Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czym jest nju mobile? [wideo]

Czym jest nju mobile? [wideo]

WitekT 25 Kwietnia 2013 12:15

4 3
Nju mobile opublikował film, w którym opisuje w dowcipny sposób czym jest nowa marka.

Zobacz: [Aktualizacja] Nju mobile - szczegóły oferty.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 28
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    11. ~dan  2013-04-25 13:03:10  host: host-62-141-208-12.swidnica.mm.pl

    nie wiem co tu jest ciezkiego do zrozumienia braki dzieci braki mozgowe :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    12.  2013-04-25 13:07:22

    ty jestes dzieciakiem. Poczytałeś info na stronie to taki cwaniak co wszystko wie ciekawe jak pokażesz ten filmik osobie z ulicy to czy powie ile zapłaci za miesiac w abo czy w karcie. Polskie cebulaki jak zwykle przemadrzale co to nie oni i zero wyrozumiałości.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    13.  2013-04-25 13:26:57

    świetny film ;) fajnie się ogląda

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    14.  2013-04-25 13:37:33

    Już mnie odrzuca. Nie lubię Pazury.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    15. ~  2013-04-25 13:40:06  host: master.zse.wroc.pl

    @9: Jaka kara umowna? Chodzi o opłatę aktywacyjną za wybranie faktury papierowej czy coś innego?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    16.  2013-04-25 13:40:57

    15@ przecież oferta miała być tak przejrzysta więc czemu macie tyle pytań ;) Zapraszam do regulaminu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    17. ~........15...  2013-04-25 13:45:35  host: amd249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    juz wpisy konkurencji sa :D jak zwykle :D bo jak sie ma z nieba stawki w porownaniu do nju to trzeba szukac dziury w calym. u ktoregos z ogolnopolskich operator bylo identycznie ze internet bez lojalki ale... jakastam oplata maleje przez 24 miesiace wiec de facto z loyalka - no i co? ja pier... co ludzie z niektorych z was - zal

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    18.  2013-04-25 13:50:12

    Ja jestem normalnym człowiekiem, który nie lubi ukrytych opłat i przekrecania słów czy podobnych zabiegów. Gadaja w spocie reklamowym, że bez umów bez okresów ale karę zapłacisz :D jak przed 24 miesiacami rozwiążesz umowę :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Rycerz Ni  2013-04-25 14:09:22  host: 178-37-37-61.adsl.inetia.pl

    Dlaczego w roli bohatera przewodnie go Orange obsadziło masło?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~do seba  2013-04-25 14:21:30  host: amd249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czysty populizm uprawiasz. to co moze dalej do polityki? wiekszosc poplynie za twoimi pozal sie boze tekstami :) a to swiadczy tylko o nich z czego oni sami nie zdaja sobie sprawy i to jest piekne :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21.  2013-04-25 16:00:47

    Nie no, reklama jest genialna :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22.  2013-04-25 16:09:17

    reklama jest świetna i nie do końca rozumiem co w niej może być niezrozumiałe. Co prawda nie ma za dużo konkretów jak to wygląda gdy gadasz mało, no ale gdy gadasz dużo, to reklama jest jak najbardziej zrozumiała ;P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Calm7  2013-04-25 16:20:49  host: v43-14.opera-mini.net

    Dużo lepsza reklama EJ JU, niż reklama SMARTa!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2013-04-25 17:29:16  host: ip-94-42-51-108.multimo.pl

    18. Słuszna uwaga.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~  2013-04-25 20:18:49  host: ip-37-209-158-202.free.aero2.net.pl

    Filmik kretyński, nie wiem jakim niedorozwiniętym pajacem trzeba być, żeby to lubić, a ze strony tych co zrobili: taki spocik to marne 100 zł jest wart u przeciętnego grafika. Niczym się nie popisaliście, niumobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26.  2013-04-25 20:59:51

    @18: Gdzie masz informacje o karze umownej?? Jest tylko informacja o koszcie aktywacji (200zł) jeśli nie weźmiesz e-faktury. Jest także informacja o tym, że jeśli już w ciągu trwania "umowy" zrezygnujemy z e-faktury to zapłacimy 200zł kary. Nic nigdzie nie jest napisane o karze za zerwanie umowy! Umowa jest na 30dni i jest automatycznie przedłużana co miesiąc. Możesz ją rozwiązać z 30-dniowym wypowiedzeniem bez żadnych kosztów ponad to co jesteś winien za wykorzystane rozmowy/pakiety. Następnym razem dokładnie poczytaj, pomyśl, a potem pisz...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27.  2013-04-25 21:02:30

    PS. "Regulamin Promocji w ofercie "nju z rachunkiem" punkt 2.3 mówi o "karze umownej" JEŚLI zrezygnujemy z e-faktury w ciągu pierwszych 24 miesięcy a nie mówi o rezygnacji z umowy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~  2013-04-26 02:55:52  host: ip-37-209-157-72.free.aero2.net.pl

    Nie rozumiem co za problem z efakturą. Nawet do odliczeń można było przedstawiać wydruki. No, ale Orange coś zwietrzyło i pewnie chce dorobić na takich co będą chcieli mieć na papierze... Załóżmy, że ktoś domaga się papierowej już po miesiącu, czyli... 200/23=8,69. To ma być cena miesięczna za wystawienie i wysłanie faktury? Dwie kartki plus koperta plus wysłanie listu (firma i tak ma podpisaną umowę z Pocztą) kosztuje prawie 9 zł? Chory zapis i chore postępowanie. Chora kara.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2013-04-26 11:29:26

    @up: w cenniku jest "Rachunek na żądanie" za 5zł i "duplikat faktury" za 10zł.