Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czy słuchasz serca czy rozumu...

Czy słuchasz serca czy rozumu...

LuiN 11 Maja 2011 10:25

0 0
W najnowszym spocie reklamowym UPC Polska śmiało porównuje swoje usługi internetowe do tych oferowanych przez Telekomunikację Polską i Netię. Czy słuchasz serca czy rozumu, Internet UPC jest nawet 6 razy szybszy niż ten dostępny przez linię telefoniczną - odczytuje lektor.

Choć przez większość spotu prezentowana jest wizualnie szybkość najdroższego wariantu usługi UPC (120 Mb/s, dostępny w wybranych miastach), na końcowej tablicy promowany jest już Internet 25 Mb/s - najchętniej wybierany przez klientów UPC (dostępny dla wszystkich).






Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 6

    1. ~  2011-05-11 10:34:29  host: 87.204.45.178

    Super. A teraz porozmawiajmy o zasięgu UPC który jest yhm..

  • 2

    2.  2011-05-11 10:35:02

    Skoro upc jest takie rewelacyjne to ciekawe czemu wiele osób rezygnuje z usług tej firmy. Może to przez beznadziejne dekodery do tv i pseudo telefon stacjonarny. W upc tylko internet działa dobrze.

  • 1

    3. ~  2011-05-11 10:36:57  host: public-gprs50904.centertel.pl

    Niech porównują tylko niech porównają dostępność usług w miejscowościach poniżej 100tys. mieszkańców.

  • 5

    4.  2011-05-11 10:44:36

    no właśnie... kogo to obchodzi, że mają 6 razy szybciej za tę samą cenę czy nawet taniej? nawet ja za darmo będzie, nie będzie to dla mnie korzystniejsze niż mam teraz, bo to jest dla mnie niedostępne ;-)

  • 2

    5. ~KPOS  2011-05-11 10:44:47  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    Serca i Rozumu i tak nie przebiją! A ich oferta jest momentami śmieszna, zwłaszcza gdy interesuje nas tylko jedna usługa, bez pakietu z tel. i tv... A intenet 25Mb/s nigdy nie osiągnął u wszystkich znajomych więcej jak 16Mb/s... Więc wolę swoją Neo, która od lat trzyma prędkość z umowy a obecne 10Mb/s mi w zupełności wystarcza, tak jak poprzenide 6Mb/s..

  • 1

    6. ~  2011-05-11 10:47:38  host: 178-37-177-142.adsl.inetia.pl

    Zbędna reklama. Każdy wie, że tak jest i jak jest w zasięgu UPC - bierze UPC. Normalnie Hamerykę odkryli i już widzę te komentarze porównujące lokalnych dostawców kablowych do ogólnoplskiej oferty ADSL...Nie można porównywać rzeczy nieporównywalnych, a jak masz szczęście być w zasięgu UPC - to bierzesz, i tyle.

  • 1

    7. ~  2011-05-11 11:02:05  host: public-gprs50904.centertel.pl

    Mam to "szczęście" bycia w zasięgu UPC i powiem tak, że gdybym nie brał u nich pakietu tv+net tylko sam net, to wcale ich oferta nie jest specjalnie ciekawa. Lokalni dostawcy mają niższe ceny a jakość także dobrą. Także oferta UPC ma sens jak bierzemy pakiet inaczej warto poszukać alternatywy

  • -2

    8.  2011-05-11 11:40:51

    Ale reklama śliczna. Najlepszy jest ten wlokący się stegozaur :-D 100 razy lepsze od kwaśnych, przekombinowanych kukiełek TP.

  • 2

    10.  2011-05-11 12:16:13

    Oferta UPC ciekawa, ale faktycznie dla tych co są w jej zasięgu. Coś się zaś tyczy Serca i Rozumu :) to chyba jedyny pozytywny wizerunek TP :)

  • -3

    11. ~Mike  2011-05-11 12:22:31  host: 178-37-144-90.adsl.inetia.pl

    Czy większość ludzie mieszka na wsi? Na Śląsku w każdej norze jest UPC.

  • 0

    19.  2011-05-11 12:48:02

    @11 no patrz... nawet w miastach gdzie UPC jest wcale nie oznacza to, ze jest sie w ich zasiegu. mam znajomych, ktorzy na uslugi UPC nie narzekaja (no moze po za routerem, ktory potrafi bez powodu kilka razy w dniu na 2-3 minuty zniknac z eteru). ich sasiedzi z bloku obok maga tylko o internecie 10-25 mbit pomarzyc, bo jedyne co u nich jest to para miedziakow z parametrami na 6 mbit i multimedia (choc internetu akurat tam chyba po koncentryku nie daja). tak jest w wielu miastach, gdzie spoldzielnie/zarzadcy specjalnie blokuja konkurencje pozostawiajac jedna - dwie alternatywy z czego jedna to zazwyczaj TP i operatorzy alternatywni, a druga to jakas kablowka ew. siec osiedlowa jak ktos ma szczescie.

  • -1

    21. ~  2011-05-11 13:35:01  host: 212.160.172.70

    mam UPC 25mbitow w porownaniu z moja neozdrada 2mbity to NIE MA CO POROWNYWAC polecam kazdemu kto jest w zasiegu a raczej nie, nie polecam bo wieksza liczba uzytkownikow moze obnizyc jakosc lacza, wiec kupujcie neo.

  • 0

    22. ~leny  2011-05-11 14:30:51  host: dox178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21, tylko że prędkość łącza to nie wszystko. Liczy się również stabilność internetu, obsługa klienta, czas usuwania ewentualnych awarii, pomoc techniczna itd., i pod tym względem dla mnie TP ma przewagę nad UPC.

  • 0

    23. ~j3sion  2011-05-11 15:52:22  host: 89-78-122-245.dynamic.chello.pl

    @22 zgadzam się Ci co korzystali z UPC i mieli jakieś problemy rzadko mają dobrą opinie o nich, poza prędkością jeśli jest jakaś awaria która np wystąpi w piątek do poniedziałku nie ma neta. Inna sprawa, że w moim przypadku mieli bałagan z fakturami i co miesiąc odłączali mi neta, mimo że wszystko z mojej strony było popłacone, dziwnym trafem zawsze w piątek i przez 3 dni nie miałem dostępu. Jeśli byłaby alternatywa w postaci lokalnej usługi z taką samą prędkością brałbym dziś w ciemno.

  • 0

    24. ~  2011-05-11 16:01:39  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    Ja na net od UPC nie narzekam ale tak jak pisali poprzednicy, atrakcyjne ceny są dopiero w pakietach 2w1 lub 3w1. Pojedyncze usługi to żadna cenowa rewelacja

  • 0

    25. ~  2011-05-12 19:47:42  host: 178-37-207-190.adsl.inetia.pl

    23-w netii jest jeszcze gorzej niż w UPC więc kto ma TP i UPC to niech się cieszy.

  • 0

    26.  2011-05-16 13:32:45

    jeżeli chodzi o TP, to ja bardzo cenie sobie możliwość wzięcia Neostrady na próbę (30 dni). Szkoda, że nie jest to standardem u pozostałych operatorów.

Dodaj swoją opinię