Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czy doczekamy się BlackBerry z Androidem?

Czy doczekamy się BlackBerry z Androidem?

orson_dzi 10 Lipca 2015 13:39

4 4

black berry venice BlackBerry zarejestrowało dwie domeny internetowe, która mogą wskazywać na poważne zainteresowanie Kanadyjczyków Androidem.



AndroidSecured.net i AndroidSecured.com, to dwie domeny zarejestrowane przez BlackBerry 7 lipca. Przypomnijmy, że prezes kanadyjskiej firmy zapowiedział, że BlackBerry chętnie zajęłaby się tworzeniem smartfonów z Androidem, o ile ten będzie bezpiecznym systemem. Gdyby tak się stało, byłaby to obopólna korzyść zarówno dla kanadyjskiej firmy, jak i użytkowników Androida. Jedni mogliby w końcu wyjść z finansowych nizin, a drudzy zyskaliby na lepiej zabezpieczonym systemie.




Na rynku już pojawiają się pierwsze głosu mówiące, że nadchodzący w listopadzie slider BlackBerry Venice może być wyposażony właśnie w Androida. Smartfon zaoferuje ekran QHD o przekątnej 5,4 cala, pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY, podobną do tej z modelu BlackBerry Passport, aparat o rozdzielczości 16 Mpix, 3 GB pamięci RAM i sześciordzenowego Snapdragona 808.

blackberry slider blackberry slider

Źródło tekstu: domaintools; @upleaks; wł     

Dodaj do:

Tagi: blackberry venice | google | android | blackberry

w sumie: 28
  • 1

    10. ~MRX  2015-07-10 14:31:04  host: 77-45-111-34.sta.asta-net.com.pl

    Mam nadzieję, że kolega wyżej wie, że BlackBerry ma właśny system BB OS i skończy swoje niemądre wypowiedzi.

  • -3

    11. ~ANZ PIŁA  2015-07-10 14:40:17  host: 77-45-111-34.sta.asta-net.com.pl

    @10 W Pluju i Plasie sprzedają z Windowsem.

  • -2

    12.  2015-07-10 14:46:28

    BB ratuje się przed kataklizmem wskakując do tonącej łodzi, bo bierze przykład z HTC, Sony, LG, Samunga itd :)

  • -3

    13.  2015-07-10 14:51:11

    Android miałem kiedyś ale teraz wole windowsa jest lepszy od androida

  • -3

    14.  2015-07-10 15:02:36

    @13 co wybierzesz następnym razem? Windowsa już nie będzie.

  • 1

    16. ~jacek  2015-07-10 16:07:35  host: 85.219.163.130

    a jaki telefon ma wiecej niz 4gb ram :D ?

  • 0

    17. ~SeT  2015-07-10 19:51:04  host: public-gprs516938.centertel.pl

    A dla mnie to dobra wiadomość! Terminali BB używam od 10 lat i nigdy mnie nie zawiodły ale... w moim Q10, którego mam teraz 90% aplikacji pochodzi z Google Play. Developerzy nie wypuszczają softu na BB OS bo im się to nie opłaca! Android może uratować Blackberry a ja chętnie kupię telefon z bezpiecznym Androidem

  • 0

    18. ~Jacek  2015-07-10 20:31:11  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Tylko, ze prawdopodobnie nie bedzie BB z Androidem jako takim jakim znamy z innych urzadzen. Umowa BB z Google ma bardziej dotyczyc mozliwosci korzystania przez BB z uslug google- google service

  • 1

    19. ~Calm7  2015-07-10 21:45:45  host: dnh150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BlackBerry z Symbianem, to by było coś.

  • 1

    20. ~XIX  2015-07-10 22:28:10  host: public-gprs360466.centertel.pl

    J3bac applefana na weekend!

  • 0

    21. ~Calm7  2015-07-10 23:08:08  host: n10-02-06.opera-mini.net

    Android może lizać pięty systemowi Nokia zainstalowanemu na moim telefonie Symbian

  • 0

    22. ~Pi pi  2015-07-11 06:37:48  host: apn-46-215-84-73.dynamic.gprs.plus.pl

    @21 szkoda tylko ze tak malo moze obecnie pobierac app z a google play.

  • 0

    23. ~Co to=  2015-07-11 07:18:39  host: user-46-113-31-242.play-internet.pl

    ×÷19. 21. Odgrazales sie nieeuropejczykowi, a on i tak cie usunal!

  • 0

    24. ~Calm7  2015-07-11 10:52:24  host: 188.146.100.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a ja wam napisze , że najlepszym systemem byłby black berry na mojej noki s30 . od razu kupiłbym kilka takich telefonów na zapas

  • 1

    26. ~  2015-07-11 12:28:09  host: m83-186-157-239.cust.tele2.hr

    Applefan, jabłka prędzej czy później gniją. ;)

  • 1

    27. ~Lolo  2015-07-11 12:37:19  host: apn-46-169-109-101.dynamic.gprs.plus.pl

    @26 Sluszna uwaga. To dotyczy niektorych ludzi. Jedni umieraja i niektorzy tak jak wspomniales: predzej czy pozniej......

  • 0

    28. ~?  2015-07-13 09:47:18  host: 89.174.81.114

    i to będzie koniec black berry. system niegdyś typowo bznesowy dla najbogatszych użytkowników przeżywa swoją brutalną agonię w dobie adnroida i windowsa.

  • 0

    29. ~hens  2015-07-13 12:47:47  host: 46.238.221.17

    @ ~ANZ PIŁA
    Nie ważne czy sieć to Play czy Plus,
    na terminalach BB zawsze jest i był BB OS
    BlackBerry nie ma i nigdy nie miał Windowsa na pokładzie.
    Ale system trzeba jeszcze potrafić odróżnić.
    Jak kafelki i ikony są na ekranie i od czytania specyfikacji oczy bolą,
    to nie dziwię się że tak twierdzisz.

  • 0

    30. ~hens  2015-07-13 12:57:54  host: 46.238.221.17

    @28
    Pomarzyć o upadku firmy dobra rzecz. Terminale BB posiadają wiele funkcji które są nie dostepne w innych S.O.
    Śmiem twierdzić że to ogryzek jest o wiele droższy od Blackberry. (pomijam BB Pasport)
    Ale aby wydać 3,5 tys zł. na iPhone 6 to trzeba mieć nieźle namieszane w głowie.

  • 0

    31. ~dav  2015-07-13 14:38:55  host: host-52-67.compi.net.pl

    nie mogę się doczekać na porządnego smartfona z Androidem i fizyczną klawiaturą, trzymam kciuki za BB!

Dodaj swoją opinię