Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czym jest Biała sensacja Play? [wideo]

Czym jest Biała sensacja Play? [wideo]

LuiN 17 Stycznia 2012 13:22

0 0
Sieć Play rozpoczęła kampanię reklamową "Białej sensacji". Póki co trudno powiedzieć czy chodzi jedynie o nową usługę, czy też może nawet o nowe plany taryfowe. Co pokaże Play?

Równie enigmatyczny jak spot jest wpis na blogu rzecznika sieci Play, Marcina Gruszki: Spadł śnieg. Zatem czas na białą sensację ;-).

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 122
  • 0

    117.  2012-01-19 21:52:11

    "to" już chyba wygrało w Głuchych telefonach 2012 :-) Quo vadis Play?

  • 0

    118. ~Lol  2012-01-19 22:16:13  host: user-31-175-144-5.play-internet.pl

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=POi78 CnMWTU

  • 0

    119. ~  2012-01-19 23:06:20  host: z14-09.opera-mini.net

    jak tylko bede w Rawie Mazowieckiej, to przechodze z Play do tmobile. Chociaz jestem ze wsi, to doic sie nie dam Playowi

  • 1

    120. ~  2012-01-19 23:10:35  host: public-gprs43673.centertel.pl

    Ja tam z oferty zadowolony jestem, tylko działania medialne tej sieci są pajacowaniem. Pajacowe reklamy, pajacowe akcje, no i pajac-rzecznik.

  • 0

    121. ~daniel  2012-01-20 00:39:50  host: maverick.aircity.pl

    @120 dlatego też P4 nie jest poważnie postrzegana przez klientów biznesowych.

  • -1

    122. ~  2012-01-20 04:33:23  host: dco198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    115. Pisanie smsów w sieci za free bez doładowań? Kto niby ma się tak zabawiać? Chyba przedszkolaki. Telefon służy do dzwonienia, a nie do jakiś durnych zabaw.

  • 1

    123. ~  2012-01-20 04:41:37  host: z30-07.opera-mini.net

    Nie mów mi do czego służy telefon. Używam tak, jak mi pasuje, a że mam sms za free, to nie powinno cię martwić chyba. Jojo się cieszy i paru innych, bo mają darmo bez doładowań, a ty płać, jak cię stać.

  • 0

    124. ~  2012-01-20 08:06:27  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    122. spróbuj porozmawiac przez telefon na lekcji... wiekszosc młodziezy pisze sms a co Cie obchodzi co kto robi z telefonem może do surfowania po internecie tez nie służy co ? koso się żyta nie kosi - cytat "Konopielka" i 122 tez taki zacofany

  • 1

    125. ~Bob  2012-01-20 10:05:10  host: user-188-33-247-163.play-internet.pl

    Proszę Państwa! Właśnie widziałem w telewizorni spot rozwijający ten Wątek... Tu chodzi o jakiś śnieżnobiały telefon ze stajni HTC ze słuchawkami...

  • 0

    126. ~  2012-01-20 12:13:48  host: 212.160.172.70

    do 103. Informacje sieciowe np.: o nazwie miejscowosći działają tylko i wyłącznie w paśmie GSM. Jeśli chcesz to widzieć to musisz zmienić pasmo z podwójnego GSM/UMTS tylko na GSM

  • 0

    127. ~Żuraw  2012-01-20 12:38:53  host: ip-79-175-202-120.cable.smsnet.pl

    Biała Sensacja w Play = Czarna Wielka Dziura 2012 w wykonaniu P4. Panie Gruszka, proponuję zabranie wszystkich pakietów na wzór gołego Fresha i przez cały rok pańska firma straci około miliona klientów. Ja zresztą też mam zamiar wydzwonić resztę co mam i przenoszę numer do Heyah! Przynajmniej korzystniejsze warunki i tam się dzieje na lepsze. A w PF odkąd porobiliście te durne profile, tak wasza oferta z miesiąca na miesiąc zaczęła się tylko pogarszać.Pierw profile i kasacja SD przy doładowaniu za 30 zł., potem radykalne pogorszenie warunków ZM, a teraz jeszcze 30za10 poszło do śmietnika... Panie Gruszka, to nie ma sensu. Ujednolićcie ofertę, bo robicie nieświeże mięso mielone niedość, że ludziom w mózgach, to i sobie samym.

  • 0

    128.  2012-01-20 23:54:11

    czym jest biala sensacja?? jedną wielką porażką... a wszyscy liczyli na jakieś fajne zmiany na nowy rok, odświeżenie oferty, a tu lipa i tyle...

  • 0

    129.  2012-01-21 00:07:28

    @71: dla bogatych??? Bogatych nie stać na tego XL-a! To jest promocja dla krezusów. P.S. nie potrafię zrozumieć dlaczego Play 2 razy w przeciagu kilku dni strzelił sobie w kolano? najpierw z 10za30 i teraz z tą beznadziejna Sensacją. Jaki to ma cel. przecież są tam chyba ludzie odpowiedzialni za wizerunek itp i biorą za coś kase. WFS za 1zł w abo 65? tak, ale tylko za jakość wykonania samego telefonu. I tak sie zastanawiam czy i kiedy dożyjemy czasów że w abo najnowsze tel będą za free jak to jest np w Anglii przykładowo abo 35funtow przy zarobkach netto około 1400funtów

  • 0

    130. ~MichałM  2012-01-22 19:00:28  host: host-89-228-165-5.lodz.mm.pl

    Play srey, czekam na telefony juz chyba dwa miesiące, jaja sobie robią....!!!!

  • 0

    131. ~zobacz  2012-01-22 21:04:49  host: e023.multi-play.net.pl

    www.białasenasacja.pl zobacz czy jest ? ;)

  • 0

    132. ~P  2012-01-23 00:16:32  host: user-46-113-24-125.play-internet.pl

    Chyba was rozczaruję jak napiszę, że to nie żadna olbrzymia sensacja... tylko wgrana do każdego telefonu Wildfire S za darmo e-book Janusza Wiśniewskiego. "Rewolucją" jest to że e-book wychodzi wcześniej niż książka...

  • 1

    133. ~Misiek  2012-01-23 19:44:58  host: aar240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 121 - zdziwiłbyś się jak biznes postrzega Play. Właśnie tu liczy się każda złotówka. Z moich znajomych firm MSP tylko jedna trzyma się Orange reszta przeszłą do Play dawno i oszczędza, oszczędza. Widać to wyraźnie w raporcie przeniesienia numerów.

  • 0

    134. ~biznesowy  2012-01-24 10:42:17  host: user-188-33-7-211.play-internet.pl

    121, Mam właśnie internet na firmę, telefony wiec moze pisz o sobie. W mojej Play gra pierwsze skrzypce.

  • 0

    135. ~prestig  2012-01-24 11:11:10  host: abva247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    reklama amfetaminy

  • 0

    136. ~Smooth  2012-01-24 13:57:26  host: ip202-76.ghnet.pl

    TAAAK! NA TO CZEKAŁY MILIONY! ;)

Dodaj swoją opinię