Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czy TP powinna już ustawić się w kolejce po P4?

Czy TP powinna już ustawić się w kolejce po P4?

WitekT 19 Czerwca 2007 14:37

0 0

Chris Bannister, prezes P4, skomentował na dzisiejszej konferencji prasowej wypowiedź prezesa Telekomunikacji Polskiej Macieja Wituckiego, że jeżeli P4 zostałoby wystawione na sprzedaż, to TP byłaby zainteresowana zakupem operatora.

Komentarz był krótki, ale treściwy: TP powinna ustawić się w kolejce, powiedział Bannister odmawiając odpowiedzi na pytanie, kto jeszcze w tej kolejce stoi.




Właścicielem 54,6% udziałów w P4 jest nowozelandzki fundusz Novator, który znany jest z tego, że jest raczej krótkoterminowym inwestorem nastawionym na zysk niedługo po starcie, mimo zapewnień, że jest inaczej.

Według informacji, które do nas docierają, sprzedażą udziałów w P4 zainteresowany jest także fundusz Tollerton, który za wniesienie aportem polskiej sieci sprzedaży Germanos, dostał 22% udziałów w operatorze.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42.  2007-06-19 18:13:08

    35: nie moga ;P, w danym czasie moze obowiazywac tylko jeden regulamin. co najwyzej nowym klientom moga dawac do podpisania oswiadczenie, ze zgadzaja sie z nowym regulaminem /wlasnie wprowadzanym, ktory starzy abonenci dostali do akceptacji/

  • 0

    43.  2007-06-19 18:52:46

    co to za sieć to "3"? ktoś podrzuci jakieś info, link czy szczegóły? :)

  • 0

    44. ~jazzman  2007-06-19 18:55:45  host: chello062179059138.chello.pl

    misiu malik analfabeto - bez urazy hahaha posłuchaj chłopino NIE TYLKO PISZ ALE I CZYTAJ UWAŻNIE

  • 0

    45. ~natala  2007-06-19 20:08:08  host: dpd114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o sprzedaży Play mówi się od jakiegoś zcasu...ale narazie żadnych konkretów w tej sparwie nie ma...miejmy tylko nadzieję,że nowy inwestor jak się pojawi to zdziałą dużo dobrego dla klientów:)

  • 0

    46. ~xxx  2007-06-19 20:41:33  host: 212.160.86.252

    Moze by tak wystawic P4 na allegro.pl ?

  • 0

    47.  2007-06-19 21:02:23

    @malik: jesteś the best!

  • 0

    48. ~martix  2007-06-19 21:31:41  host: gsi83.internetdsl.tpnet.pl

    Jeśli TPSA przejmie Play-a to rezygnuje na wieki z tego operatora. Jestem chronicznie uczulony na TPSA i czuje jego smród z daleka. Niech przejmie Playa każda firma byle by to nie była TPSA.

  • 0

    49. ~qaz  2007-06-19 21:38:20  host: docsis-21.nat.tvk.wroc.pl

    #48 popieram, ja tam jeszcze wiekszy smrod czuje z tego badziewnego germanosa

  • 0

    50. ~Fazeusz  2007-06-19 21:45:50  host: hsiproxy.astra-net.com

    Brawo dla prezesa Play :P dobre powiedzial tej calej, zalosnej TePsie! Tak po za tematem Bardzo dobrze oceniam obsluge interesantow w salonach Playa. Postawili na ludzi mlodych, aktywnych i ambitnych. Koles z salonu dzowni do mnie w sprawie niezgodnosci na umowie (z mojej winy) i jakos przyjemnie na luzie mi sie z nim gada bo facet zna sie na rzeczy, nie jak jakies konsultantki z orange (ktore wiecej wynosza z rozmowy ze mna, niz ja uzyskuje informacji od nich :P) Normalnie codziennie chwale tego Playa :D ponad pol miesiaca mija, wykonalem pelno rozmow i dlugo gadalem a 40 zostalo mi 15 zl gdzie w orange juz bym przegadal 50 zl abonamentu i nabil z 10 zl dodatkowo :P

  • 0

    51. ~koles  2007-06-20 07:43:53  host: acmg138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zajebiscie gdyby TP przejeła playa to chyba bym powybijal wszystkie szyby w salonach orange i tp

  • 0

    52. ~koles  2007-06-20 07:45:38  host: acmg138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale wczesniej w urzedzie antymonopolowym za ślepote

  • 0

    53. ~koles  2007-06-20 07:45:39  host: acmg138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale wczesniej w urzedzie antymonopolowym za ślepote

  • 0

    54. ~kam  2007-06-20 08:43:14  host: acqp129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No nie TP+PLAY=1/2 ORANGE

  • 0

    55. ~pitus  2007-06-20 09:38:15  host: 12.71.98.217.tvknet.pl

    tylko nie to tp to zlodzieje

  • 0

    56. ~natan  2007-06-20 09:42:11  host: nat-be2.aster.pl

    nie zapominajcie o udzialach Netii w playu; ciekawe jak ona to rozegra; mozecie sobie wyobrazic, ze jest jest wspolnym inwestorem z tp w jednej spolce? mi jakos ciezko; na rynku szybkiego internetu rywalizuja az milo popatrzec, tzn. Netia obniza ceny, a tu mieliby wspolny interes?? jakos to do mnie nie przemawia

  • 0

    57. ~rolland  2007-06-20 15:09:11  host: 92.85-237-189.tkchopin.pl

    hehe ... tonacy brzytwy sie chwyta ;) ... jak klienci odchodza do Play to mozna to przychamowac. A jak? A mowiac, Nieodchodcie do nich, my ich kupujemy ... Ale sciema made in TP

  • 0

    58. ~wariat  2007-06-21 14:16:11  host: cfz226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak telekompromitacja dorwie sie jeszcze do p4 to ja uciekam z tego kraju!!!!:) Oni juz swoje zrobili widac rozwój oranga i konkurencyjność jego cen a jak play przejdzie całkiem w ich rece to bedzie katastrofa. Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie

  • 0

    59. ~b  2007-06-21 23:24:35  host: aawc54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heheheeheh no to telepolis mnie ubawiło...prawie do łez ;)

  • 0

    60. ~georgina  2007-06-24 11:46:46  host: aawd19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nigdzie potwierdzenia takiej info nie znalazłam,wiec nie wierze.Jakies zamieszanie niewiadomo o co.

  • 0

    61. ~Tuptus  2007-06-28 03:16:06  host: ip-81-210-3-229.netia.com.pl

    jak dla mnie to niech sie sporzedaja, tylko przy tym niech przysla nowy regulamin z info ze umowe mozna rozwiazac w przypadku nieakceptacji nowego regulaminu

Dodaj swoją opinię