Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czerwony iPhone 7 w Play i w Orange

Czerwony iPhone 7 w Play i w Orange

Koala 6 Kwietnia 2017 16:31

2 6

czerwony 7 play

Jakiś czas temu Apple wprowadził na rynek iPhone'y 7 i 7 Plus w wersji RED Special Edition. Czerwone iPhone'y to element prowadzonej od 10 lat kampanii walki z AIDS. Apple w swoim portfolio miał dotychczas czerwone iPody i akcesoria. Część dochodu ze sprzedaży zostaje przekazana na konto fundacji Global Fund, walczącej z epidemią AIDS w Afryce Subsaharyjskiej. Apple przekazał do tej pory 130 mln dolarów, a 100% tej kwoty przeznaczono na walkę z AIDS w Afryce.

Teraz czerwone iPhone'y 7 i 7 Plus w limitowanej edycji PRODUCT RED można zakupić w Play. Informację taką podał rzecznik prasowy operatora, Pan Marcin Gruszka.

Zobacz: inne filmy z kategorii





Podobnie sieć Orange wprowadziła do swojej oferty czerwone iPhone'y 7 i 7 Plus.

7red orange

Zobacz: Czerwone iPhone'y 7 i 7 Plus oraz pojemniejszy iPhone SE

Źródło tekstu: play, orange, wł     
Źródło zdjęć: play, orange

Dodaj do:

Tagi: apple | play | apple iphone 7

w sumie: 27
  • -1

    8. ~pabloki  2017-04-06 18:24:29  host: user-5-173-102-114.play-internet.pl

    @telepolis a nie napiszecie o ofercie 50GB , 500 zł w plusie?

  • 0

    9. ~Silny  2017-04-06 18:31:59  host: 188.146.69.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @pabloki Własnie podobno promocja bez doładowania konta trwa od 4.04 ale ja nie moge znalezć regulaminu.
    Zeby otrzymac bonus 50GB i 500zl na 30 dni trzeba udać się do salonu plusa.

  • 1

    10.  2017-04-06 19:00:55

    7 - orange nie?

  • 1

    11. ~jack  2017-04-06 20:10:40  host: ablv92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w tmobile tez chyba wproawdzili

  • 1

    12. ~piotr  2017-04-06 20:21:55  host: 188.146.64.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W T-Mobile od co najmniej tygodnia ale oczywiście informacji na playpolis brak

  • 0

    13.  2017-04-06 20:24:14

    @12, piotr - informacji od T-Mobile brak. Nie chcą, by ich nowości były u nas widoczne, ich sprawa.

  • 1

    14. ~pabloki  2017-04-06 21:15:06  host: apn-46-76-144-216.dynamic.gprs.plus.pl

    9 nie wiem gdzie regulamin ale promocja działa . w innym punkcie właczyłem. plus u mnie akurat działa przeciętnie . LTE zapchane i hspa+ osiąga wyższe prędości . szkoda że telepolis nie napisał. promocja od dziś jest. nie wiem jak ona jest komunikowana bo sie nie pytałem ale jakby plus pomyśłał to zaorał by tmobile które daje mniej. u mnie dziś LTE 2Mbps. szybko co nie?

  • 0

    15.  2017-04-06 21:59:35

    Walka z Aids
    Już uwierzyłem..

  • 0

    16. ~mkkot  2017-04-06 22:56:34  host: host-81-190-218-227.dynamic.mm.pl

    @Luin
    Naprawdę? I mówisz, że wszystkie newsy powstają na bazie informacji prasowych, spływających samoczynnie do redakcji? Przecież tak dobrze się chyba nie macie.

  • 0

    17.  2017-04-06 23:22:11

    @16, mkkot - nie, tak nie mówię. Tylko tydzień temu to byłby news, a teraz to jest stara informacja. Fajnie, że T-Mobile był pierwszy, tylko to było tydzień temu.

  • 0

    18. ~pabloki  2017-04-06 23:32:21  host: apn-46-76-144-216.dynamic.gprs.plus.pl

    17 LuiN żeby to jeden news publikowany z tygodniowym opóźnieniem...

  • 0

    19.  2017-04-07 00:14:15

    13). t-mobile też nie wypije herbatki?
    ;-D

  • 0

    20. ~do 18  2017-04-07 00:38:58  host: user-164-126-212-139.play-internet.pl

    brak Witka z dnia na dzień bardzo zauważalny

  • 0

    21.  2017-04-07 02:10:44

    @18, pabloki - żeby choć jeden dzień był bez Twojej szydery :P @20, Ta, bo Witek to nic nie robił tylko iPhone'ów pilnował na stronie T-Mobile :-) Nam też jest tęskno, ale trzeba działać dalej.

  • 1

    22. ~piotr  2017-04-07 08:58:22  host: 188.146.156.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    13. Skoro chcecie być portalem rzetelnym to sami powinniście wyszukiwać informacji a nie liczyć że ktoś wam je poda na tacy. Dla mnie to jest śmieszne że inni potrafią dać informację o tym jakie są nowości bez informacji prasowych a wy nie.

  • 0

    23. ~pabloki  2017-04-07 11:44:10  host: apn-46-76-194-54.dynamic.gprs.plus.pl

    21 LuiN może z tygodniem obsówy przesadziłem,przepraszam. ale przyznasz że zdarzają sie kilkudniowe opóźnienia.prawda? to nie szydera tylko inni także zwrócili na to uwagę. czy wtedy mozna zarzucac mi szyderę? raczej nie. a komentarze powyżej to potwierdzają. tylko nie rób błędu Witka typu :jak sie nie podoba to "ić stond" bo to nie składa sie z tak opiniotwórczym serwisem.

  • 0

    24. ~  2017-04-07 14:38:54  host: 188.146.145.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @17 luju, to jest gazeta internetoowa, wy macie wyszukiwać informacji. Chyba, że to gazeta reklamowa wtedy czekacie na cokolwiek i walicie same reklamy. Wychodzi na to, że telepolis to najgorszy szmatławiec który serwuje same reklamy zapodane przez sponsorów.... wicio zgnoil dobry serwis camperią a teraz nic juz nie pozostalo.

  • 0

    25. ~sueshack  2017-04-07 15:47:54  host: 80.245.23.162

    @24 Generalnie wszystko się zgadza. Nawet za najgorszy szmatławiec coś trzeba zapłacić, Telepolis masz za darmo. Więc spokój tam i łykaj reklamy.

  • 0

    26. ~  2017-04-07 18:05:26  host: d215-66.icpnet.pl