Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czy Play pozwie T-Mobile za skopiowanie oferty?

Czy Play pozwie T-Mobile za skopiowanie oferty?

LuiN 29 Marca 2012 22:41

0 0

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, napisał na swoim blogu, że P4 nie zamierza pozywać PTC za skopiowanie taryf. Pod warunkiem jednak, że PTC nie będzie oskarżać P4 o kopiowanie oferty T-Mobile...

Co do samej oferty, Gruszka stwierdza krótko: Klienci T-Mobile też mają prawo do dobrej oferty. P4 poruszyła natomiast wypowiedź Grzegorza Borsa, członka zarządu PTC, cytowana przez media: To nie my kopiujemy P4, to Play wprowadza ofertę podobną do naszej.




Jeśli tak nie powiedział lub został źle zrozumiany - to jest jeszcze czas, aby to sprostować - komentuje sytuację Marcin Gruszka. Jeśli jednak tak sformułowane oskarżenie pod adresem P4 zostanie podtrzymane, to sieć podejmie kroki prawne.

Jeśli Pan Grzegorz ma konkretne dowody na to, że to Play skopiował ofertę T-Mobile, albo że oferta Play była dziwnym trafem podobna do niezależnie przygotowanej oferty T-mobile, to nie mogę się doczekać, aby zobaczyć te dowody w sądzie… - kwituje Marcin Gruszka.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    62. ~romano NOG  2012-03-30 08:56:11  host: a12.net145.okay.pl

    Słuchajta ludziska nie róbcie jaj kłócąc sie o bzdury. Trzeba sie cieszyc ze nam abonentom sie robi lepiej. Play zaczął i dzieki niemu T-mobajlowycy też zyskają.

  • 0

    63. ~zulugula  2012-03-30 08:58:56  host: public-gprs304057.centertel.pl

    @olo chłopcze podaj jakiś link

  • 2

    64. ~pracownik plusa  2012-03-30 09:01:36  host: z48-11.opera-mini.net

    Ale play znów był pierwszy. Wczoraj w playu już to sprzedawali choć oficjalnie rusza to od dziś.

  • 0

    65. ~  2012-03-30 09:16:04  host: 178-36-208-223.adsl.inetia.pl

    Najbardziej przezywają porażkę Play w segmencie premium osoby, które wydają w prepaidzie 10-30zł hehe ale bronia operatora jakby mieli z tego jakieś profity. Co to za różnica, kto był pierwszy dla Kowalskiego? Jest oferta i niech ta walka przeniesie sie także na inne segmenty np. niskie abonamenty i oprepaid

  • 0

    66.  2012-03-30 09:24:42

    Swoją drogą to bardzo dziwne są zbieżności cenowe obu ofert. Dlaczego nie ma choć 1 zł różnicy? Dlaczego T-Mobile lub Play nie mogło dać oferty za 78,99 zl ? Nie trzeba zbyt wiele by sie wyróżnić...

  • 0

    67. ~dee  2012-03-30 09:33:13  host: apn-77-112-120-8.dynamic.gprs.plus.pl

    66. Play nie mogło bo było pierwsze :)

  • -2

    68. ~Piotrek  2012-03-30 09:36:37  host: 75-goc-26.acn.waw.pl

    Gadacie że play zrobił konkurencję - a teraz jak T-mobile zrobiło konkurencję nowej ofercie play to co?? już konkurencja jest zła bo ludzie nie podpiszą oferty w Play. Sorry ale jeśli biznes (a to głównie do nich jest ta oferta skierowana) to powinien wybrać JAKOŚĆ zwłaszcza że oferta jest podobna. Więc Pan Gruszka z 5 melonów może liczyć na 50 tyś a T-mobile może uzyska więcej niz zakładane 0,5 miliona. Czekamy na ruch Orange dla Firm bo na odpowiedź PolkomtelU nie ma co liczyć :P

  • -1

    69. ~xy  2012-03-30 09:59:37  host: user-164-127-116-139.play-internet.pl

    Grucha jest żałosny, jak zwykle zresztą. Nie może przełknąć, że Era ich tak zaskoczyła.

  • 2

    70. ~Divhashmorex  2012-03-30 09:59:50  host: z51-15.opera-mini.net

    68, jesteś idiota czy tylko udajesz? Moim zdaniem bardzo dobrze, że T-mobile odpowiedział na ofertę Play. Gorzej, że w jego wykonaniu mamy plagiat. Najwyraźniej co niektórzy są bardzo ograniczeni umysłowo, aby zrozumieć o co chodzi Marcinowi Gruszce. Wypowiedź konkurenta sugeruje że to play skopiował ofertę od T-mobile, więc albo niech sprostują wypowiedź, albo w sądzie niech przedstawia na to dowody. A będzie niewątpliwie ciężko.

  • 0

    71. ~dee  2012-03-30 10:00:38  host: apn-77-112-120-8.dynamic.gprs.plus.pl

    Taa a ruch orenż będzie taki że aż nam oko zbieleje :)

  • 1

    72. ~  2012-03-30 10:05:54  host: z07-03.opera-mini.net

    71. No tak, Orange przedstawi kolejnego zwierzaka: Żyrafę :-D

  • 1

    74. ~  2012-03-30 10:35:12  host: 81.219.84.18

    @72 - Geparda. NIe można go dogonic. :P

  • -1

    75. ~Wombat  2012-03-30 10:50:09  host: public6755.xdsl.centertel.pl

    Ta pozwie i co? nie da się logicznie myśląc stworzyć nowej ofery, przygotować regulaminu, dać do zaakceptowania w kwaterze głównej w przeciągu paru godzin. Kiedy to zrozumiecie? T było przygotowane na takie coś i można powiedzieć że mieli asa w rękawie.

  • 0

    76. ~  2012-03-30 10:58:02  host: z07-03.opera-mini.net

    75. O to właśnie mi chodziło. Dziś plej, jutro timobilej ;-)

  • 0

    77. ~phi  2012-03-30 11:05:41  host: 89-72-108-255.dynamic.chello.pl

    @74 - chyba prędzej tchórza. Mimo wszystko Diabeł Tasmański byłby lepszy. Nawet Apple się go boi ;) Ciekawe kiedy Plus się obudzi :D

  • 0

    78.  2012-03-30 11:38:00

    Jeżeli ktoś twierdzi, że TM chciał wprowadzić tą ofertę, to zapytowywuję się Was: dlaczego nic wcześniej nie powiedzieli, a przecież lubią chwalić się kilka miesięcy wcześniej, nawet jak zmieniają tapety w biurze; i po drugie czemu nie tą ofertę zapowiadali jako rewolucję i że planują coś ciekawego, tylko dali marną imitację Skype'a tłumacząc to rewolucją? Po freyah przecież było wiadomo, że nie będą szli w nielimitowane połaczenia z komórek.

  • 0

    79. ~  2012-03-30 14:53:30  host: 83-238-142-234.ip.netia.com.pl

    @72@4@77 Orange wprowadzi to samo a taryfa się będzie nazywać PAPUGA :P

  • 0

    80. ~  2012-03-30 14:58:22  host: 178-36-208-223.adsl.inetia.pl

    @78. chłopie, Ty naprawdę tak tym żyjesz?? :)Oferta była przygotowana pewnie na nieco późniejsze wprowadzenie a materiały były przygotowane. Wyluzuj człowieku. Ważne, że się zmieniają na korzyść oferty. Niech wprowadzają wszyscy i niech wszyscy obniżają ceny, bo chyba na tym nam powinno zależeć. A tutaj widzę kłótnie, kto pierwszy wprowadził i kto od kogo skopiował :) Jak w piaskownicy. Czy to jednak prawda, że większość tutaj piszących to młodzieńcy bez zajęć w życiu??

  • 0

    81. ~lannister  2012-03-30 19:57:14  host: user-46-112-176-193.play-internet.pl

    Przesadzają... a ten Play już doslownie wydziwia. Muszą po prostu przyjąć to z honorem, że na rynek weszła dużo lepsza od nich sieć, a ich wielkie brzemię topowej oferty należy teraz do T-Mobile. Moim zdaniem nielimitowane połączenia do numerów za granicą jest w dzisiejszych czasach na wagę zlota.

  • 0

    83. ~lolo  2012-03-31 08:21:30  host: 91-227-196-10.net4me.pl

    ale jakie rażące błędy przy tworzeniu tej umowy popełnili!! ktoś wrzucił umowę do internetu, poszukajcie sobie. są w niej odniesienia do punktów które nie istnieją, lub błędy odnośnie okresu na jaki podpisuje się tę umowę.... żałość, i tyle. i jeszcze mają czelność pisać że to play im ukradł ofertę i że to play ma szpiega :P już mnie u siebie więcej nie zobaczą...

Dodaj swoją opinię