Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Czarny piątek" w polskim e-sklepie Apple

"Czarny piątek" w polskim e-sklepie Apple

Q! 22 Listopada 2011 17:23

0 0

Na 25. listopada polski sklep internetowy Apple przygotował wielką przedświąteczną wyprzedaż swoich produktów. Ceny mogą zostać obniżone nawet o kilkadziesiąt procent.



Wielka wyprzedaż w internetowym sklepie Apple będzie próbą przeniesienia na polski grunt znanego od wielu lat w USA tzw. czarnego piątku (ang. Black Friday). W skrócie rzecz ujmując, jest to dzień, w którym detaliści obniżają swoje ceny o kilkadziesiąt procent, tym samym oficjalnie rozpoczynając okres zakupów świątecznych.




Nie wiadomo wciąż ile będą wynosić obniżki cen w polskim sklepie internetowym Apple. Jeśli jednak kompletna idea zostanie przeniesiona na polski grunt, to można się spodziewać ograniczonej liczby produktów tańszych nie tylko o kilkaset (w przypadku iPhone’ów), ale również o 1 tys. i więcej zł (w przypadku komputerów MacBook).

O cenach iPhone’a 4S w polskim e-sklepie Apple pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2. ~xx  2011-11-22 17:30:24  host: odw65.internetdsl.tpnet.pl

    Super. :)

  • -1

    3. ~gosc  2011-11-22 17:35:02  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    taaaaaaa juz to widze ;]

  • 2

    5. ~xx  2011-11-22 18:02:09  host: odw65.internetdsl.tpnet.pl

    @4. W ubiegłym roku w brytyjskim Apple Store słuchawki Sennheiser (niestety nie pamiętam modelu) za 89 funtów były przecenione do 29... :) Zobaczymy jak będzie u nas.

  • 0

    6. ~PineAPPLE  2011-11-22 18:05:14  host: z29-01.opera-mini.net

    Czy za granicą Apple organizowało już wcześniej takie akcje? Jakie były obniżki? Swoją drogą jak obniżyli by ceny o 50% to była by to świetna promocja ich sklepu online, który w Polsce dopiero zaczyna...

  • 0

    7. ~...  2011-11-22 18:06:51  host: 82-210-147-240.home.aster.pl

    Raczej nie będzie zniżek na iphony, tak wynika z strony Apple

  • 0

    8. ~xx  2011-11-22 18:08:43  host: odw65.internetdsl.tpnet.pl

    @6. Tak, takie akcje były już wcześniej, sam wielokrotnie brałem w nich udział. To dobry moment, żeby kupić akcesoria do swojego sprzętu od Apple np. słuchawki, stacje dokujące itp., bo to właśnie te produkty będą z największym rabatem.

  • -1

    9. ~  2011-11-22 18:46:05  host: host-89-229-128-190.chelm.mm.pl

    Lecę pędzę. Rzucam się jak każda amerykańska mucha w hamerykańskie g.ówno.

  • 1

    10.  2011-11-22 19:00:32

    Rok temu wyhaczylem iPoda classic 160GB za okolo 60% niższą cenę. Dla kogos, kto się wstrzymywał z zakupem maca, okazja idealna.

  • 1

    11. ~  2011-11-22 19:27:51  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    wystarczy że zrównają ceny z tymi ktore obowiązują na codzień w np.UK a na polskę to już będzie "wyprzedaż" :)

  • 0

    12. ~xx  2011-11-22 21:05:30  host: adhm160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9. Dużej alternatywy nie masz, jak nie na hamerykańskie gów.o to zostaje ci azjatyckie. :)

  • 0

    13.  2011-11-22 21:13:59

    Nie chcesz, nie bierz, zamilcz. Poprzyj akcję 'Nie hejcę, nie napędzam trollowej machiny wojny'

  • 0

    14. ~  2011-11-22 21:40:46  host: z60-06.opera-mini.net

    13). Haha ciekawe w który dzień trollowanie ma największe zniżki ;-)

  • 0

    15. ~  2011-11-22 21:42:32  host: z60-06.opera-mini.net

    PS. Nie podoba mi się nazwa, czarny piątek... Wolałbym niebiański Pt, albo słoneczny Pt...

  • 0

    16. ~:)  2011-11-22 22:00:47  host: 178.180.178.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czekam

  • 1

    17. ~Dognier  2011-11-23 00:08:28  host: 178.73.48.90

    Jakby naprawdę obniżyli ceny o 50% to z miejsca biorę MacBooka.

  • 0

    18.  2011-11-23 00:19:29

    @12 i tak wszytko produkowane jest w Chinach ;-) inne są tylko znaczki na obudowach sprzętu.

  • 0

    19.  2011-11-23 08:23:40

    Dognier: w HKG masz 365 dni w roku obniżkę (w stosunku do PL ceny).

  • 0

    20. ~Nie hejcę  2011-11-23 11:02:30  host: syd-eqx-122-200-59-85.pacificteleports.net

    Nightkriss - nie umiem pisać po polsku - nie piszę!

  • 0

    21.  2011-11-29 15:24:27

    Ehhh nie lepiej za pieniadze ktore wydacie na iCudo wydac na hi end od innego producenta^^?? Sam wielbilem "i" i co mi przyszlo ?? Tel warty okolo 3 tyszczy po premierze wypadl na wyrko i pekl wyswietlacz po drugie nie uznali gwarancji kupilem kolejny w ktorym cos sie spierr.... znowu serwis i znowu moja wina ... brak slow szkoda tylko Jobsa bo mogl u innego producenta ktory ma ambicje i nie stawia na marke tylko pracowac i sie rozwijac.

  • 0

    22.  2011-12-03 13:09:41

    21). No i nie tylko cena, ale otwiera się cały wachlarz do wyboru, do koloru :-)

Dodaj swoją opinię