Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czy tak będzie wyglądać Samsung Galaxy S III? [wideo]

Czy tak będzie wyglądać Samsung Galaxy S III? [wideo]

Q! 17 Stycznia 2012 16:46

0 0

Podczas zakończonych w Las Vegas targów CES, Samsung nie zaprezentował oczekiwanego przez wielu następcy bestsellerowego modelu Galaxy S II. Jednak w jego materiałach promocyjnych można było dostrzec nieznane urządzenie. Czy to właśnie model Galaxy S III?

samsung galaxy s 3 czy takW materiałach promocyjnych Smasunga znalazł się nieznany telefon z dużym ekranem (sporo ponad 4,3 cali) oraz bardzo cienką ramką. Elementem wspólnym ze smartfonami z linii Galaxy jest charakterystyczny przycisk domowy w kształcie prostokąta, z nieznacznie zaokrąglonymi bokami.






Obecnie brak jest jakichkolwiek oficjalnych informacji na temat nowego flagowego smartfona od Samsunga. Według nieoficjalnych informacji ma mieć on m.in. ekran o przekątnej 4,6 cali oraz dwurdzeniowy procesor o częstotliwości większej niż 1,5 GHz. Szerzej o tym pisaliśmy m.in. w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2012-01-17 17:20:44

    @4 Też coś takiego by mi odpowiadało po SGS 2

  • 0

    6. ~bfcb  2012-01-17 17:28:20  host: ptcnat.t-mobile.pl

    to jest SGS II HD dla Wielkiej Brytanii i Australii

  • 0

    7.  2012-01-17 17:40:26

    Galaxy Nexus ma 4.65" jest duzo wygodniejszy i lezy lepiej niz S II ;) Glownie dzieki wyprofilowanej obudowie i lekko wkleslemu ekranowi. To nie tylko zalezy od wielkosci ;)

  • 0

    8. ~  2012-01-17 18:16:12  host: 85.219.163.66

    Wygląda prawie jak HTC HD2

  • 0

    9. ~  2012-01-17 19:19:50  host: host116.opteris.pl

    Kolejna cegla przypominajaca iCeglowke

  • 0

    10. ~Mucus  2012-01-17 20:27:13  host: host86-180-206-142.range86-180.btcentralplus.com

    Ramka tak mala ze zalozysz screen protector z ledwoscia a jak juz wlozysz do case'a to zejdzie! I tak zgadzam sie to IP prawie w czystej postaci z tym ze jak wejdzie IP5 to go zje pogryzie i wypluje... Zresza jakoscia juz to robi czytaj Galaxy2 iP4s...

  • -1

    11.  2012-01-17 23:38:46

    News z gsmareny a nie z waszych źródeł.

  • 1

    12.  2012-01-17 23:43:48

    @piokuk - tak, GSMArena sama nakręciła promo film dla Samsunga. Odpowiem na Twoim poziomie: LOL.

  • -1

    13. ~mx20  2012-01-18 00:55:59  host: s17-15.opera-mini.net

    @Mucus - tak, iPhone rzeczywiscie bije jakoscia. Skoro jest taki swietny to czemu w testach na wytrzymalosc nie zostaje z niego zbyt wiele podczas gdy SGS II ma kilka rys na obudowie? Przeplacajcie dalej ZA NIC i kupujcie przereklamowane jablka, ale za swoje pieniadze, bo zapewne wiekszosc osob piszacych na forach i innych stronach sa sponsorowanych nadal przez mame i tate . Pozdrawiam.

  • 0

    14. ~Mucus  2012-01-18 01:19:20  host: host86-180-206-142.range86-180.btcentralplus.com

    Tak w szczegolnisci ze mam 29 lat...

  • 0

    15. ~  2012-01-18 06:53:17  host: z53-12.opera-mini.net

    "...nieznane urządzenie." Ależ to groźnie i tajemniczo brzmi :D

  • 0

    16.  2012-01-18 10:01:55

    @11 a tak poza tym to wszystko dobrze?

  • 1

    17.  2012-01-18 10:24:17

    Ty kończ to technikum a nie dyskutuj ze starszymi.

  • 0

    18.  2012-01-18 10:52:03

    @16 zakładam że wszystkie newsy są z samfirmware :P

  • 0

    19.  2012-01-18 10:54:46

    @17 Starszy... dobre słowo. Bo dorosły to ty nie jesteś tylko stary.

  • 0

    20.  2012-01-18 11:24:12

    @17 albo inaczej: od kiedy GSMarena ma wyłączność na publikowanie informacji na temat tego co się dzieje na CES 2012? Bo bez tego to co robisz to zwykłe pomówienie.

  • 0

    21.  2012-01-18 14:37:24

    Wybacz, nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji.

  • 1

    22.  2012-01-18 14:52:46

    @21 ja tu widzę "wybacz, nie potrafię odpowiadać na rzeczowe argumenty tylko jątrzyć".

  • 0

    23. ~kokol  2012-01-18 16:00:51  host: 87-207-46-146.dynamic.chello.pl

    Panie Redaktorze . Jak sie dobrze przyjrzysz filmowi to zobaczysz ,że ekran ma 5,3' wyraźnie jest to napisane.

  • 0

    24.  2012-01-20 17:34:35

    hahaha wygląda tak jak miał wyglądać iPhone "5"- z szerszym ekranem- od krawędzi do krawędzi. Tylko przycisk home inny :D

Dodaj swoją opinię