

  • 0

    45. ~zergling777  2006-04-24 15:04:40  host: tw42.internetdsl.tpnet.pl

    co za idioci - przeciez pop jest milion razy lepshy od tegol calego orangutana...

  • 0

    46. ~Adam  2006-05-01 16:11:48  host: aps226.internetdsl.tpnet.pl

    Miałem Ere Happy taniej i nie wiem jaki czort mnie podpuscił by zmienić na popa.
    W najbliższym czasie zmieniam spowrotem na Ere.

    Nie kupujcie popa to sie nie opłaca.

  • 0

    47. ~pitus  2006-05-09 09:44:10  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    orange go i pop to sa najgorsze oferty na karte w polsce taka jest prawda

  • 0

    48. ~Robert  2006-05-14 20:51:16  host: epj247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko że chyba jest w tej promocji naliczanie minutowe ??
    Wysłałem mail'a do Orange, ale mi nie odpowiedzieli.
    A jeśli tak to mi się nie opłaca, bo mam zazwyczaj krótkie rozmowy po 10-20 sekund ...
    Pozdrawiam

  • 0

    49. ~Lena  2007-04-30 13:53:18  host: reba001.net.autocom.pl

    W pakiecie Ery za 50 pln rozmowa do stacjonarnych i macierzystej wychodzi 20gr bez łaski i dodatkowych comiesięcznych opłat. Francuzi coś zdzierają.

  • 0

    50. ~oliwka98  2007-10-10 18:16:30  host: 83-238-236-173.adsl.inetia.pl

    z tak taku przeszlam na orange i jestem bardzo zadowolona bo tylko 18 gr za minute do wszystkicz sieci glosuje na orange

  • 0

    51. ~jak??!!  2008-01-19 16:54:10  host: dpz105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kupiłem dziś karte Nowe Orange Go i nieiem jak mam doładować smsy zeby były po groszu?????

  • 0

    52. ~Paulisia  2008-06-03 11:49:34  host: chello089077162194.chello.pl

    ja przeszłam na popa z orange go i dalej nie moge wysłać smsów na smsy po groszu

  • 0

    53. ~Evevi  2008-09-01 22:11:44  host: adoc157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam pytanie jaki jest nr żeby sprawdzić stan pakietów w Orange go masz gadane?

Dodaj swoją opinię