Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cztery tanie Nokie

Cztery tanie Nokie

LuiN 2 Kwietnia 2008 21:29

0 0

Nokia zaprezentowała cztery nowe modele z dolnej półki: Nokia 7070 Prism, Nokia 5000, Nokia 2680 slide i Nokia 1680 classic.

nokia 7070 prism Nokia 7070 Prism to telefon z klapką o charakterystycznym wzornictwie znane z innych modeli linii Prism. Przy cenie około 50 euro telefon oferuje ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, wyświetlający 65 tys. kolorów, 11 MB pamięci wewnętrznej, GPRS, dzwonki Mp3 i książkę telefoniczną mieszczącą 1000 kontaktów. Dla wielu osób atutem okazać może się też niewielka waga wynosząca tylko 78 g. Telefon trafi do sprzedaży w trzecim kwartale tego roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 7070 Prism w katalogu.

nokia 5000 Nokia 5000 zaoferuje już nieco więcej. Telefon o grubości 11,1 mm zmieścił w sobie takie cechy jak aparat 1,3Mpix, radio, Bluetooth, dwucalowy ekran o rozdzielczości QVGA (240x320 pikseli) i obsługa transmisji EDGE. Telefon trafi na rynek już w drugim kwartale tego roku, w cenie 90 euro bez podatku. Dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: Cyber Green, Neon Blue i Perfect Purple.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 5000 w katalogu.




nokia 2680 slide Nokia 2680 slide, to prosty telefon o rozsuwanej konstrukcji. Trafi na rynek w czterech wariantach kolorystycznych: Slate Gray, Night Blue, Orange i Violet. Telefon posiada ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, radio, Bluetooth i obsługuje dzwonki Mp3. Konfigurację uzupełniają aparat VGA i obsługa GPRS i EDGE. Telefon dostępny będzie w trzecim kwartale tego roku, w cenie 75 euro bez podatku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 2680 slide w katalogu.

nokia 1680 classic Ostatni zaprezentowanych przez Nokię modeli - Nokia 1680 classic, to telefon jednobryłowy oferujący aparat VGA z nagrywaniem wideo, ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, wyświetlający 65 tys. kolorów, a także transmisje GPRS i EDGE oraz dzwonki Mp3. Telefon w cenie 50 euro bez podatków, dostępny będzie od drugiego kwartału tego roku, w czterech wariantach kolorystycznych: Black, Slate Grey, Wine Red i Deep Plum.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 1680 classic w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2008-04-02 22:36:40

    heh dla dziadkow?? moze nie kazdy ma takie wielkie potrzeby ? miec wypasiony telefon i nie korzystac z jego funkcji swietna sprawa :)

  • 0

    11.  2008-04-02 22:41:38

    no nie wiem ale przecież telefony z kamerą VGA to raczej produkcja na rynek 3-ego świata jest

  • 0

    12.  2008-04-02 22:47:34

    5000 - FAJNY SPRZęT Za 90 ojro. Będziem łykać :)

  • 0

    13. ~nokia  2008-04-02 23:01:50  host: dynamic-62-87-146-131.ssp.dialog.net.pl

    ludzie w jakim świecie żyjecie w japoni już zapomnieli o 2 generacji a my przez takich ludzi co gadają że telefon jest tylko do dzwonienia dalej stoimy w miejscu

  • 0

    14. ~jojo  2008-04-02 23:08:43  host: egr192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13 - przez takich ludzi...? Mam rozumieć, że w Japonii już w ogóle NIE rozmawiają i NIE wysyłają SMS-ów przy pomocy komórki.

  • 0

    15. ~Mimi  2008-04-02 23:51:01  host: f142-156.opera-mini.net

    Jojo, oczywiscie ze tak, rozmawiaja, ale wiekszosc rozmow to trzymaja tel przed soba i sie widza, i to taniej niz w ktorymkolwiek krajow europy.a jesli nie odbierzesz polaczenia wideo bo nie masz ochoty, to jakos audio lepsza niz gdyby telefon posiadal mikrofony stereo lub system 5.1 lub nawet 7.1. I to na terenie calego kraju! (nawet na zapchlonej wsi, zapomnianej przez Boga). Taka to roznica. Ktos sie nie zgadza to slucham. U nich 3g to powoli nedza jak u nas 2g. Takie porownanie. A co smsow... stary, oni nie musza pisac tylko nagrywaja wideo i przycisk send! Ty to se mozesz pisac poematy nawet...

