Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czerwonego Kapturka ciąg dalszy

Czerwonego Kapturka ciąg dalszy

WitekT 9 Sierpnia 2005 09:47

0 0

Złagodzono wersję spotu reklamowego z Czerwonym Kapturkiem w roli głównej. Powodem zmiany reklamy była decyzja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Jak wyjaśnił rzecznik prasowy przewodniczącej Rady Rafał Rastawicki, powodem podjęcia działań przez departament reklamy KRRiT były skargi napływające od rodziców.
Spot zmodyfikowaliśmy, aby mógł być emitowany w stacjach zgodnie z harmonogramem. Wkrótce pojawił się nowe elementy w tej kampanii - powiedziała Agata Borowska z biura prasowego Heyah.

Od niedzieli telewizje emitują już zmieniony przez odpowiadająca za kreację kampanii agencję G7 spot o Czerwonym Kapturku, z którego wyeliminowane zostały elementy z wpadaniem we wnyki. Zamiast tego bajkowa postać niknie za jednym z drzew i w tym momencie pojawia się plansza z napisem Aaaauuuaaa!!! Moja noooga....

Tymczasem popularność filmu z kampanii Nie opowiadamy bajek skłoniła Heyah do stworzenia specjalnej propozycji dla Internautów. Miłośnicy heyahowej (pierwotnej) wersji bajki o Czerwonym Kapturku, którzy odwiedzą stronę heyah.pl/kapturek, mają możliwość zagrania w reklamówce. Specjalnie przygotowany moduł umożliwia wklejenie własnego zdjęcia w miejsce bohatera spotu i w ten sposób wystąpienie w reklamie Heyah. Tak przygotowany filmik można wysłać znajomym - wyjaśnia Borowska.

Źródło tekstu: Press     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~  2005-08-09 09:55:59  host: external.ciech.waw.pl

  http://42.pl/url/dAl na pewno spodoba się każdemu ;-)

 • 0

  2. ~gogul  2005-08-09 11:20:24  host: dql35.neoplus.adsl.tpnet.pl

  bardzo mi się podoba ta heyah giertych edition szczególnie jak koleś krzyczy :D

 • 0

  3.  2005-08-09 13:24:22

  Strona "heyah.pl/kapturek" to odwet za decyzję KRRiT! I bardzo dobrze! Walczyć trzeba z tą bandą "czerwonych"...

 • 0

  4. ~sloneczek  2005-08-09 13:44:24  host: dpq239.neoplus.adsl.tpnet.pl

  czerwono to jest od heyah :) szczególnei w ich pociagach a kiedyś to nawet metro mieli a swoja drogą to jestem ciekaw po co krritv sie za tą reklamę wzięła moze ktoś im kazał

 • 0

  5. ~  2005-08-09 17:00:01  host: external.ciech.waw.pl

  Ma ktoś może zdjęcie "Tej Pani" ??

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet