Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości D600 reklamowany z rozmachem

D600 reklamowany z rozmachem

WitekT 2 Grudnia 2005 17:03

0 0

d600Samsung zaprezentował nowy model telefonu komórkowego - SGH-D600. Wprowadzenie telefonu wspartę dużą kampanią reklamową i działaniami PR.

Komunikacja oparta jest o prezentowanie funkcji telefonu pozwalających na przeprowadzenie prezentacji z telefonu na rzutnik.

Planowana jest kampania telewizyjna w głównych kanałach telewizyjnych w Polsce oparta o 15 i 30 sekundowe spoty. Fabuła spotu krąży wokół funkcji telefonu: aparat 2 megapiksela, TV out, Picsel Viewer jak i bezpośrednie drukowanie i jest owiana lekką tajemnicą.
Samsung przygotował też kreację internetową pokazującą najważniejsze funkcje telefonu. Wspomniane formy pojawią się w komunikatorach, na wybranych stronach i portalach internetowch.

W kampanii prasowej nie występują standardowe formy reklamy lecz SGH-D600 pojawia się w sesjach modowych, specjalnych prezentacjach produktów czy butikach modowych.

Telefon SGH-D600 obok modeli SGH-E350 i SGH-E530 pojawi się na reklamie wielkoformatowej w centrum Warszawy - DH Sezam oraz przy al. Niepodległości. Dużą makietę telefonu SGH-D600 można zobaczyć przy wyjeździe z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2005-12-03 04:24:50

    na chwilę obecną moim zdaniem najlepszy telefon na rynku i od połowy grudnia w wolnej sprzedaży :] i jak tylko się pojawi będzie mój chyba ,że wygłupią się z ceną a ja licze na jakieś 2500 :]

  • 0

    2. ~stz  2005-12-29 22:49:30  host: aaya194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja już go mam. dałem za niego 1200 złotych, co na tą klasę jest tanio.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.