Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cztery nowe kanały TV w Orange

Cztery nowe kanały TV w Orange

LuiN 16 Stycznia 2008 08:02

0 0

orange tvOd kilku dni posiadacze telefonów w Orange mogą cieszyć się czterema nowymi kanałami telewizyjnymi w serwisie Orange World. Nowe kanały to Extreme, CNN, Jetix i National Geographic.

O sukcesie mobilnej telewizji w Szwecji pisaliśmy w tej wiadomości. Jak widać, również rodzimi operatorzy nie próżnują w tej kwestii. Nowe kanały uzupełnią długą, dotychczasową listę:




• TVN24 - informacje
• TVN Meteo - pogoda
• TVN Style - telewizja kobieca
• TVN Turbo - męska jazda
• TVN Gra - telewizja interaktywna
• TVN CNBC biznes - informacje biznesowe
• TV Fly - telewizja muzyczna
• Fashion TV - moda i lifestyle
• 4fun.tv - interaktywna, muzyczna
• BBC World
• Tele 5
• TV 5
• Cartoon Network
• Kartony 4fun.tv
• Trace
• EuroNews
• MTV
• MTV Shorts
• Disney
• Gong Anime
• Playboy
• Blue
• Video Plesure
• Watch Me
• Extreme
• CNN
• Jetix
• National Geographic


Koszt jednej minuty transmisji wynosi od 60 gr (wyższe opłaty posiadają głównie kanały erotyczne). Orange proponuje dodatkowo Pakiet TV, gdzie w ramach promocji za 1 zł można uzyskać 1200 minut transmisji wideo w skali miesiąca (standardowa opłata wynosi 19 zł). Prócz kanałów "na żywo", dostępne jest też VOD (wideo na żądanie), gdzie można obejrzeć wiadomości, ostatni odcinek Włatcy móch, Szymona Majewskiego i wiele innych treści.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2008-01-16 08:27:28

    "Orange proponuje dodatkowo Pakiet TV, gdzie od 1 zł można uzyskać 1200 minut transmisji wideo w skali miesiąca." - drogi autorze artykułu, ten opis przypomina mi ulotkę Orange. A nie lepiej napisać, iż regularna opłata za usługę to 19zł, a w ramach promocji spróbuj i wybierz przez max 2 miesiące jest za 1zł, hm?

  • 0

    2.  2008-01-16 08:41:12

    hainasz: Masz 100-procentową rację;] 18mies. pracy w Orange, zostawiło mi trochę propagandy w głowie;) Fixed. Dzięki!

  • 0

    3.  2008-01-16 08:42:40

    Jeszcze brakuje zlepionego screenu ekranu :P

  • 0

    4.  2008-01-16 09:00:37

    kulis: mówisz i masz;)

  • 0

    5. ~Paweł  2008-01-16 09:51:15  host: staticline18467.toya.net.pl

    Czadowa oferta :) A tak na poważnie, kto ogląda TV w komórce? Osobiście nie znam nikogo. Jak jestem w Czechach to tam testują tv ale w systemie DBV czy jak to się zwie. Dzięki temu nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów na transmisję. Swoją drogą, kto ogląda TV w komórce :)

  • 0

    6.  2008-01-16 10:18:11

    Paweł #5: np. ja oglądam ;) odkąd spróbowałem, to staram się na bieżąco chociaż śledzić kanały informacyjne tvn (wiadomości, pogoda, sport), poza tym kupę innych treści na żądanie, głównie jakieś seriale + wybrane programy z innych kanałów.

  • 0

    7.  2008-01-16 10:40:35

    ja np ogladam tv w orange. A nie wiem jakims dziwnym cudem ten pakiet udalo mi sie wlaczyc za 1 zł miesiecznie i mam go juz z 4 miesiace i caly czas place 1 zl:) Tylko slaba jakosc...:/

  • 0

    8.  2008-01-16 10:47:16

    ale np wlatcow móch sezon 3 nie obejmuje juz ten pakiet:/ i minuta kosztuje 75gr. To jest bardzo drogo i watpie zeby ktos to ogladal.

  • 0

    9.  2008-01-16 11:48:04

    LuiN - ja też dla nich pracowałem (2,5 roku), ale na szczęście jestem już czysty ;-)

  • 0

    10. ~Serek  2008-01-16 17:10:53  host: dmo85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W końcu coś nowego. Oferta mi się podoba, najpierw orange mnie zaskoczył przedluzaniem umowy przez internet, teraz to... robi się multimedialnie :)

Dodaj swoją opinię