Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czarny Piątek w Plusie

Czarny Piątek w Plusie

LuiN 25 Listopada 2016 12:07

3 7

Do najbliższego wtorku skorzystać można promocji Black Friday / Cyber Monday sieci Plus. Obniżki dotyczą 4 modeli telefonów.






W abonamentach promocja dotyczy następujących modeli: Klienci przenoszący numer do Plusa otrzymać mogą do 6 miesięcy abonamentu gratis.

W ofercie MIX obniżono ceny następujących urządzeń:
  • LG X Power za 1 zł zamiast 199 zł w MIX 50 (12x 50 zł i 12x 100 zł),
  • Honor 7 Lite za 1 zł zamiast 99 zł w MIX 60 (12x 60 zł i 12x 120 zł).

  • Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | black friday

w sumie: 19
  • 3

    1. ~analny rabin  2016-11-25 12:21:30  host: n14-07-01.opera-mini.net

    l i p a

  • 4

    4. ~qq  2016-11-25 12:33:53  host: 83.230.121.2

    Honor 7 Lite za 1 zł zamiast 99 zł w MIX 60 (12x 60 zł i 12x 120 zł). razem 2160 zł - powiedzmy ze w cenie jest nolimit (o ile jest nei sprawdzalem) wart 30 zł/mies to daje -720 = czyli 1440 za telefon wart niecały 1000 zł... drogi zakup na raty ...

  • -3

    5.  2016-11-25 12:36:44

    ani plus ani play (kilka telefonów przecenonych o 100 pln) się nie popisali, ciekawiej w tmobile samsung s6 za 1plz przy abo 99 z nielimitowanym netem, rozmowami i sms/mms. jeszcze na orange musze okiem rzucic - nie wiem co rzucili

  • 4

    6. ~adam  2016-11-25 12:48:12  host: public-gprs205294.centertel.pl

    Lipa z tym napędzanym przez media Czarnym Piątkiem. Żadnych dobrych promocji nie ma w telefonii komórkowej

  • 2

    7. ~  2016-11-25 13:10:55  host: host-176-221-123-159.dynamic.mm.pl

    A na kartę jak zwykle NIC...

  • 2

    8. ~Werner  2016-11-25 13:20:46  host: public-gprs361618.centertel.pl

    HTC one a9 to słaby akumulator (2150 mah), szału nie ma jeśli chodzi o prędkość; lepszym wyborem HTC desire 825 z 2700mah, lepsza estetyka i mniej muli. Na czarny piątek TM to wrzucił za 1pln przy abo 69,90

  • 3

    9.  2016-11-25 13:31:46

    Plus jak zwykle błysnął... nie ma to jak kredyty do spłacania ; ) Ciekawe, za ile lat będzie u nich dobra oferta : )

  • 4

    10. ~Reno  2016-11-25 13:33:44  host: 78-11-53-66.static.ip.netia.com.pl

    @9 dobra oferta plusa skończyła się w czasach średniowiecza

  • 0

    11.  2016-11-25 13:36:45

    @up: :D

  • 0

    13. ~pppc  2016-11-25 13:41:33  host: public-gprs353924.centertel.pl

    dobra oferta w Plusie jeszcze nie miła swojej chwili.
    Beton Plusa mocno trwa...
    klienci odchodzą inwestycji brak !!!

  • 0

    14.  2016-11-25 13:45:44

    Oferta nie jest taka zła. A9S w abonamencie za 99,99 zł się nawet opłaca (jeśli otworzysz konto w Plus Banku i będziesz płacić 500 zł miesięcznie, a to nie problem).

    6 miesięcy za 0 zł
    6 miesięcy za 49,99 zł
    12 miesięcy za 89,99 zł

    Suma: 1379,82 zł
    Cena telefonu: ~1000,00 zł
    Wartość abonamentu (miesięcznie): 15,83 zł
    Wliczone: 10 GB, rozmowy, SMS-y, MMS-y, LTE bez limitu (512 kbps), 120 minut w roamingu i 150 MB w roamingu

  • 0

    15.  2016-11-25 13:46:31

    *14, jeśli przeniesiesz numer z abo innego opa, np. nju mobile

  • 1

    16. ~gość  2016-11-25 14:13:00  host: public-gprs176555.centertel.pl

    Czarny piątek w plusie, to się musiało stać:-D Zębaty zwija interes i jedzie liderować LTE na Cypr gdzie jest uczciwym podatnikiem:-D

  • 3

    17. ~abc  2016-11-25 14:24:12  host: 212.160.172.85

    czarna rozpacz! proponuję mieć dobre ceny i jakieś promocje przez cały rok, a nie sprowadzać jakieś nieprzetłumaczalne w logiczny sposób slogany.

  • 1

    18. ~boncio  2016-11-25 15:34:59  host: egress505.cws.sco.cisco.com

    No lipa, lipa.
    Ja wziąłem u pomarańczowych Samsunga S7 ze słuchawkami BT JBL. Owszem miałem opłatę na start sporo wyższą niż tutaj, ale cała umowa wyjdzie mi 2680zł (z rabatem open), tyle co wartośc telefonu w sklepach z ratami 0% lub telefonu ze słuchawkami przy zakupie w najtańszym sklepie. Usługi (no limit, 20GB netu, 400min i 100MBw roamingu + Spotify premium) mam w zasadzie gratis.

  • 0

    19. ~Adam  2016-11-25 15:59:55  host: user-164-127-170-204.play-internet.pl

    Jak patrzę na te wszystkie "promocje" to wyglądają jak od niechcenia. Ot, przyszedł klient zawrzeć nową umowę to akurat załapie się na "promocję". Żadnego efektu WOW, poczucia wyjątkowości, takiego wyróżnienia. Jednodniowej dostępności czegoś co można nazwać prawdziwą okazją. Czegoś co mimo oporów, dałoby mi kopa by ruszyć i kupić. Związać się na minimum dwa lata, może nawet i bez wnikania w szczegóły. Ale nie... u nas marketingowcy nie mają jaj.

  • 0

    20. ~sprzedawca  2016-11-25 20:51:15  host: 078088128088.choszczno.vectranet.pl

    a kto i gdzie powiedział ze jakiś operator musi wam coś dac - bo w tv tak mówią
    Jeszce trochę to byście chcieli żeby was operator łaskawie poprosił żebyście cos wzięli
    nie to nie nie pasuje IDE gdzie indziej
    tak samo z rejestracja - wielkie mecyje co mi dacie za rejestracje a figę z makiem i tak sie musisz zarejestrować czy chcesz czy nie

  • 0

    21. ~Mateusz  2016-11-28 14:41:16  host: 078088030105.dynamic-ra-07.vectranet.pl

    Dobry sprzęt, tanio, trzeba się będzie tym P9 lite z Plusa zainteresować bliżej. Od jakiegoś czasu poluję na ten telefon i to najlepsza oferta jaką znalazłem.

  • 0

    22. ~piotr król  2016-11-30 12:14:49  host: host-142-40.jkns.pl

    Oj, szkoda, że nie załapałem się na tę okazję, akurat jestem na etapie szukania nowego smartfona. Ale widzę, że ceny telefonów w Plusie są bardzo korzystne, na pewno coś dla siebie znajdę.

Dodaj swoją opinię