Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czemu Kobylecki odszedł z TP

Czemu Kobylecki odszedł z TP

WitekT 30 Marca 2007 21:26

0 0

Konrad Kobylecki odszedł ze stanowiska członka zarządu Telekomunikacji Polskiej ds. techniki, bo miał odmienną wizję strategii Grupy TP niż reszta zarządu z prezesem Maciejem Wituckim na czele.

Kobylecki złożył rezygnację na posiedzeniu rady nadzorczej TP 29. marca. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Kobylecki piastował swoje stanowisko od 3 lat, kiedy przychodząc do firmy trafił w sam środek kryzysu związanego z fatalnym funkcjonowaniem błękitnej linii tp, którą stworzył Bertrand Le Guern.

Według informacji, które udało nam się uzyskać, nowa strategia Grupy TP, oprócz ścisłej konsolidacji z Centertelem, będzie zakładała dość daleko idące cięcie kosztów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2007-03-30 22:21:53

    no i grupa tp upadnie przy cieciach

  • 0

    2. ~  2007-03-30 23:06:05  host: nat1.btsnet.pl

    tytuł "Czemu Kobylecki odszedł z TP" jest niezręczny. Czy nie lepsze brzmienie osiągnie się formułując tutuł w ten sposób: "Dlaczego Kobylecki odszedł z TP"

  • 0

    3. ~Xyz  2007-03-30 23:06:07  host: 217.116.110.190

    Zeby sobie tylko glow nie poucinali!!!

  • 0

    4.  2007-03-30 23:48:26

    no i jak tak dalej pójdzie to niedługo znakomicie zarządzana firma telekomunikacyjna padnie na ryj :]

  • 0

    5. ~Klobuk  2007-03-31 03:59:02  host: ac8d9c45.ipt.aol.com

    Kobylecki odszedl inny przyjdzie Pies ich tam lizał

  • 0

    6. ~Klobuk  2007-03-31 04:09:36  host: ac8d9c45.ipt.aol.com

    no i przeciez wiadomo ze Kobylecki i Witucki z SB współpracowali , a podobno Kobylecki był podwójnym agentem , Damięcki jakąś taką notatke sporządził. no i ta cała sprawa ze zmianą nazwiska i żoną Giertycha tez pewnie na to rzutowała... ale jest szansa ze wroci bo Gudzowaty jakąś taśme ma gdzie Witucki przyznaje ze miał romans z Le Guernem ... Polska - Dramatyczny poligon

  • 0

    7. ~dobi  2007-03-31 10:13:56  host: w3cache.warpol.net

    pies tepsiarzom morde lizal:-) czekam na upadek wiodacego telezlodzieja:-)

  • 0

    8. ~romuś  2007-03-31 11:36:09  host: aaqc190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejny news o niczym....

  • 0

    9.  2007-03-31 11:46:56

    romuś: to, że to news nie dla Ciebie albo go nie rozumiesz nie oznacza, że o niczym... Ilość jego odsłon świadczy o czymś zupełnie odwrotnym.

  • 0

    10. ~Zoom  2007-03-31 17:06:46  host: dlf237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Odszedł, bo miał odmienną wizję strategii Grupy TP niż reszta zarządu". Dyplomatycznie napisane. Należałoby jeszcze dodać: "Lepiej ze sceny zejść niepokonanym" i móc chwalić się kilkoma "sukcesami" wdrożeniowymi.

  • 0

    11. ~Adam  2007-03-31 18:39:24  host: bgj254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku: czy coś wiadomo w sprawie nowych planów telefonicznych TP? miały wejść 1 kwietnia...

  • 0

    12.  2007-03-31 18:41:26

    Adam: dla biznesu. Nie wiem kiedy wejdą, czy wróciła akceptacja z UKE (raczej nie powinno być problemów).

  • 0

    13. ~em  2007-03-31 23:12:05  host: 98-mi2-3.acn.waw.pl

    ad 7. dobi, a mogłbys mnie nie obrazac?

  • 0

    14. ~wooow  2007-04-01 10:41:34  host: nat-mo3.aster.pl

    No narescie, prezesunio faworyzujący jeden pion wewnątrz struktury będący zresztą jego dzieckiem idzie sobie na pole. Zyczymy powodzenia ... gdzie indziej.

Dodaj swoją opinię