Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czy tak będzie wyglądał Nexus 6?

Czy tak będzie wyglądał Nexus 6?

LuiN 25 Września 2014 10:17

3 1

motorola nexus 6 Serwis 9to5google opublikował pierwsze zdjęcie smartfonu Nexus 6, wyprodukowanego przez Motorolę. Premiera już w październiku, sprzedaż od listopada.

Design urządzenia mocno nawiązuje do Motoroli Moto X 2014, dostaniemy jednak większy, 5,92-calowy ekran QHD (498 ppi), najwydajniejszego obecnie na rynku Snapdragona 805, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i akumulator o pojemności 3200 mAh.

Zobacz: Motorola Moto G i Moto X - nowy sprzęt pod starą nazwą




Telefon wyposażony ma być w główny aparat 13 Mpix z podwójną lampą błyskową, który pozwoli na nagrywanie filmów 4K oraz przednią kamerkę 2 Mpix. Telefon trafi do sprzedaży z preinstalowanym Androidem L (Lion).

Premiera urządzenia odbędzie się w przyszłym miesiącu, wraz z prezentacją finalnej wersji Androida L, a od listopada phablet będzie dostępny w sprzedaży.

Źródło tekstu: 9to5google, wł     
Źródło zdjęć: 9to5google

Dodaj do:

Tagi: android l | motorola | nexus 6

w sumie: 17
  • 2

    1. ~me  2014-09-25 10:28:45  host: 194.114.62.121

    No coż - brzydal :-)

  • 3

    2.  2014-09-25 10:41:14

    Nie potrafię się ekscytować dotykowcami, które wszystkie wyglądają tak samo... No, prawie wszystkie, ale przecież to co jest na zdjęciu jest po prostu banalne.

  • -4

    3. ~wi  2014-09-25 10:45:56  host: m069.class100.petrotel.pl

    motorola ?! mam awersje do tej firmy którą kojarzę z analogowymi krótkofalówkami i stacjami CB, czyli zacofaniem?bleeee?.ja dziękuję, ale nie. Poczekam na nexusa 2015 gdyż, nie opłaca się kupić teraz mając Nexusa 5.

  • 2

    4.  2014-09-25 10:57:28

    tani telefon z mocnymi bebechami takie jest założenie i taki jest.

  • 2

    5. ~Marek Nowicki  2014-09-25 11:14:49  host: 212.160.172.85

    Przydałby się telefon o nieco mniejszych gabarytach, taki do 5 cali maksimum. Ciągle te telewizory w dłoni...

  • 2

    6. ~lool  2014-09-25 11:15:41  host: public-gprs514726.centertel.pl

    3 - chlopie widac nigdy nie miales w reku motoroli. Mialem razr i szczerze to byl chyba najlepszy tel jaki mialem pod wzgledem wygladu i kilku ciekawych usprawnien i aplikacji. Przeciez to motorola wyprodukowala pierwszy telefon komorkowy wiec wiedza co i jak... Moto X 2 gen. Bral bym w ciemno, zwlaszcza ze ma pojawic sie w polsce, a nexus 6... Coz, wlasnie czegos takiego szukam :)

  • 3

    7. ~Hose  2014-09-25 11:31:29  host: 31.179.221.20

    Dla mnie zbyt duży, stanowczo zbyt duży.

  • -1

    8.  2014-09-25 11:37:18

    brak slotu na micro SD dyskwalifikuje telefon na starcie !! nawet 32 GB pamieci bedzie za malo !! coz taki to mankament nowoczesnosci !!! szkoda !!

  • -1

    9. ~wi  2014-09-25 12:30:11  host: m069.class100.petrotel.pl

    @6 zona miała kiedyś właśnie fon z klapką razr, koszmarne menu, masakra. Jak już wspomniałem omijam z daleka "hallomoto"... pozdrawiam serdecznie :)

  • 2

    10. ~Syn Ksiedza  2014-09-25 12:55:51  host: mail.aminocom.com

    ja pare dni temu zanabylem moto g 2nd i sczerze powiedziawszy 5 cali to dla mnie za duzo. 4,5 to max. ten ma miec 6, troche nie w ta strone to idzie i pusty smiech mnie ogarnia jak widze azjatow ktorzy robia zdjecia tabletami w etui. wyglada to jakby zeszytem a4 zdjecia robili.

  • 0

    11. ~manyga  2014-09-25 13:00:07  host: sirius.ccig.pl

    @2 Założenie nexusa to zawsze prosty wygląd

  • 1

    12. ~lool  2014-09-25 13:39:18  host: ptcnat.t-mobile.pl

    9 - ale ja nie mówię o tym z klapką tylko o wersji XT910...

  • 1

    13. ~Olek  2014-09-25 13:49:21  host: 84-10-0-226.static.chello.pl

    Sześć cali, hahahaha.

  • 0

    14. ~xxxxx  2014-09-25 14:18:31  host: 77-253-222-77.static.ip.netia.com.pl

    do wi. Czlowieku jak nie wiesz co to motorola raz to sie zastanow co piszesz.A motorola g tez byla udana.Tylko ze teraz to chyba lenovo kupilo motorole.

  • 1

    15.  2014-09-25 15:08:12

    13@ przesada. 4,7" to rozmiar maksymalny by dało się ten telefon jedną ręką obsługiwać (w przypadku kobiet 4,5")

  • 0

    16. ~Szpadel  2014-09-25 18:16:35  host: google-proxy-66-249-93-72.google.com

    Niestety wizualnie słabo :-\ Nexus 5 wygląda dużo lepiej. Kamera w rogu jest wygodniejsza od centralnej. Mam nadzieję, że finalna wersja będzie trochę lepsza.

  • 0

    17. ~...  2014-09-29 01:40:51  host: user-164-126-71-144.play-internet.pl

    G prawda! Liczy się wilekośc urządzenia , a nie wielkość ekranu. Np. popularne LG G2 mini ma 4.7 cala i nawet małe dłonie nie są w tym modelu żadnym problemem.

Dodaj swoją opinię