Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czerwony HTC Incredible S wkrótce dostępny w Danii

Czerwony HTC Incredible S wkrótce dostępny w Danii

Q! 21 Marca 2011 15:05

0 0

htc incredibleW sklepie jednego z detalicznych sprzedawców elektroniki w Danii pojawiła się nowa wersja kolorystyczna telefonu HTC Incredible S. Czerwony, bo o tej wersji mowa, zdecydowanie wyróżnia się wśród swoich konkurentów.






Obecnie brak jest informacji na temat ceny detalicznej czerwonego HTC Incredible S. Nie wiadomo również kiedy telefon będzie dostępny w sprzedaży, ani na jakie rynki docelowe trafi.

HTC Incredible S posiada m.in. ekran o przekątnej 4 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), ma 8 Mpix aparat fotograficzny, obsługuje transmisje danych HSPA (14,4/5,76 Mb/s) oraz pracuje pod kontrolą systemu Android 2.2 Froyo (z uaktualnieniem do 2.3 Gingerbread).

Źródło tekstu: GSM Arena     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • -3

    1. ~  2011-03-21 15:10:51  host: 77-223-207-232.lublin.hypnet.pl

    ło jezu a podobno na jednym straganie w bangladeszu pojawiła się wersja w ciapki!!

  • 0

    2.  2011-03-21 15:15:42

    Wiadomo coś więcej o polskich premierach innych modeli HTC na 2011.

  • 1

    3.  2011-03-21 15:37:16

    No włąśnie, niech Desire S, Incerdible S (który osobiście mi się nie podoba, straszny design) i Wildfire S pojawią się u nas na rynku, nie mówiąc już o produktach Motoroli - Milestone 2 i Atrix. Choć osobiście czekam na Pyramide ;p

  • 0

    4. ~chłystek  2011-03-21 16:36:19  host: 190-129-78-94.net.stream.pl

    Co to znaczy z uaktualnieniem do Gingerbread 2.3 ? Czy posiada już Androida 2.3 czy dopiero dostanie w bliskiej bądź dalszej przyszłości ( jak Desire np ) ?

  • 0

    5. ~  2011-03-21 17:27:40  host: user-46-112-114-147.play-internet.pl

    ad 4. Ja rozumie to w ten sposob ze jest obiecana aktualizacja do 2.3. rcicho

  • -1

    6.  2011-03-21 17:43:01

    @5 - "Ja rozumie?" Wróć do szkoły.

  • 0

    7. ~  2011-03-21 17:57:10  host: 178-37-245-154.adsl.inetia.pl

    @up Za to ze nie używa w ogóle polskich znaków bo zapewne nie pisze na kompie i jest mu tak wygodniej?

  • 0

    8.  2011-03-21 18:01:53

    @7 Nie o to chodzi. Chodzi o "rozumię" zamiast "rozumiem". Co do telefonu to trochę dziwnie wygląda w tej wersji kolorystycznej.

  • 0

    9.  2011-03-21 20:11:34

    czepicie się chłopaka. Może taki dialekt u niego w miejscowości?

  • 0

    10. ~  2011-03-21 20:31:31  host: z25-13.opera-mini.net

    ok rozumie o co chodzi ;) rcicho

  • 0