Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cztery kolejne firmy będą miały WLR w TP

Cztery kolejne firmy będą miały WLR w TP

WitekT 19 Października 2006 12:08

0 0

Do końca tego roku UKE prawdopodobnie wyda jeszcze cztery decyzje nakładające na Telekomunikację Polską obowiązek udostępnienia operatorom alternatywnym możliwości hurtowego zakupu abonamentu (WLR) na określonych przez regulatora warunkach.

W kolejce chętnych do przejęcia abonamentu TP są Polkomtel, GTS Energis, Dialog, Premium Internet i eTel. Najszybciej powinna zostać wydana decyzja dla GTS Energis, a najpóźniej, dopiero w przyszłym roku - dla eTel.

Streżyńska powiedziała, że decyzje dla kolejnych operatorów w sprawie WLR będą miały, podobnie jak w przypadku Tele2, dwumiesięczny termin wykonania.
Na razie nie mamy przesłanek, żeby wydłużać te terminy i żeby twierdzić, że są kolejne problemy techniczne. Rozumiemy, że ten upgrade techniczny, który TP wykonuje na koniec listopada, będzie służyć wszystkim operatorom - powiedziała prezes UKE.

Dodała, że także zniżki dla innych operatorów będą takie same jak dla Tele2, gdyż koszty u innych operatorów są podobne jak w Tele2. Poziom upustu hurtowego dla Tele2 przy hurtowym zakupie abonamentu wynosi 46,99%.

Źródło tekstu: ISB     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~Karol  2006-10-19 13:44:08  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

  Jestem ciekaw co zaproponuje Polkomtel :)

 • 0

  2. ~dt  2006-10-19 15:21:09  host: wap.plusgsm.pl

  tez z niecierpliwoscia czekam na Polkomtela

 • 0

  3. ~bajorro  2006-10-19 20:46:34  host: dfd235.neoplus.adsl.tpnet.pl

  panstwowy plus da jak zwykle shit-oferte dla samych swoich lub innych burakow-karguli z lpru czy samoobronki - BLEEE:-((

 • 0

  4. ~mirekb  2006-10-19 21:00:59  host: 212.2.99.35

  jak mozna dyskutowac z takim kolesiem jak Ty?no koment.pozdr dla wszystkich.prawda jest najwazniejsza;-))

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet