Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czerwcowy ranking stron operatorów

Czerwcowy ranking stron operatorów

WitekT 24 Sierpnia 2009 17:31

0 0
Najwięcej użytkowników spośród operatorów miała w czerwcu strona Plusa, jednak najwięcej odsłon wygenerowali odwiedzający stronę Orange - wynika z danych badania Megapanel.

Oto majowe wyniki stron poszczególnych operatorów:

 

Użytkownicy

Odsłony

Plus

3,707 mln

91,399 mln

Orange

2,763 mln

119,333 mln

Era

1,851 mln

44,680 mln

TP

1,680 mln

71,620 mln

Play

1,410 mln

25,476 mln




Źródło tekstu: Megapanel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31. ~  2009-08-24 22:25:37  host: public53599.xdsl.centertel.pl

    A ja może jestem wczesny ale odkryłem, że Play ma coś takiego :D http://4p.info.pl/b4772e41cf3c8b7dda5f24bb469ccb93.pg?uid=456

  • 0

    32. ~  2009-08-24 22:25:41  host: v02-14.opera-mini.net

    Co wy chcecie niektórzy od strony Plusa? Wg mnie jest ok. Zawsze znajdę co potrzebuję, bardzo czytelna i regulaminy pod ręką - czego już nie mogę powiedzieć o Playu. Ciężko znaleźć regulamin i ciągle jakieś błędy wyskakują. Orange to już kompletne dno, a Era jest ok.

  • 0

    33.  2009-08-24 22:29:15

    @22: Zgadza się, maja błędy, ale ja pisałem pod względem technicznym/nawigacji. A błędów PLAY ma niestety sporo więcej w PLAY24. Niemniej, jak napisałem strona jest bardzo dobrze zrobiona, zarządzanie kontem również, szczególnie fajnie zrobiono export to exela, gdzie można fajnie posprawdzać konkretne numery, sms etc. Ebok w Plusie przy tym to śmiech.

  • 0

    34. ~Do WITKA  2009-08-24 22:33:50  host: 83.2.24.3

    Sugerujesz ze jestem LOLem??? To obraza...ja natomiast nie obrazilem Cie ani nie nazwalem lolem...napisałem jedynie ze to trochę śmieszne ze trzeba tyle czekać (zresztą nie tylko ja). Jako admin nie powinieneś mówić takich rzeczy .

  • 0

    35. ~  2009-08-24 22:38:42  host: public53599.xdsl.centertel.pl

    @34. Ale twoja wypowiedź zabrzmiała pretensjonalnie. Mówiąc "Oni" zrozumiałem, że mówisz o Telepolis. Witek jest trochę impulsywny, ale na pewno przeprosi;)

  • 0

    36. ~  2009-08-24 22:40:43  host: public53599.xdsl.centertel.pl

    aa i jeszcze dodam, że może zrozumiał LOL, jako nazwanie kogoś tzw. lolem, a nie jako stwierdzenie LOL.

  • 0

    37. ~rr3  2009-08-24 23:23:14  host: dro18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plusa strona jest może dobra- dla bezczyniowców, którzy czasu nie liczą... Najszybciej i najsprawniej klika się na stronie Ery, później Orange, następnie Play. Inna sprawa z ilustracjami zasięgu sieci- tu najgorzej wypada Play i Orange, bo strasznie ciężko jest rozróżnić kolory oznaczające GSM i 3G tych sieci na mapie...

  • 0

    38. ~teofilów  2009-08-24 23:24:24  host: adir115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    najlepsza strona ery potem orange i play najgorszy plus

  • 0

    39. ~ahahah  2009-08-25 00:07:21  host: chello089074077126.chello.pl

    34..jesteś nie tylko lolem ale i mega lolem, lamko...............LOL to akronim od "Laughing out loud".........poniżej masz reszte........http://tiny.pl/fg6

  • 0

    40. ~tomala  2009-08-25 00:28:05  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    39: plyta sie zdziera, zmien ja!

  • 0

    41. ~lolo  2009-08-25 07:22:28  host: egz7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe jesteś lolem mówi... :D

  • 0

    42. ~uzer  2009-08-25 07:45:38  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Plus i Era zliczaja do tych wynikow wejscia i odslony z Heyah, 36,6 i Sami Swoi.

  • 0

    43. ~mccm  2009-08-25 08:31:54  host: centrum12.miedzyrzecz.com.pl

    37: naprawdę cięzko jest ci rozróżnić ? http://internet.playmobile.pl/maps/ Play ma własnie bardzo dobrą mape zasięgu.

  • 0

    44. ~zax  2009-08-25 08:43:38  host: public-gprs110448.centertel.pl

    Era po przebudowie strony dla mnie prowadzi : szybko działa, jest czytelna, przyjemna wizualnie. Play ma za dużo flasha, Plus jest nieczytelny, Orange zawiera sporo błędów w kodzie

  • 0

    45. ~  2009-08-25 11:01:44  host: 83.2.24.3

    39: no co ty nie powiesz.Patrz no,mam 5 z anglika i nie wiem co to znaczy,widzisz? już lepiej nic nie pisz....

  • 0

    46. ~  2009-08-25 11:06:23  host: v02-12.opera-mini.net

    Właśnie Play ma za dużo Flasha, co powoduje, że stronka na słabszych/mocno obciążonych kompach strasznie muli i niewiele można zrobić.

  • 0

    47. ~  2009-08-25 12:04:30  host: v03-01.opera-mini.net

    Mój top stron- Era, Orange, Play i na końcu Plus, który nawet jest gorszy od wp.mobi, myAvon i Cyfrowego Polsatu. Pewnie zmienią stronę gdy zmienią markę na Vodafone... Ludwik

  • 0

    48. ~  2009-08-25 13:12:00  host: user-89-108-217-141.mobile.playmobile.pl

    A co z Plusem jest nie tak? O co Wam chodzi?!

  • 0

    49.  2009-08-25 14:01:28

    Plus ma bardzo przejrzysta stronke, w stylu retro. Odkad pamietam glowny zarys, layout nie zmienia sie radykalnie, moze to i dobrze. Przyzwyczailem sie do automtycznego szukania interesujacych mnie promocji lub ofert. Stronka Play jest najbardziej nowoczesna i latwa w obsludze. Suwaki z taryfami dla abonanemtu fajnie rozwiazane.

  • 0

    50.  2009-08-25 17:02:52

    Każdy ma inny gust i upodobania, więc temat uznajemy za zamknięty. ;)

Dodaj swoją opinię