Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Czarne godziny" w Plusie

"Czarne godziny" w Plusie

WitekT 26 Września 2005 14:18

0 0

Promocja Happy Hours w Simplusie to na szczęście tylko godzina w każdy piątek i sobotę. W tym czasie można tylko pomarzyć o bezproblemowym kontakcie z osobami mającymi telefon w sieci Plus GSM.

Popyt zdecydowanie przewyższa podaż - tak można podsumować wyniki wprowadzenia promocji. Najwyraźniej w Plusie nie przewidziano tak dużej popularności Happy Hours, bo podczas feralnej godziny prawie nie sposób nawiązać połączenia. Kłopoty mają zarówno dzwoniący z telefonów Plusa, jak i na nie.

Pewnym wyjściem jest korzystanie z sieci 3G - o ile jest się w zasięgu i ma odpowiedni terminal. Szacuje się, że w polskich sieciach jest ogółem ponad 100 tys. telefonów UMTS. O zasięgu 3G polskich sieci (w tym i Plusa) pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.




Według informacji, które udało nam się uzyskać, promocja została wprowadzona bez konsultacji z działem technicznym i bez oszacowania skutków i wpływu na działalność sieci.

Poproszona o komentarz Elżbieta Sadowska, rzecznik prasowa Plusa powiedziała, że trwają prace nad rozwiązaniem sytuacji. Rozważana jest zmiana zasad promocji, a dalsze szczegóły mają być znane w ciągu kilku najbliższych dni

Promocja Happy Hours przeznaczona jest dla użytkowników Simplusa. Pozwala na darmowe wykonywanie rozmów w sieci w godzinach 19-20 w piątki i soboty. Szczegółowo pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~rapacieju  2005-09-26 17:56:55  host: dqd26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Osobiście doradzam zrezygnować z podwójnego H na rzecz podwójnego T :) Na taktaku sie jeszcze nigdy tak nie zawiodłem a i stawki ma chyba lepsze od simplusa

  • 0

    16. ~masta  2005-09-26 18:20:38  host: host-62-141-196-180.swidnica.mm.pl

    ta promocja to straszna lipa, ostatnio probowalem z 15 min. i nigdzie nie mogle sie dodzwonic

  • 0

    17. ~viki  2005-09-26 18:21:02  host: drc124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zmiana zasad? To niech oddadzą złotówkę! :)

  • 0

    18. ~stasiek  2005-09-26 20:48:06  host: nat-192-34.internet.v.pl

    a ja uwazam ,ze powinnismy sie cieszyc z tego,ze zostalo to wprowadzone bo to znaczy ze plus cos kombinuje i sprawdza swoja siec!a to oznacza,ze w przyszlosci mozemy sie spodziewac w simplusie wielu ciekawych uslug-darmowe wieczory i weekendy za odpowiednia oplata?????kto wie?pozdrawiam wszystkich!

  • 0

    19.  2005-09-26 21:05:25

    Miałem problem z dodzwonieniem się z abonamentowego telefonu... Wiadomo w ciągu godziny wszyscy chcą dzwonić...

  • 0

    20. ~Rafał  2005-09-26 21:34:49  host: 212.122.214.204

    W abonamencie ta promocja nazywa się: Unhappy hours - chciałem zamówić taksówkę - lipa. Dobrze, że stał kolega z Ideą, o przepraszam z Orandżem.

  • 0

    21. ~Karol  2005-09-26 21:41:38  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Nie marudzić tylko pisać reklamację - ja napisałem i jestem ciekaw co odpowiedzą. Napisałem, że chcę odszkodowania z powodu nienależycie wykonanej usługi telekomunikacyjnej...

  • 0

    22.  2005-09-26 22:04:16

    hehehehehehehe a ja mam oranzadke i mnie mam problemow narazie !! Tylko niech orange wprowadza jekies ciekawe PROMOCJE!!
    Pozdro

  • 0

    23. ~  2005-09-26 22:13:54  host: bmr217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobrze ze w Orange czegoś takiego nie wprowadzili ;)

  • 0

    24. ~zofia  2005-09-27 09:25:47  host: rev-26.malnet.pl

    A czy za wpadkę kogoś zwolnią czy awansują?
    Stawiam na awans, bo w historii Operatorów znam kilka wpadek i prawie zawsze potem awansowano kolesi...
    Jak będzie tym razem?

