Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czy Chińczycy będą mieli iPhone'a?

Czy Chińczycy będą mieli iPhone'a?

WitekT 14 Stycznia 2008 11:50

0 0

apple iphoneCzy Chińczycy będą mogli kupić oficjalnie iPhone’a? China Mobile poinformowało właśnie o zakończeniu rozmów z Apple.



Telekom nie udzielił informacji o tym, czy rozmowy zakończyły się sukcesem. Przedstawiciele Apple nie wypowiedzieli się jeszcze w tej sprawie.


iPhone jest w tej chwili dostępny w USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Nie wiadomo kiedy - i czy w ogóle - zawita do Polski. Jedno jest pewne - najpierw do Polski będzie musiał wejść internetowy sklep muzyczny Apple - iTunes.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Dow Jones, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2008-01-14 12:04:11

    Przereklamowana zabawka. Nie wiem po co Chińczykom i w ogóle azjatom iPhone, chyba tylko aby szpanować, że ma się zabawkę z Ameryki. Mają znacznie lepsze i bardziej zaawansowane technologicznie telefony.

  • 0

    2. ~mrzolwik  2008-01-14 12:07:11  host: abbi52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chińczycy nie mają 3g, więc iPHone jest dla nich wystarczający. Nic ważniejszego w Chinach niż lans. nie ma. Użyteczność jest daleeeko daleeko w tyle

  • 0

    3. ~piokuk  2008-01-14 12:42:03  host: 82.160.57.42

    Bełkot jakiś. Skoro China Mobile poinformowało właśnie o nieudanym zakończeniu rozmów z Apple to jak można zdanie dalej pisać, że telekom nie udzielił informacji o tym, czy rozmowy zakończyły się sukcesem. Przecież to jest ewidentna sprzeczność.

  • 0

    4.  2008-01-14 12:43:56

    piokuk: mój błąd, wkleiłem nie tą wersję zajawki, co trzeba. Błąd już poprawiłem.

  • 0

    5. ~piokuk  2008-01-14 13:11:44  host: 82.160.57.42

    :)

  • 0

    6.  2008-01-14 13:28:11

    Chińczycy pewnie negocjują zakup jednej sztuki. Potem to już zaczną sprzedawać swojego w dużo niższej cenie:)

  • 0

    7.  2008-01-14 13:29:03

    I jest nadzieja, że dołożą 3G i MMS-y:) Gratis

  • 0

    8. ~znawca  2008-01-14 13:32:28  host: atropos.tpi.pl

    Apple łaske robi że sprzedaje iPhona wybranym operatorom.

  • 0

    9.  2008-01-14 14:32:13

    dla fanow jabluszka http://www.youtube.com/watch?v=ofWnyUHwoYI&feature=related klasa sama w sobie, oczywiscie, ze mocna strona jest marketing... jezeli chodzi o polski rynek to przychodzi mi do glowy heyah

  • 0

    10. ~Tojo  2008-01-14 15:26:28  host: 217.153.60.83

    Juz jest prawie na ukonczeniu Meizu M8 - odpowiednik iPhonea.

  • 0

    11. ~znawca  2008-01-14 17:56:19  host: atropos.tpi.pl

    Meizu M8 ma być gotowy wg zapowiedzi dopiero w połowie 2008 czyli na wakacje Więcej info: http://www.telepolis.pl/news.php?id=9081

Dodaj swoją opinię