Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czerwcowa edycja "Szef Salonu Poleca" w Orange

Czerwcowa edycja "Szef Salonu Poleca" w Orange

sirmark 5 Czerwca 2007 11:22

0 0

Od 5. czerwca w Orange dostępna jest nowa edycja promocji Szef Salonu Poleca.

W czerwcowym zestawie klienci znajdą pakiet usług o wartości 65 zł, za które przez pierwsze 12 miesięcy trwania umowy zapłacą jedynie 50 zł. W nowym zestawie Szef Salonu Poleca klienci otrzymują:
111 minut na rozmowy w Orange i z numerami stacjonarnymi - usługa Orange i Stacjonarne,
darmowe rozmowy wieczorami w sieci Orange i z numerami stacjonarnymi oraz bezpłatne i nielimitowane wysyłanie SMS-ów w sieci Orange - usługa Wieczory i Weekendy.




Uzupełnieniem czerwcowej oferty Szef Salonu Poleca jest muzyczny aparat Sony Ericsson W200i za 1 zł.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~tom  2007-06-05 13:31:54  host: h82-143-144-177-static.e-wro.net.pl

    @Jardo masz racje, przez to napisalem "taka sytuacje ma chyba niewiele osob". Tez mam kilku znajomych ktorzy dzwonia glownie do rodziny w ramach jednej sieci lub dzwonia "za darmo" do bliskiej osoby i wlasnie przez to chwala sobie oferte Plusa czy Orange, ew.Ery ale przez to maja o wiele drozej do innych sieci a sytucacje na rynku, zmiany numerow i przenoszenie numerow do innych opow wyjasnilem wyzej:) I dlatego uwazam ze Play jest aktualnie liderem rynku jezeli chodzi o oferte uniwersalna (niskie ceny polaczen i cen aparatow 3G), Era jest na 2 miejscu. Jezeli chodzi o roaming, to Play wszedl 3 miesiace temu, umowy roamingowe mozna podpisac a ceny transmisji danych napewno beda spadac wraz z rozbudowa BTSow.

  • 0

    18. ~drjot  2007-06-05 13:58:42  host: cil37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zobaczycie ze niedlugo najlepsza oferte zaproponuje jako wirtualny operator Radio Maryja - bedzie to oferta o nazwie "ojciec dyrektor poleca" - 40zl miesiecznej darowizny na wspomozenie biednej stacji oraz darmowe minuty z wybranym (przez ojca dyrektora) numerem 056-655-23-55 lub 056-655-23-56 (dla sluchaczy radyja) oraz mozliwoscia darmowego korzystania z poczty email pod warunkiem ze korespondencja bedzie obejmowala tylko adres radio@radiomaryja.pl

  • 0

    19.  2007-06-05 14:09:02

    Ja tam wole jak nie ma żadnych śmiesznych pakietów i jak ktoś wierzy że to darmowe to bardzo naiwny jest, nie ma to jak niska cena za połączenie do wszytkich i tyle, nie kombinuje jak niektórzy robią i zamieniają karty do telefonów jak chcą zadzwonic do kogoś z innej sieci...

  • 0

    20.  2007-06-05 14:33:06

    A ja mam mix 10 zł na firmę i tyle płace a dostaje 10zł do wszystkich + 20 do orange czyli co miesiąc 30 zł za 10 zł mało ??

  • 0

    21.  2007-06-05 14:45:16

    @Oskar: Mix na firmę jest w porządku.

  • 0

    22.  2007-06-05 15:17:27

    @maxbike: Mysle ze nikt sie nie musi tu doksztalcac, moze poza Toba, ja jestem w Orange od kilku lat, na biezaco sledze oferty konkurencji i puki co jest mi tu najlepiej, zalezy jak sie dobierze oferte do potrzeb, za minute srednio place 50gr i dodatkowo mam darmowy numer bez limitow za ktory obecnie place 4,50/miesiac

  • 0

    23. ~zeeet  2007-06-05 18:05:36  host: xdsl-3991.lodz.dialog.net.pl

    Marketing Orange powinien się leczyć a klienci powinni szukać okulisty. Wystarczy rozejrzeć się po rynku. Niedługo w sieci nikt nie będzie dzwonił bo ludzie zaczną korzystać z nowych operatorów ale naiwnych pewnie też znajdą

  • 0

    24. ~ja  2007-06-05 18:27:05  host: cpo130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @zeet widocznie nie widzą, co czynią. Za to Ty wiesz - skąd więc ta frustracja?