  • 0

    25. ~ganger  2005-09-27 12:50:53  host: dpr4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Toż to absurd do kwadratu! Markietingowcy coś tam sobie wymyślają, wprowadzają bez porozumienia z technicznymi? Co to za sieć ten Plus, jaka fatalna organizacja firmy...

  • 0

    26. ~D.rek  2005-09-27 13:53:33  host: ade77.internetdsl.tpnet.pl

    Ta usługa powinna nazywać sie "Godziny Dla Szczęściarzy"!! Wyskoczyli z angielską nazwą, by wszystkich zmylić! Jak dla mnie, to plus sie zbłaźnił na całego!! Nie tylko przed konkurencją, ale przedewszystkim przed swoimi użytkownikami!! Kierownictwo, musi mieć niezłą wadę wzroku! Noszą pewno 8 na "minusie" a widzą same "plusy"! Mogliby wcześniej pomyśleć i zejść na ziemie! To nic nie boli!! Jak widać plus to nie takie cudo techniczne jak się im wydawało!!

  • 0

    27. ~piotrek_89  2005-09-30 21:34:40  host: ciz167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Proponuję abyśmy pisali e-maile do plusa z zażaleniami i groźbami odszkodowania może coś z tym zrobią ja już napisałem że żądam odszkodowania z powodu nie wywiąznia się z obowiązków operatora - realizowanie polączeń teraz szukam regulaminu świadczenia usług Plus GSM ale nie mogę znaleźć mógł mi ktoś podsunąć linka na maila: piotrek_89@autograf.pl

  • 0

    28. ~cfel  2005-10-02 14:54:35  host: 83.31.213.54

    żałoba nie happy :) dobrze że biegam sobie z czerwonym łapskiem bo bym chyba szmergla dostał tyle czasu i w takim czasie mieć martwego fona bo jakiś baran nie przewidział ze ruch w sieci będzie za duży

  • 0

    29. ~koralowiec1  2005-10-03 18:51:39  host: gprs5.plusgsm.pl

    nawet internet czasem się potrafi zerwać z plusa podczas HH... albo działa ociężale.
    mi to wszystko przypomina okres sylwestra/nowego roku... zawsze jakoś z idei było się najszybciej można połączyć... potem plus i era.
    ale plus zawsze myślał i wprowadzał pierwszy nowinki techniczne, może teraz też nad czymś pracują? może kiedyś w simplusie będą rozmowy po sieci za friko..... ;)

  • 0

    30. ~Plusfan  2005-10-03 20:53:46  host: 213_233.bytom.compnet.com.pl

    Fajnie czuję się choćby w Sylwestra!!!!Cicho wszędzie głucho wszędzie!~!!

  • 0

    31. ~dieselka  2005-10-03 23:22:11  host: w3cache.n.INTELINK.pl

    Fakt, są problemy z połączeniem, ale jeszcze nie zdarzyło mi się tak, żeby w ogóle nie było możliwości połączenia się. Są btsy zapchane, ale z reguły po 2, 3 próbie połączenia zawsze się udaje.

  • 0

    32. ~spaku  2005-10-04 00:22:07  host: pa74.morag.sdi.tpnet.pl

    Mam simplusa ,złoty wydałem ale jeszcze tj. w sumie od początku promocji zamiast za darmo dzwonic , to wogóle nie mogłem wykonać zadnego połączenie . Dobrze że w domu moim mam jescze 2 abonamenty z starej poczciwej ERY GSM...... PLUSA powinni zlikwidowac wogóle. Albo zwlonić tych od promocji.Pozadtrudniali młodych bez doświadczenia , a Ci zablokowali na 2 godz w tyg. sieć..!!

  • 0

    33. ~kuba  2005-10-06 20:06:39  host: c163b.mtalo.ton.tut.fi

    faktycznie promocja zdycydowanie nieprzemyslana. Mysle ze rozwiazaniem moglby byc przeciesienie HH w godziny mniejszego natezenia ruchu (noc?). Swoja droga to tak latwo sie z tego nie wykaraskaja... jakies glowy tam na pewno poleca

  • 0

    34. ~o  2005-10-07 21:02:47  host: xdsl-5555.wroclaw.dialog.net.pl

    Noo to sie wysypali ,a nie było zrobic tego od np piątku od 18 do niedzieli do 24??:)

Dodaj swoją opinię