  • 0

    16. ~nokia  2008-04-02 23:59:10  host: dynamic-62-87-146-131.ssp.dialog.net.pl

    jojo chodziło mi o polskich ludziskach co tak gadaja

  • 0

    17. ~nokia  2008-04-03 00:02:00  host: dynamic-62-87-146-131.ssp.dialog.net.pl

    mi i jestem za tym co piszesz jestś żomuś który zna sie na zeczy,a w polsce 40% ludzi nie wie co to jest mms i co gadają w dzienniku o 19.30

  • 0

    18. ~berdys  2008-04-03 00:23:24  host: ip-89-174-120-123.multimo.gtsenergis.pl

    No tak, orange pewnie zacznie sprzedawac 1680 za jedyne 699 z vat w zestawach pop. W lipcu 2009 roku.........

  • 0

    19. ~jarek  2008-04-03 00:34:35  host: emu21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Polsce i tak będą kosztować krocie bo to przecież nokia

  • 0

    20. ~jojo  2008-04-03 00:42:00  host: egr192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mimi, nokia to naprawdę, żadna nowość, że jesteśmy 100 lat za... Japonią ;-) - jednak mnie chodzi o co innego. Co mają do tego ludzie, którym komórka służy do dzwonienia? To, że ktoś w Polsce potrzebuje prostej komórki nie oznacza jeszcze, że hamuje rozwój telefonii mobilnej - taki stwierdzenie jest co najmniej (sorry) ale śmieszne. Zresztą Mimi, sam przyznałeś/ałaś, że pomimo dużo lepszej jakości połączeń przy większej dostępności bardziej zaawansowanych usług ludzie tam PRZEDE WSZYSTKIM wciąż rozmawiają przez komórki. ;-)

  • 0

    21. ~  2008-04-03 01:18:40  host: p03-05.opera-mini.net

    Nokia śmiech ogarnia jak się czyta Twoje posty...

  • 0

    22.  2008-04-03 09:22:42

    www.fazafm.com - telefon, jeśli tego nie wiesz - wytłumaczę Ci chętnie, służy do pokazywania a nie do korzystania ;-)

  • 0

    23.  2008-04-03 09:27:49

    A co do Japonii... Proszę Państwa... W Japonii ludzie pracują, ze nie powiem za... lają ;-) W Polsce Niby więcej niż w innych europejskich państwach podobno pracujemy, tylko ciekawe, że wszyscy na wszysko mają czas. Ciekawe, że w godzinach pracy urzędu w centrum miasta można spotkać połowę urzędników... Ciekawe co oni za służbowe obowiązki wykonują w spożywczym albo obuwniczym?

  • 0

    24. ~ktos  2008-04-03 11:54:18  host: apb68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do tej 1680 to juz niepotrzebnie wcisneli aparat tak by byla fajna sluchaweczka :) sam znam wiele osob ktore oczekuja od telefonu ze bedzie dzownil i wysylal sms i nie potrzebuja zadnych aparatow, odtwarzania mp3 i nie wiadomo czego jeszcze :)

  • 0

    25.  2008-04-03 12:42:17

    wroze popularnosc duza prostota i niska cena

  • 0

    26. ~jojo  2008-04-03 13:05:49  host: edp251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak wlo - w Japonii tak za........ja, że (jak pewnie wiesz) sporo Japończyków nie ma czasu i nie potrafi się już nawet śmiać, cieszyć z tego że życie jest jednak piękne. Nie jestem pewien czy załamania psychiczne są warte takiego (tak gwałtownego) rozwoju gospodarczego Japonii. Coś kosztem czegoś. Moim marzeniem jest spokojne, sielskie, błogie życie na wsi. ;-) Nie wyobrażam sobie życia w gułagu jakim jest Japonia.

  • 0

    27. ~nokia  2008-04-03 13:20:10  host: dynamic-78-8-15-164.ssp.dialog.net.pl

    ~ 2008-04-03 01:18 p03-05.opera-mini.net widze ze mialeś w rodzince partyjnego no cuż wspólczuje

  • 0

    28.  2008-04-05 18:45:05

    #27: a co to, już tatusia w PISie nie można mieć? :-D

  • 0