  • 0

    25. ~Rebel  2007-06-05 19:17:00  host: il30.internetdsl.tpnet.pl

    Nie ma czegoś takiego jak "uniwersalna oferta", każda oferta ma plusy i minusy. Jednym zależy na rozmowach z kilkoma najbliższymi osobami, bo po prostu mało dzwonią do innych - i tym może odpowiadać oferta np. Orange. A ktoś, kto używa telefonu np. do prowadzenia interesów wybierze Play, bo ma tanio do wszystkich. I nie jest to powód do nazywania abonentów jakiejkolwiek sieci debilami, bo każdy, kto świadomie wybiera ofertę wybierze najkorzystniejszą dla siebie. Ale ta odsłona "szefa salonu" rzeczywiście niezbyt ciekawa...

  • 0

    26. ~Rebel  2007-06-05 19:20:51  host: il30.internetdsl.tpnet.pl

    @zeet Właśnie podpisałem aneks do umowy na osobę fizyczną w Orange: płacę 50 złotych miesięcznie i w ramach tego mam 144 minuty do Orange i stacjonarnych oraz 106 minut do innych sieci. Który okulista pokaże mi lepszą ofertę w tej cenie?

  • 0

    27.  2007-06-05 20:19:14

    Ja będę tym okulistą :D :P Jeśli byś brał na firmę to miał byś jeszcze lepszą ofertę :P Ale jeśli nie miałeś takiej możliwości to wybrałeś najlepsza opcje :)

  • 0

    28.  2007-06-05 20:43:54

    Oczywiście miałem na myśli ofertę orange. Ale dla klientów biznesowych

  • 0

    29. ~new  2007-06-05 21:02:40  host: acov203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rebel dobrze to ująłeś nie ma czegoś takiego jak uniwersalna oferta. Każdy wybiera opa świadomie a więc pewnie po jakiś tam analizach, jedym pasi taki op innym orendź. Mi przypasowal orendź bo w ksiązce tel. mam najwięcej ludzi z tej sieci i tak już od dłuższego czasu, także jak dla mnie orendź jest ok

  • 0

    30. ~Rebel  2007-06-05 22:29:59  host: il30.internetdsl.tpnet.pl

    Niestety nie jestem wrednym kapitalistą i nie mam firmy;-) Ale jak będę miał to wszystkim pokażę:-)

  • 0

    31.  2007-06-05 23:45:47

    Ja też nie jestem ani wredny ani kapitalista ani nie mam firmy:P Mam 16lat i po prostu Mamusia ma firmę ;] to co miałem nie skorzystać ?? xD Ja w książce tel mam prawie same numery z orange.(wszyscy mają numery z orange pop i jadą na pakietach sms 6zł =600sms) Jedyny minus ofert orange dla firm to brak pakietów sms :/ ale ja i tak praktycznie nie sms-uje :) (chyba ten plan taryfowy mnie do tego przyzwyczaił xD ) a tak to mam wybrany numer za 0,6gr min :) aha i jeszcze mms za 29gr ;) orange rulez (przynajmniej jak dla mnie:P zanim odezwą się zgryźliwi tetrycy :P )

  • 0

    32. ~jojo  2007-06-05 23:55:10  host: eej44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "wszyscy mają numery z orange pop i jadą na pakietach sms 6zł =600sms", znalazł się wyjątek, który dzięki mamusi ma dobrą ofertę w orangutanie - faktycznie orenżada rządzi! :-P

  • 0

    33. ~  2007-06-06 07:37:43  host: db129.arreks.com.pl

    @jojo: znowu w życiu coś nie wyszło i trzeba pozrzędzić na forum?

  • 0

    34. ~aco  2007-06-06 20:05:27  host: acoj51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm nie wiedziałem ze w orenżadzie jest taki dobry abo dla firm, może do nich przejde ale to jeszcze troche bo narazie mam abo gdzie indziej do sierpnia

  • 0

    35. ~jojo  2007-06-06 20:30:01  host: edt169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33 - przepraszam z kim mam nieprzyjemność? Jeżeli uważsaz, że to zrzędzneie, to Twój problem kolego. ;-)

  • 0

    36. ~.  2007-06-12 01:46:11  host: szakal.czuby.pl

    @Oskar: w orange dla firm sa pakiety sms'ow - mozna sobie dokupic spokojnie. A tak na marginesie z orange oplaca sie tylko dla firm i tylko dlatego ze sa tanie "darmowe numery" przy kazdym abo - 22pln + 5pln za numer w sieci. Gdyby Play wprowadzil jakies darmowe numery to niestety ODF nie ma szans - 67gr kontra 49gr A tak wogole czesc osob w dziwny sposob porownuje oferty przedluzeniowe do nowych aktywacji co nie ma zupelnie sensu. Narazie oferte Play mozna porownywac tylko do nowych akt w innych sieciach, na porownania ZR'ek poczekamy jeszcze z 1,5 roku.

Dodaj swoją opinię