Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czy UPC przejmie Astera? Decyzja UOKiK w ciągu kilkunastu dni

Czy UPC przejmie Astera? Decyzja UOKiK w ciągu kilkunastu dni

WitekT 18 Maja 2011 11:03

0 0
W ciągu najbliższych dwóch tygodni powinna zapaść decyzja w sprawie przejęcia Grupy Aster przez UPC Polska - powiedziała Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel, prezes UOKiK, podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Za wcześnie mówić, jaka będzie. To trudna sprawa — mówi Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel, prezes Urzędu dodając, że liczyła na wydanie decyzji już miesiąc temu, ale potrzebne było dostarczenie przez obie strony dodatkowych dokumentów.

Szerzej o szczegółach transakcji pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Dziennik Gazeta Prawna, Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2011-05-18 11:09:21

    Oby!

  • 0

    2.  2011-05-18 11:31:08

    Lepiej by zrobili Fiber w Bydgoszczy, a nie wydawali kasę na Aster... ;-P

  • 0

    3. ~Cooli  2011-05-18 11:40:56  host: sosso.polmozbyt.krakow.pl

    Z jednej strony oferta UPC jest chyba lepsza, ale z drugiej strony monopol może okazać się złym rozwiązaniem, bo kto z nimi będzie mógł konkurować - jedynie TP i Netia? Wiele nowych bloków nie jest podpiętych do infrastruktury TP, a to oznaczy zupełny monopol.

  • 0

    4. ~ibydddd  2011-05-18 11:54:05  host: trash.pl

    Co mi z takiej prędkości http://www.speedtest.net/result/1301305778.png jak upc przycina p2p?

  • 0

    5.  2011-05-18 12:49:18

    niech wykupią tp:D

  • 1

    6.  2011-05-18 13:00:06

    @4 upc nic nie przycina

  • 0

    7. ~Gollum  2011-05-18 14:07:54  host: user-46-113-92-73.play-internet.pl

    @6: mu chodziło tylko o to aby pochwalić się przeplywnoscia lacza.

  • 0

    8. ~ibydddd  2011-05-18 15:35:50  host: trash.pl

    To wejdzćie sobie "mądrzy" ludzie na forum chello i może uwierzycie w przycinanie p2p. Ale nie. Wy nie nie możecie uwierzyć, bo wy to wiecie, ale jesteście wynajętymi klakierami.

  • 0

    9.  2011-05-18 15:36:57

    @7 chwalić?! Tymi dwudziestoma pięcioma megabitami? xD

  • 0

    10.  2011-05-18 15:50:39

    @8 jak mówie że nie przycina to nie przycina , jak testowałem torenta to transfer pliku w granicach 10MB/s a tu mój speedtest tylko że serwer testowy nie wyrabia http://www.speedtest.net/result/1301563891.png

  • 0

    11. ~ibydddd  2011-05-18 19:51:56  host: trash.pl

    @quzo akurat utorrent ma dobre szyfrowanie i jak leci po udp to nie tnie. Emule nie ma dobrego szyfrowanie i tam głównie leci po tcp. Wyłącz szyfrowanie w torrencie, wyłącz udp to zrozumiesz o co chodzi.

  • 0

    12. ~TVManiak  2011-05-18 20:19:40  host: 84-10-220-144.dynamic.chello.pl

    @ibydddd do bardzo niedawna była to prawda, ale na dziś to g... prawda :) Widocznie musieli wykupić więcej gigasów na międzyoperatorskich łączach i już nic nie przycinają. Na razie...

  • 0

    13. ~ibydddd  2011-05-20 21:40:31  host: trash.pl

    @TVManiak W jaki sposób sprawdzasz czy masz przycięte p2p? Doświadczalnie czy z fusów? Może wymienimy doświadczenia?

Dodaj swoją opinię