Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czego pragną amerykańskie dzieci pod choinką?

Czego pragną amerykańskie dzieci pod choinką?

Q! 17 Listopada 2011 22:54

0 0

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Nielsena, najbardziej pożądanym przez amerykanskie dzieci i młodzież gadżetem pod choinką lub na początku 2012 roku jest iPad.



nielsen co pod chonika 2011Wśród dzieci w wieku od 6 do 12 lat najbardziej pożądany jest iPad - chciałoby go posiadać 44% pytanych. Na drugim miejscu znalazł się iPod touch, na którego wskazało 30% pytanych. Podium zamknął kolejny gadżet od Apple, czyli iPhone, z wynikiem 27%.

Na kolejnych miejscach znalazł się komputer, tablet inny niż iPad oraz konsola Nintendo 3DS. Wszystkie trzy urządzenia otrzymały 25% głosów.




nielsen co pod chonika 2011Wśród dzieci w wieku 13 i więcej lat największym zainteresowaniem cieszy się również iPad, którego chciałoby mieć 24% pytanych. Za nim znalazły się komputer oraz czytnik e-książek, na które zagłosowało po 18% wszystkich pytanych.

Tuż za podium znalazły się zestaw kina domowego i tablet inny niż iPad (po 17% odpowiedzi) oraz odtwarzacz płyt Blu-ray (16% głosów).

Badanie przeprowadzone zostało w październiku 2011 roku na reprezentatywnej próbie 3 tys. ankietowanych, zamieszkałych na terenie USA.

Źródło tekstu: Nielsen     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • -1

    1. ~Mucus  2011-11-17 23:27:59  host: cpc2-live4-0-0-cust1341.know.cable.virginmedia.com

    Tez chce ipada2 , pod choinke!!! Iphone juz mam!!

  • -3

    2.  2011-11-17 23:45:38

    Widziałem to już zanim tu wszedłem. Oj kiepskie te marzenia.

  • 2

    3. ~ala  2011-11-17 23:52:52  host: user-46-113-141-75.play-internet.pl

    Polakom chyba stałej spokojnej pracy, za 2x średniej krajowej.

  • 3

    4. ~kamil  2011-11-18 00:33:29  host: user-46-112-22-180.play-internet.pl

    im starsze - tym madrzejsze ;-)

  • 0

    6. ~  2011-11-18 06:47:19  host: host-89-229-131-78.chelm.mm.pl

    Chciałbym, żeby mi dopłacano za konieczność używania komórki w życiu prywatnym oraz zawodowym.

  • -2

    7. ~Salem  2011-11-18 09:12:52  host: 83-238-149-18.ip.netia.com.pl

    Smutne

  • 0

    8. ~smog11  2011-11-18 09:23:56  host: hfr17.internetdsl.tpnet.pl

    na 3000 badanych- to trochę mało. Zależy jeszcze w jaki sposób przeprowadzano badanie

  • -1

    10. ~  2011-11-18 09:45:35  host: habibi.gts.pl

    a nikt nie chce Bakuganów? ;-)

  • 0

    11. ~PTK_MSQ  2011-11-18 09:47:36  host: 212.160.172.70

    dzieci w US co roku chca tego samego.. jak nie iPhone 4 to iPad..

  • -2

    12. ~rabin  2011-11-18 09:49:35  host: wap.mobile.project4.pl

    nie ma rady na idiotow

  • 3

    13. ~robertnik  2011-11-18 10:11:08  host: 178-37-158-169.adsl.inetia.pl

    Co jest z Wami, nie chcielibyście takich prezentów?

  • 2

    14. ~  2011-11-18 10:33:15  host: cxr42.internetdsl.tpnet.pl

    @13 - dla Ciebie ważniejszy jednorazowy prezent? Chciałbym pod choinkę dostać możliwość pracy w konkurencyjnej firmie, w obecnej jestem na wypowiedzeniu z powodu jej upadłości...jestem skłonny napisać kartkę z życzeniem do Pana z zimowej krainy... :)

  • 1

    15. ~Maciek  2011-11-18 10:45:33  host: 89-76-148-197.dynamic.chello.pl

    Czyli marketingowcy jednak skutecznie wpływaja na dzieci. A potem wyrasta społeczeństwo podatne na inne wszelkiego rodzaju manipulacje.

  • 2

    16. ~  2011-11-18 10:59:37  host: 192.92.94.23

    Ja bym chciał więcej czasu dla rodziny. Coraz szybciej trzeba za kasą biegać...

  • 0

    17. ~  2011-11-18 11:00:09  host: blv94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kogo to obchodzi co chcą hamerykańskie dzieci?

  • 1

    18. ~  2011-11-18 11:53:35  host: v09-16.opera-mini.net

    Ja bym chciał paczkę ze słodyczami i żywnością a oni myślą o iPadzie chore.

  • 0

    19. ~  2011-11-18 11:54:34  host: afhf213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym chciał, żeby telepolis nie usuwał nieprzychylnych komentarzy.

  • 0

    20. ~na szczęście się przenoszę  2011-11-18 12:26:16  host: user-31-175-204-238.play-internet.pl

    A ja bym chciał porządnego internetu żeby pozwalał na rozmowy przez komunikator a nie tylko monopol od Play ale za to z zawrotną szybkością 512 kBps ale za to w cenie kosmicznej 29 zł.

  • 0

    21. ~:-/  2011-11-18 13:50:44  host: apn-95-41-104-18.dynamic.gprs.plus.pl

    I abym chciał 100 posłów w rządzie zamiast 400

  • 0

    23. ~zYx  2011-11-20 18:18:03  host: v26-03.opera-mini.net

    Ja i Mój przyjaciel Boloney uważamy, że te amerykańskie dzieci mają bardzo piękne marzenia. Dzięki ciężkiej pracy, tak jak i my w UK na pewno im się to zisci. My już mamy iphony więc wiemy co to za szczęście. Z okazji świąt pozdrawiamy całe Telepolis i Greatwap, na którym jesteśmy stałymi bywalcami.

Dodaj swoją opinię