Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czarne listy dłużników

Czarne listy dłużników

WitekT 12 Stycznia 2005 12:10

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa rozpoczęła wysyłanie ostrzeżeń do abonentów uporczywie zalegających z płatnościami.

Najbardziej oporni trafią na czarne listy dłużników w dwóch biurach informacji gospodarczej, z którymi firma podpisała już umowy o współpracy. Przedstawiciele Ery zapewniają, że na czarne listy dłużników, do których dostęp będą mieli wszyscy klienci BIG, będą wpisywani jedynie ci abonenci, którzy nie wykazują woli spłacenia swojego zadłużenia. PTC rozważa także przekazywanie do BIG również pozytywnych informacji o swoich klientach.
Nieco inną drogę gromadzenia i udostępniania informacji o dłużnikach wybrał Polkomtel, który zaangażował się w stworzenie własnego BIG wraz z Krajową Izbą Gospodarczą, Związkiem Banków Polskich i Biurem Informacji Kredytowej.

Także Centertel rozważa uruchomienie własnej bazy w ramach grupy Telekomunikacji Polskiej.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Samotnica34  2016-04-24 21:57:56  host: 89-67-250-105.dynamic.chello.pl

    Witam jestem dluznikiem w sieci komorkowej Pley juz prawie wszystko splacilam i chce sie dowiedziec czy moge juz wziasc telefon na karte

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jakiej technologii wykonany jest wyświetlacz w Twoim głównym telefonie?

Apple chce sam produkować ekrany do smartfonów

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet